Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Доплерографія

Доплерографія – це методика ультразвукового дослідження судинного кровообігу, яка дозволяє отримати інформацію про стан судин і швидкості кровотоку в режимі реального часу. Дана діагностика часто застосовується в урологічній практиці, вона дозволяє визначити основні причини еректильної дисфункції у чоловіків.

Доплерографія є абсолютно безпечним методом дослідження, за допомогою якого можна проаналізувати рух формених елементів крові та визначити:

  • швидкість і порушення кровотоку;
  • стенози артерій головного мозку;
  • ранні ураження та зміни стінок судин;
  • судинний тонус;
  • зниження еластичності стінок судин;
  • причини виникнення головного болю.

При підозрах на еректильну дисфункцію доплерографічне дослідження судин статевого члена необхідно проводити в комплексі інтракавернозним фармакологічним тестом. Маючи дані про швидкість кровотоку, досвідчений фахівець зможе встановити тип еректильної дисфункції у пацієнта та призначити адекватне лікування. Крім того, доплерографія судин статевого члена дозволяє отримати інформацію про стан кавернозних тіл і своєчасно діагностувати фіброз.

Доплерографія є досить інформативним методом діагностики, який не вимагає спеціальної підготовки пацієнта, адже дану процедуру проводять відразу, в день відвідин фахівця. Для отримання повної картини стосовно порушень ерекції необхідно пройти цілий комплекс обстежень, в якому доплерографія грає дуже важливу роль.

Доплерографія може проводитися самостійно або в комплексі з іншими видами ультразвукових досліджень, завдяки чому діагностуються й інші захворювання, наприклад, запалення судин статевого члена.

Якщо ви помітили будь-які симптоми захворювань, які діагностуються за допомогою доплерографії, радимо Вам звернутися в один з медичних центрів «ОН Клінік». Тут працюють тільки досвідчені та кваліфіковані фахівці, які швидко та якісно проведуть доплерографічні дослідження і в найкоротші терміни встановлять правильний діагноз.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете зателефонувавши за номером телефону, вказаним для вашого регіону. Будьте здорові!

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік