Дуже задоволена прийомом. Позитивно, з посмішкою та поясненнями, жодного дискомфорту як фізично, так і психологічно. Всім рекомендую цього фахівця.
Юлія
Миколаїв, 02.07.2022
Оцінка:
Була на УЗД у лікаря Шульга Т.О. Лікар дуже уважна, чемна. Сама процедура УЗД пройшла без будь-якого дискомфорту
Юлія
Миколаїв, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Нам приємно, що діагностична процедура, яку проводив наш лікар, була для Вас інформативна. Дякую за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жінка яка робить узі все на швидку руку - нікому не рекомендую
Евгеній
Миколаїв, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Евгеній. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Головна мета лікаря - провести якісне дослідження та надати повноцінне заключенння, що і було виконано. Звертайтесь, будь-ласка, якщо буде необхідність - ми завжди готові допомогти, здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я неодноразово звертаюся до ОН Клінік для здачі аналізів, проходження обстежень. І зараз записалася із цією метою. Лікар УЗД Кузик І. В., як завжди компетентний, дає свої рекомендації, завжди прокоментує дослідження. У клініці завжди чисто. У разі потреби сюди хочеться прийти знову.
Любов
Миколаїв, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любов. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Основна концепція медцентрів нашої Мережі – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та забезпечення максимального комфорту. Завжди готові допомогти та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Молдованенко Ольга Борисівна Дуже хороший, уважний лікар Після прийому дуже зрозуміло все пояснила Рекомендую
Наташа
Миколаїв, 15.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Справді, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці та лікуванню. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже ввічливий та привітний персонал. Проходила УЗД легень у доктора Моторного І. Л., лікар перш ніж оглянути, все розпитав, відповів на всі мої запитання, все уважно оглянув. Я залишилася дуже задоволена лікарем та клінікою, рада, що звернулася до ОН Клінік. Спасибі вам.
Тетяна
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, наші лікарі уважно ставляться до кожного пацієнта, а також комплексно підходять до діагностики та лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Молдованенко Ольга Борисівна Дуже сподобався прийом. Лікар дуже акуратна і уважна, Простими словами пояснила всі аспекти, відповіла на всі питання. Рекомендую!
Катерина
Миколаїв, 04.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Екатерина. Рады, что у Вас остались приятные впечатления после посещения нашего медцентра. Согласны с Вами, в нашей Сети работают только квалифицированные специалисты. Спасибо за отзыв и желаем здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ольга Борисівна! Вдячна Вам за уважно проведену процедуру, ввічливе ставлення до мене, серйозний похід до своєї роботи. Ви все пояснили. Я залишилася дуже задоволена прийомом.
Світлана
Миколаїв, 24.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже добре, швидко та доступно лікар провела обстеження узд серця. Молдованенко Ольга Борисівна
Світлана
Миколаїв, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується у нашому медичному центрі. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікареві УЗД Молдованенко Ользі. Зробили УЗД, все роз'яснили, поставилися як до віп клієнта (хоча я звичайний пацієнт). Прийшла раніше часу, але прийняли, як тільки звільнився лікар, тобто раніше запланованого. Особливу увагу хочу надати персоналу на ресепшені. Усі дуже уважні, зустрінуть, все пояснять, до лікаря проведуть, здоров'я побажають. Приходиш як до рідних людей. Величезне всім Вам дякую! Всім здоров'я!
Катерина
Миколаїв, 29.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добридень, Катерино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Хочемо відзначити, що важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас у медичному центрі. Раді, що час, проведений у стінах «ОН Клінік Миколаїв», був комфортним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте. Хочу оставить отзыв о враче УЗД Кузик Игоре Владимировиче. Самый человечный и профессиональный врач которого нам пришлось встретить по ряду причин. Очень рады, что знаем к кому можем обратиться и довериться мнению. Не хватит добрых слов описать этого человека. Игорь Владимирович является лучшим представителем призвания врача и ОН Клиник. Таких людей почти сейчас нет, а тем более врачей. Спасибо, Игорь Владимирович.
Виктория
Миколаїв, 12.10.2021
Оцінка:
Шумовська А.Г. гарний лікар, відповість на всі питання до дрібниць, добре відноситься до пацієнта, та інші лікарі її рекомендують. Була в неї не один раз.
Тетяна
Миколаїв, 01.10.2021
Оцінка:

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама