Отделение проктологии в Полтаве

Далеко не всі жителі Полтави та Полтавської області можуть похвалитися тим, що ніколи не стикалися з такими хворобами прямої кишки як:

 • геморой;
 • анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході);
 • анальні поліпи, анальні папіломи та кондиломи ануса;
 • анальні бахромки;
 • криптит;
 • запори;
 • анальний свербіж.

За час роботи полтавської філії Міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік» з 2010 року відділення проктології (центр проктології) сприяло одужанню тисячі пацієнтів. На жаль, велика частина з них до звернення за медичною допомогою, робила спроби вилікувати проктологічні захворювання самостійно: мазями, пігулками або народними засобами. Такі методи не тільки неефективні, але й небезпечні, і часто ведуть прямо на операційний стіл.

Однак після відвідин проктологічного відділення (проктологія) «ОН Клінік Полтава», самі ж пацієнти визнають, що кращий спосіб забути про хвороби прямої кишки – звернутися до фахівця (проктолог Полтава) при перших же симптомах. Найчастіше це – болі в задньому проході, болі при дефекації та після, анальний свербіж, кровотеча, дискомфорт в задньому проході.

Європейські стандарти діагностики, лікування та обслуговування, які прийняті в мережі медичних центрів «ОН Клінік» по всьому світу (в тому числі і в полтавській філії) – завойовують довіру все більшої кількості полтавців.

У виборі медичного центру важливу роль відіграють такі чинники, як:

 • безболісна, точна діагностика. В «ОН Клінік Полтава» – на відміну від багатьох медзакладів – первинне обстеження (огляд проктолога) проходить на кушетці, в зручному положенні, лежачи на боці. Використовуються мініатюрні високотехнологічні інструменти, що дозволяють виводити на екран монітора зображення стану слизової прямої кишки та відстежувати етапи одужання спільно з лікарем (аноскопія та ректоскопія). Спостерігаючи за результатами лікування своїми очима, пацієнт налаштовується на позитивний лад, що також сприяє процесу одужання;
   
 • методи лікування. В «ОН Клінік Полтава» лікар-проктолог використовує тільки малоінвазивні (безопераційні) методики: дезартерізація, інфрачервона коагуляція та лігування латексними кільцями (латексне лігування), консервативні схеми лікування унікальними мазями власного виробництва Міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік»;
   
 • рівень обслуговування. Запис на прийом – попередня, відбувається за телефоном і допомагає уникнути тривалого очікування в чергах. Медичний персонал – високопрофесійний, доброзичливий і чуйний. Дотриманням цих важливих умов і забезпечується психологічний комфорт відвідувачів центру проктології «ОН ​​Клінік Полтава». А телефонна лінія працює цілодобово;
   
 • можливість розбивати вартість лікування і платити частинами;
   
 • система пільг для певних категорій громадян, що розповсюджується на курс лікування.

Якщо у Вас є болі в анусі, спостерігається анальна шишка (задній прохід), є підозра, що це криптит або анальні папіломи, записуйтеся в «ОН Клінік Полтава» на прийом. Проктолог (Полтава) позбавить Вас від неприємних відчуттів та серйозних захворювань!

Вартість прийому лікаря-проктолога:
 
 Первинний прийом проктолога    220 грн. 
 Повторний прийом проктолога   170 грн. 

 

Фахівці «Проктологія »

Яровий
Андрій
Юрійович

Лікар-проктолог. Стаж роботи більше 10 років.

Білаш
Євген
Миколайович

Лікар-проктолог. Вища категорія. Стаж роботи більше 30 років.

Дзвінок в один клік