Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв у Полтаві

Хочу висловити велику подяку лікарю Пурденко Сергію Володимировичу за чуйне,доброзичливе,професійне відношення до своїх пацієнтів. Такого професійного відношення я ще від наших лікарів не отримував. Бажаю Вам успіхів в роботі,щоб ваша праця гідно оцінювалась.
Вадим Александрович, Полтава, 16.07.2020
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого спеціаліста. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Пурденка Сергія Володимировича виправдав Ваші сподівання. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався в нашій клініці максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня й інноваційні методи діагностики та лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в «Он Клінік» з сильними болями. Лікар Пурденко С.В. порадив видалення тромбу за допомогою апарату «Фотек» після місцевого знеболювання операція пройшла швидко і безболісно. Лікар видав мазь «Орніт» за допомогою якої я самостійно могла проводити процедури. Великий «+» що могла за лікування платити частинами. Спасибі доктору за індивідуальний підхід
Аліна, Полтава, 31.03.2020
Добрий день, Аліна. На сьогодні в клініках нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методики рішення проктологічних проблем, які дозволяють обійтися без болю, хірургічного втручання та без відриву від звичного ритму життя. Ми прагнемо надати максимально зручний варіант оплати лікування для кожного пацієнта. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний потенційним пацієнтам. Спасибі за зворотній зв'язок і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в «ОН Клінік» з сильними болями в задньому проході. Лікар Пурденко Сергій Володимирович діагностував г / тромбоз, порекомендував лікування апаратом Фотек сама операція продовжувалася 10 хв. Я не відчувала болю, кровотеча була відсутня. Моє самопочуття не порушилося, я продовжувала ходити на роботу і привичний спосіб життя. За 10 днів з допомогою Орнітів, які видав я вилікувалася. Буду продовжувати лікувати геморой з допомогою латексних кілець. Велика подяка за увагу і професіоналізм !
Наталя, Полтава, 22.02.2020
Доброго дня, Наталіє. Своєчасне звернення за медичною допомогою маючи проктологічні проблеми є запорукою ефективної діагностики та лікування. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря-проктолога було для Вас комфортним та результативним. Хочемо зазначити, лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та без відриву від робочого процесу, що важливо в сучасних реаліях. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Світлана, Полтава, 09.02.2020
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центра, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контроля якості по телефону 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), по електронній пошті [email protected] або через форму на сторінці http: // onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ганна, Полтава, 09.02.2020
Здравствуйте! На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов. К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашего медицинского центра, поэтому вынуждены скрыть Ваш отзыв. Если Вы не согласны с этим решением, просим Вас представиться любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email [email protected] или через форму на странице http://onclinic.ua/quality-control.html, указав номер карты или время и дату посещения врача. Спасибо за понимание.
Служба контролю якості ОН Клінік
При огляді виявлений поліп. Лікар Білаш Є.М. порадив лікування апаратом «Surgitron» після обезболювання операція пройшла швидко безболісно і без кровотечі. За п’ять днів самопочуття стало кращим, я забула про свою проблему. Дякую медперсоналу за увагу і професійність. Буду рекомендувати знайомим «ОН Клінік»
Ганна, Полтава, 19.12.2019
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за публічний відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему та значно покращити якість життя. Хочемо зазначити, що сучасні малоінвазивні методики лікування та новітнє обладнання, яке використовується у наших клініках, дозволяє позбутися від делікатних проблем без госпіталізації та оперативного втручання. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в Он-клінік Полтава у лікаря проктолога Білаша Євгенія Миколайовича, який уважно оглянув, виявив проблему та запропонував методи лікування. Зверталась з анальною тріщиною, лікар зняв больові симптоми з допомогою чудо-мазей, потім через кілька днів з допомогою апарату сургітрон припік тріщину, процедура зайняла хвилин 20-30, потім ще кілька днів приходила в клініку на огляд і перев'язки, і ось вже третій рік живу спокійно. Дякую лікарю Білаш і Он-клінік.
Тетяна, Полтава, 24.10.2019
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Мартиросова І.С., Ви змогли позбутися делікатної проблеми. Ігор Сергійович досвідчений спеціаліст, який має великий клінічний досвід та щире бажання допомогти своїм пацієнтам. Малоінвазивні методики лікування, які використовуються в наших клініках, допомагають вирішити проктологічні проблеми без хірургічного втручання та в комфортних умовах. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаю висловити велику подяку лікарю Тарану Володимиру Станіславовичу за лікування геморою ІІ-ї стадії латексними кольцами, ефектом дуже задоволений від проблеми позбавився повністю. Буду рекомендувати лікаря, клініку всім своїм близьким та знайомим.
Іван, Полтава, 03.09.2019
Доброго дня, Іване. Дякуємо за відгук. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та не змінюючи звичний спосіб життя. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Тарану Володимиру олександровичу висловлюю подяку за лікування гіморою І ступеня методом латексного лігування, потім було видалення залишкових зовнішніх гемороїдальних вузлів апаратом "Фотек". Результатом задоволена, завдяки чому позбавилась своєї проблеми. Буду рекомендувати лікаря та клініку своїм близьким та знайомим.
Инна, Полтава, 29.08.2019
Доброго, Інно. Малоінвазивні методики лікування, в тому числі латексне лігування, дозволяють позбутися від геморою без болю, в комфортних умовах, в зручний для пацієнта час. Ми раді, що Ви залишилися задоволені рультатом лікування під наглядом нашого лікаря. Будемо раді допомогти усім за Вашими рекомендаціями та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це моє перше звернення в дану клініку. Дуже приємне враження. Уважний персонал, приємна атмосфера. Лікар, Таран Володимир Станіславович, все дуже добре пояснив, показав, що і як буде проводитись лікування. Приємно здивований від такого ставлення до пацієнтів. Лікуванням задоволеній, раджу звертатись в цю клініку, для отримання якісного лікування.
Олександр, Полтава, 27.08.2019
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо Вам за довіру та вибір нашої клініки. Нам приємно, що під наглядом уважного та кваліфікованого лікаря Ви знайшли рішення неприємної проблеми. Ми прагнемо зробити максимально комфортним перебування у стінах нашої клініки для усіх пацієнтів, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Будемо раді допомогти усім пацієнтам, які завітають до нашої клініки завдяки Вашим рекомендаціям. Не забувайте про профілактичні огляди, бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я маю намір подякувати всьому колективу вашої клініки, а особливо лікарю Евгенію Миколайовичу. Бажаю вам здоров'я і добра!
Олександра, Полтава, 12.01.2017
Доброго дня, Олександра Іванівна. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Полтава". Лікар Білаш Євген Миколайович та вся команда нашої клініки бажає Вам здоров'я та гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря Ярового А.Ю. і результатом лікування залишилася задоволена. Дуже вдячна медичним сестрам за індивідуальний підхід. Особливо медичній сестрі Двірник А.С. Нарешті наступив той день, що я дуже задоволена, мене нічого не турбує. Дякую лікарю Яровому за турботливе ставлення та професіоналізм.
Надія, Полтава, 25.11.2016
Доброго дня, Надія! Дякуємо за Ваш позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Ярового Андрія Юрійовича та медичної сестри Двірник Аліни Сергіївни. Щиро радіємо, що звернення до "ОН Клінік Полтава" було комфортним для Вас. Вся команда нашої Клініки працює над тим, щоб кожен візит кожного пацієнта був кроком не тільки до абсолютного фізичного здоров`я, а й до гарного самопочуття та позитивного настрою. Дякуємо Вам за вибір нашої Клініки, за висловлену довіру нашим медикам і чекаємо Вас на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік