Відгуки про дитячих лікарів-узд у Миколаєві

Відвідали ОН Клінік та лікаря Кузика І. В. - що нам сподобалося, це те, що увійшовши до кабінету, відчувається гарний настрій, прийом відбувся швидко, чітко. Лікар провів ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, та дослідження органів сечовидільної системи. Ігор Володимирович має чудовий підхід до дитини, та відчувається одразу великий стаж, та його професіоналізм.
Олена
Миколаїв, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо відмітити, що важливою частиною якісної діагностики є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в медичному центрі. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили УЗД двом діткам у лікаря Кузика Ігоря Володимировича. Хочу подякувати лікарю за вміння спілкуватися з дітками так, що у них пропадає страх. Дуже хороший і уважний фахівець. Все дуже доступно пояснює, всі пішли з кабінету задоволені. Спасибі, Ігоре Володимировичу, за таке ставлення до пацієнтів.
Наталія
Миколаїв, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря Кузик І.В. Одним із головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортний емоційний стан наших пацієнтів. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у Кузика Ігоря Володимировича, залишилися дуже задоволені, дуже хороший фахівець. Устинська Інна Іванівна оглянула дитину, залишилися тільки позитивні враження, як лікар дуже хороший. Офтальмолог Федорова Євгенія Юріївна дуже добра і уважна, дуже хороший фахівець.
Олена
Миколаїв, 07.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатами звернення до нашого медичного центру. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальне рішення для кожної проблеми. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись в ОН Клінік для проходження УЗД серця для сина 6 років перед школою та спортивними змаганнями до лікаря Поповой Наталії Володимирівни. Лікар та сама процедура дуже сподобалося, все пройшло дуже легко. Лікар дуже приємна, легко знайшла контакт з дитиною, який боявся, лікар все розповіла та пояснила в деталях, за результатами надала рекомендації, та заспокоїла, так як раніше були проблеми, добре що все налагодилось. Лікар компетентна, все дуже сподобалося, тепер ми постійні клієнти в ОН Клінік!
Ірина
Миколаїв, 02.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за довіру і вибір «ОН Клінік Миколаїв». Лікар Попова Наталія Володимирівна відповідально та уважно ставиться до кожного пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікарем і раді, що наш спеціаліст зміг виправдати довіру. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в наших медцентрах. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на УЗД серця у Попової Наталії, ми не вперше у цього доктора. Лікар дуже позитивний, професіонал своєї справи. Дуже любить дітей. Спасибі, рекомендую лікаря і клініку!
Анастасія
Миколаїв, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Для проведення лікувально-діагностичних процедур наші лікарі використовують високотехнологічне обладнання, яке дозволяє якісно провести процедури і встановити правильний діагноз. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись до клініки для проходження УЗД для дитини віком 3 роки. УЗД проходили у лікаря Кузика Ігоря Володимировича. Лікар дуже ввічливий одразу знайшов спільну тему для розмови з дитиною, щоб процедура пройшла спокійно. Лікар уважний, усе детально розповів.
Марина
Миколаїв, 02.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Для нас важливо, щоб наші пацієнти почувалися максимально комфортно протягом усього часу перебування в клініці та отримували якісні медичні послуги. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку дивовижному лікарю Кузіку І. В. (лікар УЗД). З великою увагою відноситься до діагностики, у продовж всієї консультації, приділяє увагу усім нюансам. Спокійно описує стан дитини, щиро поводиться як з батьками, так и з дітьми. Компетентний, уважний, приємний! Рекомендуємо всім хто шукав саме «свого» лікаря. ОН Клінік дивовижно поєднує професіоналізм працівників з увагою до пацієнтів. Дякую!
Леся
Миколаїв, 23.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Леся. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним та ефективним, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідали лікарів УЗД Кузика І. В. та Попову Н. В. це лікарі своєї справи. На всі питання які нас цікавили, дали конкретну відповідь (професійну). Персонал лікарні дуже ввічливий та приємний. Рекомендуємо цих лікарів та лікарню взагалі.
Ольга
Миколаїв, 19.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Ми згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук Дитячому відділенню ОН Клінік Миколаїв. Дуже вразило обслуговування маленьких пацієнтів з боку адміністраторів і лікарів. Робили комплексне УЗД до 3-х місяців і УЗД серця. Лікар Кузик І. В. дуже уважний все розповів і порекомендував звернутися до педіатра Кирильчук Т. Г. Залишилися прийомом дуже задоволені. У момент карантину кращого лікувального закладу годі й шукати. Всі норми дотримані. Маски при необхідності, якщо потрібні, є на рецепції, ніяких черг. Можу сміливо рекомендувати ОН Клінік знайомим!
Богдан
Миколаїв, 19.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Богдан. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в клініці, можливість отримати максимальний перелік медичних послуг в межах одного медичного закладу. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік в Дитячому відділенні проходили комплексне обстеження для дитини-немовляти. Робили УЗД серця у лікаря Антоненко Єлизавети Валеріївни і комплексний огляд всіх органів у Кузика Ігоря Володимировича. Лікарі швидко і якісно провели обстеження, не дивлячись на заперечення малюка. На всі питання відповіли, направили до потрібних фахівців для подальшого огляду. Залишилися задоволені прийомом лікаря-ортопеда Попова Євгенія Володимировича. Грамотний і професіонал своєї справи фахівець, все доступно пояснив і заспокоїв з приводу діагнозу дитини. Записалися в клініку на вакцинацію. Будемо і надалі приходити для профілактичних оглядів в ОН Клінік!
Марія
Миколаїв, 09.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марія. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, ми прагнемо постійно вдосконалювати якість обслуговування, щоб кожен пацієнт міг отримати кваліфіковану медичну допомогу в максимально комфортних умовах. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходили УЗД у Кузик І. В., залишилися задоволені в обидва рази. Звертатиметься і надалі. Хороший спеціаліст, дуже добрий як до дітей, так і до батьків. Завжди рекомендую своїм друзям. Ще хотілося б відзначити адміністрацію. Дівчата, що працюють в реєстратурі завжди усміхнені і ввічливі. Окреме спасибі Шавловський І. С. за консультацію і гарний настрій. Загальна думка я і мої 2-е друзів, побувавши в клініці залишилися задоволені. Бажаємо успіху і розвитку чудовому місцю ОН Клінік.
Катерина
Миколаїв, 17.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашої клініки. У медичних центрах нашої Мережі фахівці використовують сучасне високотехнологічне обладнання, а також ми прагнемо організувати перебування в клініці так, щоб пацієнт відчував себе комфортно на всіх етапах. Сподіваємося, що Ваші рекомендації будуть корисні потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медичний центр ОН Клінік відвідали перший раз за позитивними відгуками знайомих. Сама переконалася в якісному обслуговуванні співробітників центру. Нас зустріли доброзичливі й уважні дівчата. Прийом був в точно призначений час. Особливо хочеться відзначити Кузика Ігоря Володимировича, який не тільки до мене виявив увагу, але і до дочки. Звичайно, зазначу і професіоналізм лікаря. Скрупульозно, швидко і повністю пояснив ситуацію. Все сподобалося. Рекомендую !!
Марина
Миколаїв, 11.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марина. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти в разі потреби Вам і Вашим близьким. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік