Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Генітальний герпес

Генітальний герпес - вірусне захворювання, що вражає шкіру, слизові оболонки статевих органів і, в деяких випадках, сечовипускальний канал, анальний отвір і пряму кишку.

Зараження генітальним герпесом найчастіше відбувається під час статевого контакту з носієм інфекції. Також можлива передача вірусу від хворої матері до дитини і через предмети особистої гігієни або при відвідуванні басейну.

Тривалість інкубаційного періоду захворювання зазвичай становить від 1 до 7 днів. Першими симптомами генітального герпесу є свербіж, печіння, набряклість в області зовнішніх статевих органів. Незабаром на шкірі і слизових оболонках з'являються дрібні бульбашкові висипання, наповнені рідиною. Через кілька днів вони лопаються і на їх місці утворюються ерозії, покриті твердою кіркою.

На тлі цього відбувається помітне погіршення самопочуття і зниження працездатності. Також можуть спостерігатися додаткові ознаки:

  • слабкість;
  • підвищення температури;
  • збільшення лімфовузлів в паховій області;
  • прискорене сечовипускання.

У деяких випадках генітальний герпес у чоловіків і жінок протікає безсимптомно. Прихована форма захворювання призводить до пізнього його виявлення. Загострення інфекції відбувається в результаті переохолодження, стресових ситуацій, порушення харчування або зниження імунітету.

Пройти комплексне обстеження на наявність генітального герпесу у жінки або чоловіка ви можете в мережі медичних центрів «ОН Клінік», де прийом ведуть фахівці високої кваліфікації, які встановлять точний діагноз і, за необхідністю, призначать лікування з гарантією повної конфіденційності для кожного пацієнта.

Діагностика генітального герпесу починається з первинного огляду, який включає збір анамнезу та огляд статевих органів. Далі прийом лікаря-уролога включає пальцеве ректальне обстеження передміхурової залози, доплерографію, УЗД простати і тестування на еректильну дисфункцію (за показаннями) з наступною постановкою діагнозу. Гінекологічний прийом включає вагінальне обстеження, огляд молочних залоз, УЗД органів малого тазу і консультацію з постановкою діагнозу.

Лікування генітального герпесу в «ОН Клінік»

Пізня діагностика захворювання або відсутність адекватного лікування призводять до розвитку ускладнень генітального герпесу, найбільш поширені з яких:

  • викидень або передчасні пологи;
  • сухість слизових оболонок;
  • утворення тріщин, що кровоточать на слизових оболонках.

Якщо у чоловіка відбувається вірусне інфікування сперматозоїдів, то виникає висока ймовірність безпліддя. Щоб запобігти такій ситуації, потрібно заздалегідь подбати про профілактику генітального герпесу. В першу чергу не забувайте про бар'єрному методі контрацепції - презерватив. Крім того, не нехтуйте здоровим способом життя, збалансованим харчуванням і заняттями спортом. Це дозволить зміцнити імунітет і збільшити стійкість організму до вірусу.

Щоб вилікувати генітальний герпес, лікарі мережі медичних центрів «ОН Клінік» застосовують сучасні методи лікування: медикаментозні препарати і фізіопроцедури. Вибір лікарських засобів залежить від віку пацієнта, його індивідуальних особливостей, наявності супутніх захворювань. Такий підхід дозволяє придушити активність вірусу, полегшити симптоматику і досягти тривалої ремісії.

Щоб пройти ефективне лікування генітального герпесу в «ОН Клінік», запишіться на консультацію до профільного фахівця, зателефонувавши по телефону або заповнивши спеціальну форму «Запис на прийом», які знаходяться на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

ЗПСШ в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
ЗПСШ в Харкові
(м. Пушкінська)
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік