0 800 30 11 77
Була на прийомі у 3 лікарів цієї лікарні і тільки зараз розумію, що лікарі не принесли жодних результатів на моє здоров'я (тільки викачування грошей!). 2 роки тому це був дерматолог, заглиблюватись не хочу, але лікував моє акне в районі підборіддя походами до всіх лікарів!! До лору ходила навіщо не зрозуміло! Краще до першого (це зараз розумію) відправив до гастроентеролога! Ось зараз пішла до ендокринолога Лобанова Інна Вікторівна, начебто з першого разу всі аналізи призначила нормально)) АЛЕ, при цьому сказала, що якщо нічого не знайдемо, питимемо Флутафарм Феміна який я вже пила і результат був саме тоді, коли приймала цей препарат, На що вона мені сказала, що пити потрібно буде кілька років. Минає час, я здаю аналізи та йду до цієї ж клініки до іншого ендокринолога Дорошенка Ганна Павлівна, яка дивиться мої аналізи та каже, а ви в який день циклу здавали аналізи? – А є різниця? - Звичайно, потрібно було здавати на 2-5 день ( точно не пам'ятаю, який день сказала) Після цього призначила мені йодомарин і сказала, що за незначного збільшення щитовидки потрібно пропити! Що я й так знала. А про препарат флутафарм феміну, який теж хотіла призначити, одразу сказала, що результат буде, коли вживаєш! Ще й свою печінку я буду гробити. І все!!!! За прийом взяли вперше 370 грн, але там хоч якась консультація була і вдруге 350 грн, просто сказавши, що треба попити йодомарин! Ось так працює медицина у цій клініці! Хотіла піти до гастроентеролога, але тепер всі мої надії рознесені на порох, щодо цієї клініки!!
Карина
Миколаїв, 23.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Як правило, для визначення необхідності в призначенні будь-яких препаратів, спрямованих на етіологічний фактор патології, лікарю необхідно крім клінічних даних враховувати дані результатів додаткових досліджень. Лікар надає пацієнту всю необхідну інформацію щодо рекомендованих видів дослідження, у тому числі про особливості підготовки та дотримання інших додаткових умов перед забором матеріалу, якщо такі є. У рамках повторного консультативного візиту до лікаря проводиться інтерпретація результатів додаткових видів досліджень, визначення плану подальшої лікувальної тактики та спостереження у динаміці. Надаючи пацієнтові інформацію про лікарський препарат, лікар базується на офіційній інструкції із застосування. Також відзначаємо, що з моменту більш ранніх візитів до клініки пройшло близько 2 років і об'єктивно оцінити ситуацію після тривалого періоду часу неможливо. У клініках нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом, оплата проводиться в добровільному порядку. Докладнішу інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше була в ОН Клінік на прийомі у ендокринолога Лобанової І. В. та на УЗД у Федорівської В. В. Залишилася дуже задоволена їх уважним підходом, етикетом, ввічливістю. Лікарі все пояснили зрозумілою мовою, заспокоїли рекомендації. Весь персонал дуже привітний та уважний. Рекомендую.
Тетяна
Миколаїв, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатись особисто. Великою підмогою для наших лікарів є сучасне обладнання, яким оснащені всі відділення медичного центру. Ми раді, що відвідування медичного пройшло для Вас на позитивній ноті. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дорошенко Ганна Павлівна. Мій лікар. У світі немає епітитів, щоб описати моє ставлення до цієї прекрасної Людини! Після прийому я хочу жити, я усміхаюся, я спокійна, знаючи, що Ганна Павлівна завжди дасть цінні рекомендації та об'єктивно зруйнує мої побоювання. Краща з кращих! Доброї душі чоловічок! Дякую за все!
Ольга
Миколаїв, 23.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Один із головних принципів роботи нашої Мережі – комфорт кожного пацієнта, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі інноваційне медичне обладнання. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарям відділення ОН Клінік: ендокринологу Дорошенко А. П., дерматологу Борзенко В. С., гастроентерологу Ганжі Е. Г. за чуйне, уважне, професійне ставлення до пацієнта і своєї роботи. Завдяки рекомендаціям і підтримці цих лікарів вдається досягати тривалої ремісії в лікуванні хронічних захворювань.
Ірина
Миколаїв, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Згідні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання та уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік знайшла свого лікаря. Звернулася з проблемою на консультацію до ендокринолога Лобанової Інни Вікторівни та не прогадала. Лікар дуже компетентний, все доступно пояснила мені по лікуванню, все зрозуміло. Результати по лікуванню вже є, чому дуже рада. Також у клініці проходила УЗД у Шумовської А. Г., доктор мені дуже сподобалася, все зрозуміло пояснила. Персонал в клініці дуже привітний, все підкажуть, проведуть. Клініці бажаю процвітання!
Ольга
Миколаїв, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивну оцінку нашого медцентру і фахівців. Для нас дуже важливо, щоб кожен наш пацієнт відчував себе комфортно, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування в ОН Клінік у кількох фахівців: у терапевта Дзюби Аліни Леонідівни та ендокринолога Лобанової Інни Вікторівни. Хочу висловити подяку за увагу, доброту, чуйність і кваліфікований підхід до лікування. Хочу сказати спасибі дівчаткам на реєстратурі за увагу, професіоналізм, доброту до людей.
Наталія
Миколаїв, 27.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Хочемо зазначити, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці і ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я сьогодні відвідала медичний центр ОН Клінік. Чудове обслуговування клієнтів, весь персонал привітний, ввічливий, уважний. Ендокринолог Дорошенко Анна Павлівна - чудовий уважний доктор. Вислухавши мене, вона дала потрібні рекомендації. Спасибі, що є хоча б одна клініка, де приділяють належну увагу і розуміння до пацієнта. Процвітання Вам, побільше клієнтів і хороших, уважних фахівців. Дякую!!!
Людмила
Миколаїв, 27.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Ми прагнемо надати всім нашим пацієнтам максимально комфортні умови перебування в нашому медичному центрі. А професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася по допомогу до Дорошенко Анни Павлівни. Лікар від Бога, дуже уважна, ввічлива, дякую за Вашу працю, Ви професіонал! Залишилася задоволена. Та взагалі всі працівники клініки дуже гарно ставляться до клієнтів. Розквіту всім вам та міцного здоров'я!!!!
Людмила
Миколаїв, 27.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта і комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Дякуємо Вам за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити свій відгук про ендокринолога Дорошенко Анну Павловну, до якої я звернувся у 2019 році з проблемою щитоподібної залози. Дуже задоволений лікарем, лікар поставила правильний діагноз та назначила лікування, яке дало свій позитивний результат. Лікарка дуже уважна, відчувається на консультації, що тобі хочуть допомогти бути здоровим. Дякую за всі старання Анни Павловни.
Олександр
Миколаїв, 24.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що звернення до нашого спеціаліста було інформативним і результативним для Вас. Дорошенко А.П. дійсно кваліфікований лікар з уважним ставленням до пацієнтів. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗІ у врача Федоровська В. В., прийомом задоволена. Дуже приємний лікар. Також була на прийомі у лікаря Дорошенко А. П. прийомом задоволена. Лікар ознайомилася з моїми результатами аналізів, доступно пояснила мій діагноз і схему лікування. Обидва лікаря дуже приємні, та дуже мені допомогли.
Наталія
Миколаїв, 27.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми дуже раді, що перебування в нашому медичному центрі було для вас комфортним та ефективним. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку ОН Клінік за якісне обслуговування. Були у доктора ендокринолога (дитячого) Ганжа Світлана Олександрівна, доктор дуже сподобалася, професіонал своєї справи, привітна. Так само раніше були у дитячого невролога Аріадни Іванівни Михайленко, так само справила враження гарного фахівця. Особлива подяка дівчаткам на рецепції, дуже привітні та уважні. Велике спасибі. Рекомендую ОН Клінік.
Тетяна
Миколаїв, 11.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за вибір нашої клініки і об'єктивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база клінік нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Дорошенко Ганни Павлівни (ендокринолог). Шалено приємна жінка і грамотний лікар. Всі аналізи подивилася, оглянула, опитала, за підсумком дала поради. Дуже ввічлива і розташовує до себе, все пояснила доступною мовою. Всім раджу цього фахівця. Спасибі вам велике! І також спасибі дівчинці з адміністрації, що порадила мені Ганну Павлівну.
Єлизавета
Миколаїв, 02.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єлизавета. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова на адресу нашого лікаря Дорошенко Ганни Павлівни і високу оцінку професіоналізму. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.