Logo
0 800 30 11 77
Висловлюю щиру подяку лікарю Русіній Ірині Олександрівні за чуйне і людяне ставлення до хворих і лікарський професіоналізм . Бажаю Вам, Ірино Олександрівно, наснаги, успіхів в професіїї, здоров'я, щастя і мирного життя. Від щирого серця вітаю лікарів і працівників центру з Різдвом Христовим та Новим 2024 роком! Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, людського щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви лікуєте! Нехай Рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи та безхмарним, мирних, світлих днів!
Євгенія Володимирівна
Кропивницький, 19.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє Володимирівно. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни та маєте позитивні враження від звернення. Завжди раді вітати у нашій клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Русіной Ірині Олександріївні за її професіоналізм!Лікар,яких вже не так часто зустрінеш!Лікар,яка перш за все хоче допомогти пацієнтам,а не заробити грошей.Тільки Ірина Олександрівна змогла поставити мені вірний діагноз,та облегшити моє життя!
Юлія
Кропивницький, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни Вам вдалося досягти позитивних результатів лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Русина лікар від Бога . Дуже компетентний лікар .
Іванна
Кропивницький, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Русіна Ірина Олександрівна - чудовий лікар, привітна, професіональна, а особливо чесна. Дякую!
Світлана Сергіївна
Кропивницький, 04.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Сергіївно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Русіній Ірині Олександрівні. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професіонал своєї справи, як би то не звучало дивно, але це саме той лікар до якого хочеться ходити. Одним словом ПРОФІ!!!
Владислав
Кропивницький, 04.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю-ендокринологу Русіной Ірині Олександрівні за якісне і професійне лікування!!! Кращій лікар!!!
Тарас
Кропивницький, 21.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тарасе. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ендокринолог Русіна дуже гарний спеціаліст, з розумінням відноситься до пацієнтів, дуже уважна та відповідальна !!! Дуже вдячна за лікування та консультації!!!
Ірина
Кропивницький, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук та теплі слова. Раді, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю-ендокринологу Русіній І.О. за надану консультацію та рекомендації щодо лікування. Почуваюся набагато краще. Тепер буду спостерігатися тільки в неї.
Тетяна Топчій - Мала
Кропивницький, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Ми раді, що Ви залишились задоволені якістю наданої медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Ірини Олександрівни. Дякуємо за відгук, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю ендокринологу – Русіній Ірині Олександрівні за її увагу до пацієнтів, за високі професійні знання. Дякую також працівникам лабораторії, дівчата просто молодці, дуже чуйно відносяться до пацієнтів. Також подяка працівникам на рецепції. Ваші працівники клініки є прикладом обслуговування пацієнтів.
Валентина Іванівна
Кропивницький, 03.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за щирий відгук та добрі слова нашим співробітникам. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною якістю обслуговування у клініці. Завжди будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Міщенко С.Г. – лікар компетентний, з перших секунд помітно, що справжній професіонал. Консультацію проводив доступно, якісно. Кирилюк Н.С. провела огляд безболісно, якісно, надала зрозумілі коментарі на корисні рекомендації. Загалом персонал клініки ввічливий, приємний, створює позитивну атмосферу.
Ксенія
Кропивницький, 10.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за відгук та Вашу думку про роботу наших лікарів. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Міщенко Сергій Григорович дуже приємний і компетентний у своїй справі лікар. Отримала велике задоволення від консультації. Мила бесіда, відповів на всі запитання. Рекомендую! Оцінка 10 з 10.
Ксенія
Кропивницький, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ксеніє. Дякуємо за відгук. Ми раді, що консультація лікаря була для Вас зрозумілою та інформативною. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря Парасунька Т.Г. Лікування пройшло гарно, ефективно, відчув покращення після процедур. Лікар гарний спеціаліст, давав ефективні поради та призначив дієве лікування, лікарем як спеціалістом задоволений, буду рекомендувати знайомим.
Володимир
Кропивницький, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.