0 800 30 11 77
Живу неподалік, прийшов здати ПЛР-тест. Був дуже вражений професійністю персонала.
Михайло
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Михайле. Щиро раді, що звернення до нашого медичного центру було комфортним для Вас. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
12 листопада звернулася за записом до лабораторії, що знаходиться за адресою: Харків, вул. Валентинівська, 35/81. На ресепшені ваш співробітник Юлія проявила себе як некомпетентний та невихований медичний працівник. На поставлені запитання відповідала у грубій дратівливій формі, не змогла надати необхідну інформацію про аналізи. Хотілося б, щоб вашу організацію представляли ввічливі та компетентні працівники.
Неллі
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Неллі. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас цінний зворотний зв'язок від реальних пацієнтів. Наша команда фахівців щодня працює над покращенням показників сервісу та медичної частини обслуговування у клініках Мережі. Щоб уникнути непорозумінь та коректного вибору необхідних лабораторних досліджень, пацієнтові бажано при собі мати направлення лікаря. У будь-якому випадку, якщо візит доставив Вам дискомфорт - вибачаємося. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким, завжди раді допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вкрай обурена ставленням відділення на Валентинівську 35/81. Я здала аналіз крові, який терміново потрібен для встановлення діагнозу, і другий день аналізи не готові. Жодна лабораторія у Харкові не робить аналізи стільки днів, тим більше зараз дуже складна ситуація та лікування має бути негайним. Я ніколи! більше не звертатимуся до вашої лабораторії. Сподіваюся, ви розберетеся та покращите обслуговування. Сподіваюся, я не постраждаю від такого ставлення, а якщо будуть ускладнення за ці два дні, я ще вам напишу
Свiтлана
Харків, 28.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, різні лабораторні дослідження мають певні терміни готовності залежно від графіка постановок лабораторії та технологічних процесів. Готовність кожного аналізу визначається з його виконання, регламентні терміни порушені не були. Більш детальна інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінна ідея записатися на здачу аналізу заздалегідь: ввічливий персонал, дякую
Тетяна
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми надаємо нашим пацієнтам можливість отримати якісну медичну допомогу у максимально комфортних для пацієнта умовах. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Персонал за адресою максимально добрий, чуйний і компетентний. Я здавав експрес-тест, все пройшло максимально швидко, комфортно і своєчасно, спасибі адміністрації за комфорт і якість обслуговування.
Артем
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Артеме. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в забірний пункт ТОВ "ОН Лаб" на вул. Валентинівській, залишилася під враженням після здачі крові. Адміністратор Юлія Анатоліївна дуже привітна, а медсестра акуратно зробила забір крові. Загалом персонал дуже сподобався, в подальшому буду звертатися в дану лабораторію.
Аліна
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого медцентру і персоналу. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний персонал, приємний адміністратор Інна Олександрівна, проконсультувала і відповіла на всі питання щодо аналізів і підготовки до них. Залишила хороше враження, в лабораторії дуже чисто і прохолодно, буду рекомендувати знайомим. Спасибі дівчаткам за їх працю і работу❤️❤️❤️
Ніна
Харків, 04.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Комфорт наших пацієнтів - один з головних пріоритетів у роботі медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслужили швидко, персонал доброзичливий. Дякую.
Єрмакова Софія
Харків, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Команда нашої Мережі докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже охайний та світлий медичний центр. Персонал ввічливий та уважний. Відвідування зайняло близько 10 хвилин. Повністю задоволений наданим сервісом. У майбутньому буду рекомендувати цей пункт серед знайомих та родичів. Бажаю успіхів та подальшого росту.
Гамов Олексій
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних наших принципів роботи, а професіоналізм спеціалістів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку від себе і свого чоловіка співробітникам забірного пункту на Валентинівській 35/81, адміністратору Савоненко Ю.А. і медсестрі Колесник Оксані. Дуже було приємно спілкуватися, відчувається професіоналізм персоналу, шанобливе ставлення до пацієнтів і любов до своєї роботи. Більше було б таких медичних працівників! Велике спасибі!
Аксьонова Ольга
Харків, 17.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Згідні з Вами, ми надаємо якісну медичну допомогу в максимально комфортних умовах, а також можливість виконати повний спектр необхідних процедур у межах медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування огидне! 08.06.21 через особистий кабінет сплатив аналізи: пакет 10.03 - 523грн, заповнив усі форми в тому числі і дату і бажаний час - 8:00. У лабораторію прийшов о 07.35, однак мені було відмовлено, оскільки я як би не записаний. При заповненні форми на сайті є кнопка "записатися і оплатити", яку я і натиснув, але виявляється, як сказали під час дзвінка на гарячу лінію, потрібно було ще й подзвонити, щоб записатися. Ну раз я вже тут, зробіть забір крові, крім мене ж нікого більше немає. Ні, кажуть, так не можна, найближчий час для запису - 11:50. Формене ЗНУЩАННЯ! Кров здається натщесерце, ще б на вечір запропонували. Вимагаю розібратися і покарати винних, а мені повернути на карту оплату через не надану послугу .. Був клієнтом вашого центру багато років, а тепер сумніваюся.
Сергій
Харків, 08.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять згідно із затвердженими стандартами. Прийом пацієнтів у медцентрі та на пунктах забору біоматеріалу проходить за попереднім записом. На нашому сайті можна вибрати бажану дату і час, оплатити послугу. Для визначення і фіксації фактично доступного інтервалу для запису з пацієнтом зв'язується оператор контактного центру і пропонує вільні інтервали з наявних в графіку. Ми цінуємо співпрацю з нашими пацієнтами, просимо вибачення за дискомфорт і будемо раді бачити в медцентрі на профілактичних оглядах. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе швидко. Відмінне обслуговування
Анастасія
Харків, 06.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Валентинівська, 35/81

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Студентська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.