Logo
0 800 30 11 77
Хочу залишити відгук: дуже привітний персонал, прийшла здавати аналізи на свою годину і мене прийняли без черг. Гарні спеціалісти, я майже не відчула як брали кров із вени. Дуже задоволена і дуже вдячна за оперативність. Результати отримала на пошту дуже швидко. І окрема вдячність за можливість їх роздрукувати.
Надія
Харків, 30.11.2023
Оцінка:
Дуже давно, ще в 2005 році, я звернулася в "ОН Клінік" - і більше жодні лікувальні установи мені не потрібні. Дякую чуйним, добрим і кваліфікованим фахівцям! Я вдячна Вам за вашу працю! Тепер часто звертаюся в лабораторію, де відчуваю шляхетність і розуміння; дуже мені приємно спілкуватися з персоналом. Дякую, що ви є!
Віра Дмитрівна
Харків, 30.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро Дмитрівно. Щиро вдячні Вам за вибір нашої клініки, позитивні відгуки і тривалу співпрацю. Для нас важливі відгуки від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви повністю задоволені якістю обслуговування і медичної допомоги. Завжди готові допомогти у разі необхідності і надати кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізації клініки, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лабораторії на Валентинівській. Привітний і приємний медичний персонал, якісне обслуговування, зручне отримання результатів.
Наталія
Харків, 26.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась швидкість обслуговування. Персонал ввічливий, завжди допоможуть та підкажуть.
Тетяна
Харків, 25.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро вдячні за відгук. Раді, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лабораторії на Валентинівській 35/81. Неоднаразово сім'я здавала аналізи. Забір та оформлення проходили швидко та безболісно. Дякую.
Микола
Харків, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарне обслуговування, персонал дуже ввічливий. Працюють дуже гарно, послуги надаються дуже якісно. Дуже задоволена всіми наданими послугами. Буду користуватися послугами цієї клініки. Дякую за таких гарних працівників.
Олена
Харків, 29.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою подяку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були 01.08.2023 в лабораторії ОН Клінік на Валентинівській 35/81. Дівчата були привітні, до доньки посміхалися, заспокоїли і донька нічого не боялася. Мені лабораторія сподобалася, а саме персонал залишив гарний настрій.
Дарина
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пункт на Валентинівській, 35/81 - чудове обслуговування, дуже ввічливий персонал. Здавала кров із вени - лаборант Ганна Фролова - просто диво! Я навіть не відчула, як у мене взяли кров. Постійно здаю аналізи в цій лабораторії. Обслуговування чудове! Рекомендую. Дуже ввічлива адміністраторка Запара Вікторія. Дякую за обслуговування.
Любов Семенівна
Харків, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове Семенівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Цінуємо Ваші рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
24.07.2023 відвідала забірний пункт "ОН Клінік" на Валентинівській 35/81. На ресепшені мене зустріла привітлива адміністратор Вікторія, швидко все оформила та провела до кабінету, де на мене вже чекала медсестра Анна. Вона професійно та безболісно зробила забір аналізу. На пункті затишно та приємна атмосфера. Мені все сподобалось. При нагоді звернусь ще!
Ніка
Харків, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніко. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашим фахівцям. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неодноразово приходила здавати аналізи в пункт на вул. Валентинівській 35/81, завжди було гарне обслуговування, увага.
Наталія
Харків, 27.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зустріли дуже привітно. Процедуру провели швидко і безболісно, за що дуже вдячна. Після забору крові адміністратор допомогла набрати воду і навіть запропонувала чай. Щиро відповіли на всі мої питання. 10/10
Анна
Харків, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на заборному пункті на Валентинівській. Хочу подякувати мед. персоналу за їх роботу. Дуже уважні, професійні і привітні дівчатка. Дуже приємно сюди приходити, вони завжди усміхнені і привітні, добре виконують свою роботу.
Вікторія
Харків, 12.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого персоналу. Цінуємо Вашу думку. Для нас є пріоритетним комфорт наших пацієнтів на усіх етапах надання якісних медичних послуг. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Валентинівська, 35/81

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Студентська
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.