Logo
0 800 30 11 77
Мені подобається лабораторний пункт ОН Клінік на Валентинівській тому шо тут ніколи немає черги. Забір аналізів проводять швидко, комфортно і без болю. Персонал ввічливий, завжди посміхаються. А ще цей лабораторний пункт близько до могу дому. Дякую за якість послуг та професіоналізм!
Андрій
Харків, 21.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лабораторії "ОН Клінік" на вул. Валентинівській, 35/81, мені дуже сподобалось. Гарне ставлення, на ресепшені дуже привітні адміністратори, медсестри уважні. Буду звертатися у цей пункт та рекомендувати знайомим. Дякую за уважне та добре ставлення.
Яна
Харків, 08.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені сподобалося обслуговування у вашому пункті на Влентинівській. Привітний персонал, дуже гарно взяли аналізи. Буду рекомендувати вас друзям і знайомим. Дякую. Мирного неба. Все буде Україна!!!
Руслан
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслане. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були в лабораторії на Валентинівській. Залишились дуже задоволені - обслуговування на вищому рівні. Персонал дуже привітний.
Аріна
Харків, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аріно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволені обслуговуванням лабораторії. Ввічливий, привітний, грамотний персонал, аналізи виконано вчасно.
Борис Григорійович
Харків, 06.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Борисе Григорійовичу. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук: дуже привітний персонал, прийшла здавати аналізи на свою годину і мене прийняли без черг. Гарні спеціалісти, я майже не відчула як брали кров із вени. Дуже задоволена і дуже вдячна за оперативність. Результати отримала на пошту дуже швидко. І окрема вдячність за можливість їх роздрукувати.
Надія
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви маєте приємні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже давно, ще в 2005 році, я звернулася в "ОН Клінік" - і більше жодні лікувальні установи мені не потрібні. Дякую чуйним, добрим і кваліфікованим фахівцям! Я вдячна Вам за вашу працю! Тепер часто звертаюся в лабораторію, де відчуваю шляхетність і розуміння; дуже мені приємно спілкуватися з персоналом. Дякую, що ви є!
Віра Дмитрівна
Харків, 30.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро Дмитрівно. Щиро вдячні Вам за вибір нашої клініки, позитивні відгуки і тривалу співпрацю. Для нас важливі відгуки від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви повністю задоволені якістю обслуговування і медичної допомоги. Завжди готові допомогти у разі необхідності і надати кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізації клініки, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лабораторії на Валентинівській. Привітний і приємний медичний персонал, якісне обслуговування, зручне отримання результатів.
Наталія
Харків, 26.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась швидкість обслуговування. Персонал ввічливий, завжди допоможуть та підкажуть.
Тетяна
Харків, 25.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро вдячні за відгук. Раді, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лабораторії на Валентинівській 35/81. Неоднаразово сім'я здавала аналізи. Забір та оформлення проходили швидко та безболісно. Дякую.
Микола
Харків, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарне обслуговування, персонал дуже ввічливий. Працюють дуже гарно, послуги надаються дуже якісно. Дуже задоволена всіми наданими послугами. Буду користуватися послугами цієї клініки. Дякую за таких гарних працівників.
Олена
Харків, 29.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою подяку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були 01.08.2023 в лабораторії ОН Клінік на Валентинівській 35/81. Дівчата були привітні, до доньки посміхалися, заспокоїли і донька нічого не боялася. Мені лабораторія сподобалася, а саме персонал залишив гарний настрій.
Дарина
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Валентинівська, 35/81

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Студентська
Приймаємо: Пн - Нд: 8:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.