Гастроскопія в Дніпрі

Гастроскопія, або відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) - діагностичний метод, застосовуваний для огляду стравоходу, порожнини шлунка і дванадцятипалої кишки. Процедура дозволяє детально вивчити стан слизової оболонки досліджуваних органів, визначити наявність ерозивно-виразкових уражень, виявити точне розташування і розмір запалень, а також встановити характер новоутворень.

Дослідження відрізняється високою точністю і безпекою. З його допомогою вийде виявити патології шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях.

Підготовка до гастроскопії полягає в дотриманні наступних рекомендацій:

 1. За два дні до призначеної процедури необхідно виключити з раціону гострі, жирні, солоні страви та відмовитися від вживання алкоголю.
 2. Останній прийом їжі не можна проводити пізніше за 19:00 напередодні обстеження.
 3. Гастроскопія шлунка та інших органів травної системи виконується строго натщесерце.

Діагностика проводиться за допомогою спеціального приладу - гастроскопа, який представляє собою гнучку трубку, обладнану оптичною системою. Методика проведення дослідження полягає у введенні пристрою через ротову порожнину. Для зменшення чутливості під час процедури за бажанням пацієнта лікар виконує місцеву анестезію порожнини рота і глотки.

Відеогастроскоп проводиться в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» за попереднім записом. Для обстеження використовується сучасне обладнання, що дозволяє швидко отримати точні результати діагностики.

Коли необхідна гастроскопія?

Основним показанням до проведення гастроскопії є наявність скарг щодо шлунково-кишкового тракту. Приводом для проведення обстеження повинно стати наявність хоча б одного з перерахованих симптомів:

 • сильна печія;
 • часта відрижка;
 • гіркий присмак у роті;
 • хворобливі відчуття в шлунку після або під час їжі;
 • зниження апетиту;
 • стійка нудота, блювота;
 • різке схуднення.

Досвідчений лікар-ендоскопіст зможе безпомилково визначити причину поганого самопочуття. Своєчасно виявлена ​​патологія і проведене лікування сприяють швидкому одужанню пацієнта.

Лікарі медичного центру «ОН Клінік Дніпро» гарантують відповідальний підхід до кожного пацієнта. Уважне ставлення і високий професіоналізм наших фахівців дозволяє провести процедуру швидко, комфортно і без ускладнень.

Вікових протипоказань до проведення гастроскопії практично не існує. Обмеженнями до такого дослідження можуть стати ГРЗ, грип, тонзиліт. У цьому випадку призначена дата прийому переноситься і діагностика виконується після повного одужання пацієнта.

Щоб зробити гастроскопію в Дніпрі, зверніться в наш медичний центр. Для цього зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом». Оператори підберуть для вас оптимальний час і дату відвідування лікаря.

Демиденко Сергій Віталійович
Демиденко Сергій Віталійович
Лікар відділення ендоскопії

Вартість гастроскопії у Дніпрі

ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста
Консультація ендоскопіста
ВГДС із хромоскопією
Спірографія
ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста за кордон
Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Уреазний тест
Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Дніпро

Відгуки про діагностів ОН Клінік у Дніпрі

Шикарний фахівець, дуже приємна і добра людина. Рада, що потрапила саме до цього ендоскопіста. Незважаючи, що процедура не з найприємніших, але я вийшла з шикарним настроєм та величезною подякою. Спасибі!
Беатріс , 28.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з ендоскопії

Youtube OnClinic

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама