Logo
0 800 30 17 30

Педіатрія у Дніпрі

Педіатр займається діагностикою, лікуванням та профілактикою дитячих хвороб.

Також консультує батьків з питань вакцинації дитини, запровадження прикорму та догляду за новонародженим.

Послуги:

Показання до консультації педіатра

Записатися на прийом до дитячого лікаря слід за перших ознак затримки фізичного або психоемоційного розвитку дитини: недостатній набір ваги, відсутність інтересу до навколишніх предметів, погіршення пам'яті, зниження концентрації та уваги. Інші показання до консультації педіатра:

 • апатія та млявість;
 • задишка;
 • діарея чи запор;
 • нудота, блювання;
 • зміна кольору сечі чи калу;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • поява висипу на шкірі чи слизових оболонках.

Консультація педіатра необхідна з появою симптомів дитячої гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ): плаксивості, порушення сну, підвищення температури тіла та зниження апетиту. При застуді у дитини можуть бути кашель, чхання, нежить і біль у горлі.

При незначних порушеннях стану дитини (підвищенні температури тіла до 38 ° C, нежиті) або необхідності скоригувати схему лікування можна записатися на онлайн консультацію педіатра. У нашій дитячій приватній клініці можна викликати педіатра додому. Лікар проведе огляд, призначить лікування та за необхідності направить на додаткові методи обстеження.

Диспансеризація дітей у Дніпрі

Диспансеризація - профілактичний огляд, необхідний для оцінки фізичного та нервово-психічного розвитку дитини, а також ранньої діагностики захворювань. Залежно від віку дитини диспансеризація проводиться:

 • один раз на місяць дітям молодше одного року;
 • один раз на півроку дітям віком 1-2 роки;
 • один раз на рік дітям старше трьох років.

Під час планового огляду приватний лікар оцінює стан шкірних покровів та слизових оболонок дитини, вимірює антропометричні дані (зріст, вагу, окружність голови), визначає частоту дихання, гостроту зору та слуху, а також направляє на здачу аналізів крові та сечі.

За потреби педіатр призначає консультацію вузькопрофільних спеціалістів.

Експрес-тест на ацетон дітям у Дніпрі

При сильних фізичних навантаженнях, стресі чи незбалансованому харчуванні в організмі підвищується рівень ацетону (продукту розпаду жирів). В результаті у дитини виникають багаторазове блювання, млявість, різкий запах з рота. З появою вищеперелічених симптомів необхідно записатися прийом до педіатра. Лікар огляне дитину та проведе діагностичний тест на ацетон.

Для розшифровки тесту на ацетон педіатр порівнює колір тест-смужки з еталонною шкалою на упаковці: в нормі колір смужки білого кольору, при підвищеній концентрації продуктів розпаду жирів виникає рожеве або фіолетове забарвлення. Збільшення рівня ацетону може бути симптомом цукрового діабету, тому подальше обстеження та лікування проводить дитячий ендокринолог.

Стрептатест дитині у Дніпрі

Стрептатест — експрес-тест визначення наявності патогенного (хвороботворного) виду стрептокока, що викликає інфекції верхніх дихальних шляхів (фарингіт і скарлатину). Діагностика стрептокока проводиться при появі у дитини сильного та раптового болю в горлі, підвищення температури тіла вище 38 ° C, почервоніння глотки та збільшення лімфатичних вузлів шиї. Для проведення стрептатесту лікар бере мазок з мигдаликів та зіва, результати дослідження готові протягом 5-10 хвилин.

Записатися на консультацію педіатра у Дніпрі у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Панасюк Ірина Анатоліївна
Панасюк Ірина Анатоліївна
Лікар відділення педіатрії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-педіатрів у Дніпрі

Виклик лікаря-педіатра додому
1500 грн
Консультація педіатра
ОНЛАЙН Консультація педіатра
Онлайн-укладення декларації Для запису зверніться, будь ласка, до контактного центру.
0 грн
Офлайн укладення декларації Послуга не включає консультацію лікаря. Для консультації необхідно записатися на прийом до лікаря.
ОНЛАЙН Консультація педіатра за кордон

Лікарі педіатрії ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділення «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.