Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Лабораторія (аналізи)

Сучасна медицина досягла такого рівня розвитку, що багато захворювань, в тому числі найбільш серйозні, виліковуються на ранніх стадіях. Саме тому так важливо вчасно помітити найменші порушення в організмі та супроводжуючу їх симптоматику і звернутися в медичний заклад.

Одним з найбільш важливих методів для встановлення правильного діагнозу в сучасній медицині є лабораторна діагностика.

Ми проводимо:

Серйозну загрозу для здоров’я людини представляють приховані інфекції. Вони часто проходять безсимптомно, а перші ознаки інфікування проявляються лише тоді, коли захворювання набуває запущеного характеру. Це помітно ускладнює лікування і часто призводить до серйозних незворотних наслідків для організму.

В "ОН Клінік" можна здати наступні аналізи:

  1. Біохімічний аналіз крові
  2. Аналізи крові гепатити В, С
  3. Аналіз на визначення чутливості до антибіотиків
  4. Аналізи ПЛР, ДНК на хламідіоз, гонорею, герпес, молочницю (кандидоз), гарднерельоз, трихомоніаз, цитомегаловірус, уреаплазму, мікоплазму, кондиломи, папіломи, стрептококи, стафілококи, кишкову паличку та ін.
  5. Аналіз на визначення гормонів в сироватці крові
  6. Дослідження на мікробіоценоз.

 

Статеві інфекції у чоловіків та жінок

Інфекції статевих органів можуть бути викликані захворюваннями, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). У сучасній медичній практиці вони є одними з найпоширеніших. Майже всі статеві інфекції протікають приховано, часом вони навіть можуть знаходитися в сплячому стані протягом декількох років, а потім проявитися в самий неслушний час, коли імунітет організму буде сильно ослаблений.

Само собою, що самостійно діагностувати такі захворювання, а вже тим більше лікувати їх, неможливо. Лікування статевої інфекції має проводитися під наглядом кваліфікованого лікаря і ніяк інакше.

Профілактика ЗПСШ і прихованих інфекцій

Як то кажуть «Хочеш миру, готуйся до війни»: щоб попередити розвиток прихованих інфекцій і ЗПСШ, необхідно регулярно проходити огляд у лікаря. В першу чергу, це потрібно людям, які ведуть активне статеве життя і часто вступають у сексуальні відносини з мало знайомими партнерами.

Однак не варто думати, що якщо у Вас один постійний партнер, то Вашому здоров’ю нічого не загрожує. Тільки якісно проведений лабораторний аналіз допоможе визначити наявність прихованих інфекцій. Ця процедура займає не так багато часу, як може здатися на перший погляд, і до того ж вона абсолютно безболісна.

Лабораторні аналізи на приховані інфекції в «ОН Клінік»

Фахівці медичного центру «ОН Клінік» мають великий лікарський досвід в напрямку діагностики та лікування прихованих інфекційних захворювань. У всіх філіях клініки є сучасне комп’ютеризоване обладнання, яке дозволяє провести аналіз на ЗПСШ і приховані інфекції з граничною точністю.

Щоб пройти обстеження в нашій клініці, Вам не доведеться вистоювати довгі черги та нудитися в очікуванні результатів. Здача аналізів відбувається за попереднім записом, а сама процедура не займе багато часу. Якщо говорити про матеріальну сторону питання, то, повірте, діагностика та лікування статевої інфекції на первинному етапі її розвитку обійдеться в рази дешевше, ніж лікування вже запущеного захворювання.

Для того, щоб записатися для здачі аналізів на ЗПСШ і приховані інфекції в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Пацієнти без направлення лікаря також можуть здати аналізи в процедурному кабінеті. Однак, все ж, перед відвідуванням процедурного кабінету рекомендуємо звернутися до профільного фахівця у відділення гінекології, урології або дерматології.

Послуга доступна у містах: