Лікування хвороби Крона у Черкасах

Хвороба Крона - хронічне захворювання шлунково-кишкового тракту, що характеризується ураженням його відділів. При запаленні тонкого кишечника та клубової кишки спостерігається розлад відділів шлунково-кишкового тракту від ротової порожнини до прямої кишки. Небезпека хвороби Крона полягає у ризику розвитку кишкової непрохідності, утворення свищів, виразок та спайок в органах травлення, раку товстої кишки.

Симптоми хвороби Крона

Ознаки хвороби Крона проявляються у болях та спазмах у животі (локалізовані у правій нижній його частині). Інші симптоми хвороби Крона:

 • діарея;
 • швидка стомлюваність та зниження працездатності;
 • підвищення температури;
 • зниження апетиту;
 • різка втрата ваги;
 • нудота та блювання;
 • підвищене газоутворення.

До ускладнень хвороби Крона відносяться анемія, запалення шкіри (почервоніння та набряк), суглобів, очей, виразки у роті та на язику, анальні тріщини. Також може розвинутись запалення печінки та жовчних протоків, що проявляється болем у правому підребер'ї.

Причини розвитку хвороби Крона

Сприяють виникненню захворювання тонкого кишечника інфекційні та спадкові фактори. До причин розвитку хвороби Крона належать:

 • генетична схильність;
 • порушення роботи імунної системи;
 • ускладнення виразкового коліту (утворення ерозій кишківника).

Збільшує ризик ураження кишківника тривалий прийом нестероїдних препаратів. Нестача поживних речовин, куріння та зловживання алкоголем також можуть провокувати розвиток хвороби Крона.

Лікування хвороби Крона у Черкасах

На первинному прийомі гастроентеролог збере анамнез, вислухає скарги та призначить додаткові обстеження. Діагностика хвороби Крона включає УЗД органів черевної порожнини та колоноскопію. Також лікар може призначити аналізи на хворобу Крона, які включають дослідження крові та калу.

За результатами обстеження гастроентеролог призначає спазмолітики, протизапальні засоби, антибіотики та препарати, що сприяють відновленню роботи шлунково-кишкового тракту. Завдяки комплексу препаратів та підібраній дієті знімаються больові синдроми та нормалізується мікрофлора кишечника.

При хронічних захворюваннях кишечника важливо проходити профілактичне обстеження у гастроентеролога не рідше одного разу на рік. Записатися на консультацію гастроентеролога та лікування хвороби Крона в Черкасах в «ОН Клінік Черкаси» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Фролова Еліна Юріївна
Фролова Еліна Юріївна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Черкасах

Дякуємо лікарю Елені Юріївні за вчасно і вірно поставлений діагноз, це врятувало життя моєму чоловіку . Дякую
Наталя , 24.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама