0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Хочу висловити велику подяку лікаря Кочеровському О.І. за високий професіоналізм, чуйне та уважне ставлення та особистий підхід до кожного пацієнта. Дякую за кваліфіковану допомогу у вирішенні проблеми. Також хочу подякувати медсестрі Діхтярьовій Марині за турботу, піклування та професійну допомогу. Щира подяка. Рекомендую лікаря Кочеровського О.І. на всі 100%.
Олена
Харків, 27.09.2023
Оцінка:
Світлана Леонідівна - найкращий ендокринолог. Дуже чуйна людина, справжній ФАХІВЕЦЬ. Завдяки Світлані Леонідівні моє здоров'я тримається на гарному рівні. Дякую.
Ірина
Харків, 25.09.2023
Оцінка:
Доброго дня, довелося побувати в дитячому відділенні трихології. Хотілося б написати відгук про прийом. По-перше, коли ви йдете на прийом, враховуйте те, що лікар до якого ви записалися вас не прийме. При записі оператор сказав мені, що я потраплю на прийом до Мангушевої Вікторії Юріївни, насправді потрапила до Слюсаренко Вікторії Віталіївни… Насправді - це ще пів біди, бо у Вікторії Віталіївни (як вказано на сайті) 27 років досвіду роботи. Що ж насправді? Лікар небагатослівний, виписали аналізів більше ніж на 2тис. грн, також виписали шампунів теж на тисячу гривень. Прийшли аналізи, знову запис до Слюсаренка, лікар абсолютно нічого не сказав, з аналізами все добре, але треба буде ходити на мезотерапію, тому що бачите шампуні, які я купила, не допоможуть так як допомагає мезотерапія. При питанні: « Так яка ж причина мого захворювання?» , я отримала: « Ну багато причин» .Хоча на першому прийомі лікар вказав на те, що критичного нічого немає 🙆🏻‍♀️ Загалом, не раджу вам йти до Слюсаренко, якщо ви звичайно ж не хочете викинути гроші на вітер не отримавши зрозумілої інформації з приводу вашої проблеми.
Анастасия
Харків, 23.09.2023
Оцінка:
Проходила курс лікування у Кочеровського Олександра Ігоровича! Дійсно найкращий лікар якого я зустрічала. Дуже уважний, завжди все пояснить та заспокоїть! Результатом його роботи максимально задоволена) не можу натішитися! Окрема подяка медсестрі за допомогу і підтримку, за тепле ставлення! Більше б таких фахівців як Олександр Іванович! Дуже Вам вдячна!!!
Катерина
Харків, 20.09.2023
Оцінка:
Сьогодні відвідали Он клінік ,були на знімку . Після цього відали знімок та його опис ,забрали та поїхали додому ,на пів дорозі помітили не наше прізвище та вік. Дівчата на рецепції переплутали ,ми повернулися , ніхто навіть не вибачився та не подякував . Ми дуже не задоволені обслуговуванням
Віолета
Харків, 19.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віолетто. Служба контролю якості проводить предметний розбір кожного зверненя від реальних пацієнтів, яким очевидно Ви не є в данному випадку. Ми намагались зв'язатись особисто з пацієнтом, на жаль, безуспішно. Якщо особисто у пацієнта є конкретні претензії - можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), ми залюбки допоможемо. Зичимо здоров'я та гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Оперувалася у лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Дуже вдячна за професіоналізм та людяність! Радила і раджу саме цього спеціаліста. Від початку і до завершення всього лікування він разом зі своїми колегами вирішили мені ряд проблем, як функціональних, так і естетичних. А ще й допомогли з вирішенням інших у моєму кишківнику, порадивши спеціаліста. Ціни прийнятні , психологічно комфортно, результатом задоволена🫶🏻👍
Марина
Харків, 15.09.2023
Оцінка:
Усім хороше здоров'я! Мені 57 років і перший раз у житті зіткнувся з проблемою на шкірному покрові. Звернувся до Onclinic, де був направлений на консультацію до дерматолога. Після аналізів мені призначили курс лікування, який виявився дуже ефективним. Буквально наступного дня з'явився позитивний результат. Висловлюю велику подяку за професіоналізм дерматологу Мангушевой Вікторії Юріївні
Дмитро
Харків, 14.09.2023
Оцінка:
Сьогодні 13.09.2023 я була на прийомі у лікаря попередньо сплативши 400 гр. Лікар вислухала мої скарги та оглянула моє око в мікроскоп, роздрукувала заключення,назначила лікування. По закінченню прийому лікар дала чек на додаткову оплату 190 гр. пояснивши що це оплата за мікроскоп. Я сплатила. Згодом оговтавшись вже в дома в мене виникло запитання до вас шановне керівництво за що я сплатила 400гр. ?
Людмила
Харків, 13.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Наша клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом. Зазначаємо, що з метою діагностики можливо проведення додаткових інструментальних досліджень під час консультації. За Вашим зверненням ми перевірили коректність наданої інформації щодо вартості послуг. Оголошена та сплачена вартість послуг відповідає прайсу. Більш докладну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
07.09.2023 був вдруге на прийомі у гастроентеролога Шканд Т.В. Лікар подивившись аналізи призначила антихелікобактерну терапію. Оскільки аналіз крові показав, що в організмі хелікобактер. Також були поради щодо харчування та лікування. Сподобалося що була можливість обговорити з лікарем питання щодо лікування в інший час після прийому. Якщо Вам потрібен гастроентеролог, звертайтеся до Шканд Т.В. Лікар дуже хороший. Не пошкодуєте.
Сергій
Харків, 12.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Шканд Т.В. Лікар професіонал, уважна, призначила фіброгастроскопію і порадила зробити під анестезією, я дуже вдячна їй за це. Візит до лікаря відтягувала, бо знала, що, найімовірніше, треба буде робити цю процедуру. Фібросгастроскопію робила лікарка Коротких О.С. і була лікарка-анестезіологиня (на жаль, не впізнала прізвища). Шикарно. Лягла, заснула, прокинулася. Дякую лікарям.
Юлія
Харків, 03.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашим фахівцям. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Шканд Тетяни Віталіївни та Коротких Ольги Сергіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі 29.08.2023 у гастроентеролога Шканд Тетяни Віталіївни. Лікар уважно вислухала. Призначила лікування. Причому порадила скасувати прийом препаратів, які призначив сімейний лікар і невролог, оскільки вони не дуже допомагають у лікуванні. Призначила зовсім інше для шлунка, заспокійливе, снодійне. Снодійне відразу не допомагало, але на четвертий день я заснув більш менш нормально. Щодо шлунка болю ночами немає. До цього були трохи болі в шлунку. У принципі я задоволений консультацією і призначеним лікуванням. Хороший лікар. Уважно слухала і радила як все правильно робити для поліпшення здоров'я. Рекомендую Шканд Т.В. як хорошого лікаря гастроентеролога. У кого проблеми зі здоров'ям по гастроентерології, тим потрібно йти саме до цього лікаря.
Сергій
Харків, 02.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому фахівцю. Для нас є важливим, що з допомогою нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Цінуємо Вашу думку. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике всьому персоналу ОН клініці. Поважні і обслуговування на хорошому рівні. Ще хочу висловити величезну подяку лікарю гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні. Зверталася раніше, завжди уважно вислухає проблему, огляне, компетентно поставить діагноз і призначить дієве лікування, без непотрібних зайвих ліків. Діагноз у мене хронічний, загострюється, щоб вилікувати його на завжди це не можливо. Тетяна Віталіївна можна сказати вже стала мій рятівник мого здоров'я. Завжди підбере для моєї проблеми ліки. Рекомендую
Людмила
Харків, 02.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю та персоналу клініки. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Шканд Тетяни Віталіївни Ви успішно долаєте проблеми зі здоров'ям та маєте позитивний результат лікування. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.