0 800 30 11 77
Добрий день , приїхав до лікаря Руфанова Г.А з міста Харків по рекомендації знайомих . Які вже звертались до неї . Хочу відзначити високу кваліфікацію лікаря та дуже добре ставлення до мене як пацієнта . Я сам лікар і мені було дуже приємно що я звернувся саме до професіонала своєї справи . Всім рекомендую таких лікарів . ДУЖЕ ДЯКУЮ
186
Дніпро, 03.06.2023
Оцінка:
Не рекомендую. Лікар провів операцію за допомогою лазера, декілька разів дуже больові моменти були, хоча операція вважається безболісною, хоча даний недуг лікар вилікував. Потім я сплатив за другий лікувальний процес, за комплекс лікування 12 тис, на що мені було поставлено 2 кільця шляхом лігірування. Після лікування все рівно залишився тромбоз, хоча лікар сказав, що все зроблено якісно. Тим паче мені не зрозуміло чому за два кільця клініка взяла 12 тис., при цьому жодних інших ускладнень не усунено, хоча обіцялося, що лікування буде комплексне. Ні, і ще раз ні.
Олексій
Дніпро, 27.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч пацієнтам у вирішенні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Зазначаємо, що під час курсу лікування пацієнту надається комплексна допомога та проводиться спостереження у динаміці. Лікуючий лікар обирає найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до усіх об'єктивних клінічних даних. Лікувальні процедури та маніпуляції самі по собі є малоприємними й по-різному сприймаються пацієнтами. У разі виникнення змін у самопочутті для об'єктивної оцінки стану здоров'я необхідно звертатися до лікаря. Більш детальна інформація надана Вам у телефонному режимі. Чекаємо на черговому візиті до клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Орлов С.Ю. дуже уважний, знаючий професіонал. Дуже вдячна йому у лікуванні артрозу колінного суглоба. Завдяки призначеному лікуванню захворювання відступило.
Любов
Дніпро, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та задоволені результатом звернення до Орлова Станіслава Юрійовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла подякувати чудовому лікарю Руфанову Анну Анатоліївну! За її вмілі руки та добре серце, надзвичайна людина та дуже позитивна! Дякую вам ще раз ,що справились з моєї проблемою за один сеанс,тепер я можу жити ,як всі нормальні люди)) дуже рада ,що потрапила до ваших рук ,зі своєю проблемою!!!Всім хто сумнівається йти до лікаря чи саме пройде ,повірте йдіть і не зволікайте .Чим раніше тим краще для вас! Олександрія .19.05.2023
Сніжана
Дніпро, 19.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сніжано. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Руфанова Анна Анатоліївна - одна з найкарщих, найпрофесіональних докторів, з якими я мав контакт. Майстер високого класу
Олесь
Дніпро, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олесю. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу віддячити за сумлінну працю лікаря за покликанням, професіонала своєї справи- Руфанову Анну Анатоліївну. Дуже чуйна, ввічлива та комунікабельна лікарка. Дякую Вам за підтримку, доброту серця та велику майстерність. Бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем! Все буде Україна 🇺🇦
Ольга Матьйозова
Дніпро, 12.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Зворушені Вашою високою оцінкою професіоналізму та особистих якостей лікаря. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Сьогодні закінчила лікування у Руфанової Анни Анатоліївни. Я дуже вдячна цьому лікареві це людина та лікар від Богу. Це дуже чутлива та по справжньому професіональна людина як лікар. Щоб ніхто не думав що це бла бла я залишаю номер своєї карти реєстрації 923614. Дякую клініці і окремо ще раз Вам Анна Анатоліївна за лікування. Дай Бог Вам здоров'я і мирного неба. Слава Україні!!!
Ярощук Надія
Дніпро, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро вдячні за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Нам важливо дізнатися, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря та задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороше обладнання та ввічливі лікарі
Максим
Дніпро, 10.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Щиро вдячні за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу відмітити, що організація роботи медичного центру знаходиться на сучасному рівні, ввічливий и кваліфікований персонал. Лікар Руфанова Ганна Анатоліївна з першого візиту розташувала до себе завдяки високим професійним та комунікативним компетентностям, доброзичливим ставленням до пацієнту. Сучасне медичне обладнання є запорукою ефективної діагностики та лікування.
Руслан
Дніпро, 09.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслане. Щиро дякуємо за відгук. Нам важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Також вдячні, що Ви звернули особливу увагу на сучасне медичне обладнання, яким оснащена клініка. Наш пріоритет - це надання якісних медичних послуг пацієнтам. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Анастасія
Дніпро, 08.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здала аналіз і в результаті мені не дали зворотнього зв'язку чи все добре, чи потрібна консультація з лікарем. Я цілком окей взяти ще одну платну консультацію, якщо там дійсно потрібне лікування. Але якщо все добре, то дуже дивно платити 500грн за додаткову консультацію, яка по суті не потрібна. Неклієнторієнтований підхід.
Тетяна
Дніпро, 01.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що результати лабораторних досліджень підлягають інтерпретації у профільного спеціаліста. В межах повторного візиту лікар надає повну інформацію за результатами досліджень та рекомендації щодо подальших дій, у разі необхідності призначає лікування. У клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно затвердженого прайсу та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка Руфановій Анні за професіоналізм у роботі. Лікар дуже уважна, все доступно пояснювала і підібрала лікування, яке вирішило мою проблему дуже швидко. Також спасибі клініці за мазі Орніт, гарний і дієвий засіб.
228843
Дніпро, 01.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення до Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00; Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.