Logo
0 800 30 11 77
Дуже дякую за діагностику ,все пройшло краще ніж очікував,однозначно рекомендую!
Віктор
Дніпро, 24.02.2024
Оцінка:
Дуже вдячна за уважне та детальне і професійне спілкування. Мене уважно вислухали та опитували про проблеми зі здоров'ям до дрібниць. Сподіваюсь на позитивні рухи у лікуванні. Дякую Брезицькій Ірині Вікторівні та Головченко Володимиру Івановичу. Шкода що такого ставлення не отримала в поліклініці за місцем проживання...
Анжеліка Склярова
Дніпро, 19.02.2024
Оцінка:
Дуже вдячен лікарю Орлову С.Ю. за професійне лікування! Операція була зроблена дуже швидко і якісно, також Станіслав Юрійович допоміг вирішити питання зі страховою компанією, зробивши лікування максимально дешевим. Щиро рекомендую лікуватись у Станіслава Юрійовича.
Андрій Вікторович
Дніпро, 18.02.2024
Оцінка:
Велике дякую Катерині Олександрівни! За допомогу, мене мучив біль у шиї, який потім перейшов в плече, та онеміння лівої руки (біль тривав близько неділі). З лікування Катерини Олександрівни, всі ці болі пройшли за пару днів. Велике дякую 💝
Валерія
Дніпро, 17.02.2024
Оцінка:
Картка 107987 Руфанрва Анна Анатоліївна дуже досвічений і високо професійний лікар.Рекомендую звертатися до неї без сумнівів.Нещодавно вона зробила мені 5 операцій по видаленню вузлів внутрішнього геморою по новим тпхнологіям за допомогою легіровання та фотокоагуляції. Зараз я здорова і маю повноцінне життя. Анна Анатоліївна акуратна,чуйна,відповідальна ,в неї"золоті ручки" і добре сердце. Не бійтесь звертатися до неї зі своїми проблемами,вона все вирішить!
Строна Валентина
Дніпро, 16.02.2024
Оцінка:
карта № 1001872 Лікар Руфанова Анна Анатоліївна, це лікар з великої літери, але ще й чуйна та гарна людина з почуттям гумору, завдяки її професіоналізму і кваліфікації я здорова. дуже задоволена її роботою, РЕКОМЕНДУЮ
Токарєва Юлія
Дніпро, 13.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни та маєте позитивні враження від звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора був на прийомі в Олександри В'ячеславівни)))) Мало того що ця лікарка дуже красива 😌 так ще вона дуже уважна, руки золоті і дуже ніжні 😇 все досить зрозуміло і грамотно пояснила, зробила 🤗 Спасибі велике за допомогу, якщо знадобиться допомога тепер знаю до кого звернутися🫶
Дмитро
Дніпро, 10.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені спілкуванням з фахівцем та результатом звернення до нашого лікаря Ніколенко Олександри В'ячеславівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира вдячність лікарю Станіславу Юрійовичу. Щаслива що потрапила саме до цього лікаря, дуже ввічливий, добрий, грамотний. Операція пройшла на вищому рівні! Ще раз дякую!
Катерина
Дніпро, 08.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати за допомогу у вирішенні проблеми з гемороєм саму чудову й чуйну лікаря Руфанову Ганну Анатоліївну. Не дивлячись на таку інтимну і не зручну проблему лікар робить все, щоб паціентам було максимально комфортно і безболісно. Проблему вирішили...велика дяка!!! Рекомендую всім на 100%!!!! Пацієнт № 1030483 02.02.2024
Тетяна
Дніпро, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Руфановій Ганні Анатоліївні . Я отримала справжню професійну медичну допомогу. Розумію ,що мій випадок був не з легких , та Ганна Анатоліївна допомогла мені в лікуванні . І прооперувала, і підтримувала в період реабілітації. Професіонал своєї справи.Дуже уважний, чуйний лікар. Своїм оптимізмом , посмішкою ,чудовим почуттям гумору та вірою у виздоровлення заспокоює та морально дуже підтримує . Я дуже задоволена результатом лікування. Всім рекомендую звертатись до Руфанової Ганни Анатоліївни. Дніпро..03 .02.2024 .Картка 1019105.
Наталія
Дніпро, 03.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про лікаря Руфанову Анну Анатоліївну, це дуже гарна та чуйна людина, з юмором та позитивним підходом до пацієнту, класний і дуже кваліфікований лікар. Звернулась до неї після богатьох рекомендацій від знайомих та лікарів, дуже задоволена її работою. Керівництву кліники хочеться побажати провести роботу з працівниками рецепції , які не комунікують з пацієнами
Наталія
Дніпро, 03.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Вдячні Вам за відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора була на первинній консультації у Лариси Володимирівни Паливоди. Лікар зібрала не на відчепись анамнез, зробила акуратно доскональний огляд, призначила ліки по суті. Візитом до даної лікарки я задоволена і рекомендую її знайомим.
Валерія
Дніпро, 02.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Паливоди Лариси Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.