Відгук від Єгор 20.11.2021

Був на прийомі 17.11.2021. Лікар: Єрошенко Ігор Олександрович. На прийом прийшов не з порожніми руками, а вже з готовими результатами аналізів, які мені призначив інший уролог. Від лікаря виразних відповідей за результатами не отримав (лікування не призначив). Призначив додаткових аналізів за 8 пунктами. І все б як нічого, але фінальну крапку у стосунках з лікарем поставив факт, повторно здати аналізи, які в мене вже були... На запитання до Єрошенка, навіщо робити знову ті ж аналізи, які є? Відповідь: "Так треба за протоколом! Якщо я не призначу, то керівництво клініки ставитиме мені питання і у мене будуть проблеми". 20.11.2021. Звернувся до іншого фахівця, він проконсультував і призначив лише додатковий аналіз УЗД. Призначив лікування. На питання чи потрібно робити ще якісь аналізи лікар відповів, якщо нічого не турбує, не бачу в цьому потреби. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЛІКАРЯ! P.S. Готовий відповісти на питання лінії контролю клініки, пошту написав, контакти у вас є, написаний текс готовий підтвердити!
Єгор
Полтава, 20.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єгоре. Дякуємо за діалог із Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що у клініці всі дії лікарів щодо лікувально-діагностичної тактики проводяться відповідно до вимог нормативної документації МОЗУ. Призначення лікаря з додаткового обстеження чи лікування мають рекомендаційний характер. Право пацієнта погоджуватися чи ні з думкою лікаря, запропонованою тактикою та вартістю послуг, а також вибирати для себе комфортний медичний заклад. Ми дотримуємося принципів доказової медицини та комплексного підходу щодо визначення патології, тому для виявлення всіх етіологічних факторів та складання ефективного плану лікування рекомендуємо дотримуватися призначень лікаря. Кожен лікар має право на свою думку, за яку відповідає. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Єрошенко Ігор Олександрович

Проходжу лікування у Єрошенка Ігоря Олександровича. Після здачі УЗД та аналізів лікар дає професійні консультації, призначили курс лікування, які дають результати. спасибі
Вячеслав , 04.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки