Logo
0 800 30 17 30

Дитяча енцефалограма (ЕЕГ) у Дніпрі

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – метод дослідження, що дозволяє вивчити роботу головного мозку. Під час процедури оцінюється електрична активність нейронів (нервових клітин).

Показання до дитячої енцефалограми

ЕЕГ показує функціональний стан центральної нервової системи та дозволяє визначити локалізацію та ступінь ушкодження нейронів. Показання до проведення ЕЕГ дитячого головного мозку:

  • часті втрати свідомості;
  • затримка психомовного розвитку;
  • апное (короткочасна зупинка дихання) під час сну.

ЕЕГ дитині призначають для діагностики та контролю ефективності лікування епілепсії. Електроенцефалограму також проводять при черепно-мозкових травмах та енцефаліті (запаленні головного мозку).

При порушеннях мозкового кровообігу, а також при появі внутрішньочерепних гематом (крововиливів) та новоутворень (пухлин, кіст) виконують ЕХО (ехоенцефалографію) голови – ультразвуковий метод обстеження головного мозку.

Дітям до шести місяців при підозрі на аномалії розвитку структур центральної нервової системи та підвищенні внутрішньочерепного тиску проводиться нейросонографія (ультразвукове дослідження головного мозку).

Симптомами неврологічних захворювань у дітей можуть бути порушення координації рухів, часті головні болі та запаморочення. З появою перелічених симптомів необхідна термінова консультація педіатра.

Дитяча енцефалограма (ЕЕГ) у Дніпрі

Енцефалографія - безболісна і безпечна навіть для дитини процедура, яка не потребує спеціальної підготовки. За день до проведення ЕЕГ дітям не можна вживати напої, що містять кофеїн (чай, кава, какао). Перед виконанням ЕЕГ голови необхідно повідомити лікаря про те, чи дитина приймає антиепілептичні або седативні (заспокійливі) препарати.

Під час виконання енцефалограми дитина сидить або лежить на кушетці, на голову їй надягають спеціальну шапочку з електродами, що реєструють мозкову активність. Тривалість процедури становить близько 30-40 хвилин. Після закінчення дослідження лікар проводить розшифрування результатів ЕЕГ.

Для запису на дитячу енцефалограму в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом. Дізнатися ціну на ЕЕГ можна на сайті або за телефоном.

Коваль Тетяна Миколаївна
Коваль Тетяна Миколаївна
Лікар відділення функціональної діагностики
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів у Дніпрі

Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою
Спірографія

Лікарі функціональної діагностики ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділення «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.