Logo
0 800 30 07 00

Плазмоліфтинг суглобів у Черкасах

Плазмоліфтинг суглобів — підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми, яке використовується для загоєння м'яких тканин, прискорення регенерації зв'язок, хрящів та сухожиль. Пройти лікування суглобів тромбоцитами в Черкасах можна в травматології медичного центру «ОН Клінік Черкаси».

Показання до плазмоліфтингу суглобів

Внутрішньосуглобове введення плазми застосовується для лікування патологій та захворювань хребта, гомілковостопних, колінних, кульшових, ліктьових та плечових суглобів. Показання до плазмоліфтингу суглобів:

 • тендиніт надколінка (коліно стрибуна);
 • кісткові шпори (розростання кісткових тканин);
 • латеральний епікондиліт (тенісний лікоть);
 • тендинопатія ахіллового сухожилля;
 • розрив обертальної манжети плеча;
 • переломи та вивихи;
 • медіальний епікондиліт (лікоть гольфіста);
 • розтягнення м'язів задньої поверхні стегна;
 • остеоартрит колінного або кульшового суглоба;
 • хронічні болі у спині;
 • розриви м'язів, зв'язок чи сухожилля.

Плазмоліфтинг колінного суглоба використовується для лікування хронічних травм сухожиль. Уколи плазми в коліно також показані за лікування остеоартриту колінного суглоба, який супроводжується руйнуванням суглобового хряща. Травматолог може призначити курс плазмоліфтингу для гомілковостопного суглоба для прискорення загоєння після вивиху, розтягування або перелому.

За остеохондрозу плазмотерапія використовується для зняття запалення, зменшення больових відчуттів та стимуляції загоєння тканин. Плазмоліфтинг за артрозу може бути частиною комплексної терапії повернення рухливості суглоба, зменшення запального процесу за загострень, скорочення реабілітаційного періоду після протезування.

Плазмоліфтинг для спини показаний за тягнучих або гострих болів у нижній частині спини, оніміння і ломоти в хребті, відчуття скутості в тілі. Плазмотерапія хребта призначається для усунення спазмів м'язів і зняття больового синдрому.

Плазмоліфтинг суглобів у Черкасах

Перед призначенням курсу плазмоліфтингу для суглобів травматолог збирає анамнез (запитує про локалізацію та характер болю, нещодавно перенесені травми та операції), проводить огляд пошкодженого суглоба. Для виключення протипоказань до плазмоліфтингу плечового суглоба лікар також вивчає історію хвороби пацієнта та за потреби спрямовує на аналізи. Протипоказання до плазмоліфтингу суглобів:

 • низький рівень тромбоцитів;
 • злоякісні новоутворення;
 • вагітність та період лактації;
 • анемія (низький рівень гемоглобіну та еритроцитів);
 • інфекційні чи запальні захворювання;
 • відкрита рана або пошкодження шкіри в місці уколу плазми;
 • порушене згортання крові.

Попередня підготовка до плазмоліфтингу суглобів не потрібна. Однак необхідно попередити травматолога про ліки, що приймаються. Лікар може рекомендувати тимчасове припинення прийому препаратів, які розріджують кров.

Перед аутоплазмотерапією суглобів травматолог здійснює забір крові пацієнта та поміщає її в центрифугу для поділу на компоненти та отримання необхідної для процедури плазми. Лікар знеболює поверхню шкіри та вводить плазму за допомогою ін'єкції в суглоб.

Тривалість курсу плазмоліфтингу в лікуванні суглобів залежить від стану пацієнта, виду суглоба та типу патології. Інтервал між процедурами плазмоліфтингу суглобів визначає травматолог за результатами обстеження.

За рахунок введення власної плазми ризик ускладнень плазмоліфтингу зведений до мінімуму. Після плазмоліфтингу кульшових суглобів протягом кількох годин можуть відчуватися подразнення та біль у місці ін'єкції або навколо нього. Уколи плазми в суглоб також можуть викликати неспецифічні симптоми, серед яких підвищена пітливість, головний біль, прискорене серцебиття та нудота.

Ціна на плазмоліфтинг суглобів залежить від кількості ін'єкцій та тривалості курсу PRP-терапії. Записатися на консультацію до травматолога та плазмоліфтинг суглобів у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Островський Олександр Вікторович
Островський Олександр Вікторович
Лікар відділення травматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому травматологів у Черкасах

Консультація травматолога-ортопеда
ОНЛАЙН Консультація травматолога-ортопеда
ОНЛАЙН Консультація травматолога-ортопеда за кордон

Лікарі відділення травматології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про лікарів-травматологів у Черкасах

Вітаю! Вчора (10.07.24) почала проходити лікування в медичному центрі під направленням травматолога. Мені були прописани уколи та процедури. Вчора мені зробил...
Дар'я , 11.07.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Техпідтримка не відповідає на повідомлення. Могли б е-мейл надіслати, якщо не виходить задзвонити за кордон. Я оплатила 2 онлайн-консультації, але марно.
Olena , 24.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Вдячна лікарю Островському О.В. за гарне відношення, повагу до хворого. Рекомендую звертатися до лікаря-травматолога, лікар від Бога!
Світлана Володимирівна , 14.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікуюся у лікаря- травматолога.Дуже задоволена.,адже лікування суглоба ударно-хвильоаою терапією є тривалим процесом. Володимир Вікторович- уважний професіонал...
Світлана Миколаївна Маловічко , 01.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Вдячний за роботу Володимира Вікторовича, допоміг з діагностуванням та лікуванням.
Владислав , 05.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Вже не один раз користувався послугами лікаря Момонт Володимира Вікторовича, остався задоволений Перший раз звернув до лікаря з проблемою з спиною в поперековом...
Віталій , 04.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити щиру подяку лікарю ортопеду Момонту Володимиру Вікторовичу. Робила цього літа індопроте кульшового суглоба Хочу відмітити щирість, уважне ставлен...
Серафіма , 03.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити подяку лікарю ортопеду Момонту Володимиру Вікторовичу. В цьому році робила індопротез кульшового суглоба. Хочу відмітити щирість, уважне ставлен...
Серафіма , 03.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.