Плазмоліфтінг в Дніпрі

Плазмоліфтінг або PRP-терапія - це новий метод лікування, який полягає в ін'єкційному введенні концентрату плазми крові пацієнта, збагаченого тромбоцитами, в проблемні ділянки шкіри. Лікарі часто застосовують плазмотерапію в комплексному лікуванні захворювань шкіри і волосся.

Плазмоліфтінг за і проти

Для виділення тромбоцитів з крові лікар поміщає біоматеріал в центрифугу, де відбувається відділення тромбоцитарної маси від інших клітин. Тромбоцити мають властивість виділяти спеціальні речовини - фактори росту, які стимулюють розмноження стовбурових клітин шкіри, за рахунок чого відбувається її омолодження і оновлення шарів епідермісу.

Стимулюючий вплив тромбоцитів на стан шкіри обумовлює широке застосування плазмотерапіі при таких захворюваннях:

Нерідко лікарі призначають пацієнтам плазмотерапію обличчя від прищів і рубців при лікуванні вугрової хвороби і акне. PRP-терапія для обличчя застосовується також з косметологічною метою при сухості шкіри, порушеннях пігментації і зморшках. Крім дерматологічних проблем лікарі часто використовують плазмоліфтінг в трихології при випаданні та сухості волосся.

Важливою перевагою даної процедури є її безпека. Завдяки використанню власної крові пацієнта, клітини імунної системи не відкидають біоматеріал та алергічні реакції не виникають. Крім цього, ймовірність зараження інфекціями виключається.

Процедура не має побічних ефектів і після її проведення відсутній реабілітаційний період. Умовним недоліком плазмоліфтінга можна вважати наявність протипоказань для проведення лікування.

PRP-терапія не виконується при наступних станах:

  • онкологічні, аутоімунні, гострі інфекційні захворювання;
  • загострення хронічних захворювань;
  • алергія на гепарин;
  • психічні порушення;
  • хвороби крові.

Плазмоліфтінг - коли видно результат

Результати PRP-терапії помітні вже після першого сеансу. На відміну від інших методів лікування, терапевтичний ефект від процедури зберігається до двох років.

Скільки разів потрібно робити плазмоліфтінг

На прийомі дерматолог оцінить клінічну картину, встановить діагноз, визначить тривалість курсу PRP-терапії, а також розповість про те, як підготуватися до плазмотерапіі. В середньому, стандартний курс плазмоліфтінга займає 2-4 процедури з інтервалом 7-10 днів.

Записатися на прийом дерматолога або уточнити необхідну інформацію про процедуру можна по телефону або заповнивши форму на сайті. Контактний центр працює цілодобово.

Лутицька Лідія Ігорівна
Лутицька Лідія Ігорівна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів у Дніпрі

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Дніпрі

Ніколи не пишу відгуків. Але вважаю, що має поділитися своїм досвідом походу в клініку до дерматолога. За день до прийому мене набрали нагадати про запис та попросили прийти на 10 хвилин раніше. Так я й зробила. Тож замість 30 хвилин очікування лікаря чекала на нього 40! Нічого подумала я, головне...
Аріна , 27.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама