Logo
0 800 30 07 00

Видалення дерматофіброми в Чернігові

Дерматофіброма — доброякісне новоутворення шкірних покривів, що виникає на обличчі, тулубі, спині, верхніх і нижніх кінцівках. Фіброма шкіри може бути одиничною або множинною.

Причини розвитку дерматофіброми

Основною причиною появи дерматофіброми є пошкодження шкірного покриву внаслідок травми (порізу) або укусу комахи. Інші причини дерматофіброми:

  • спадкова схильність;
  • гормональний дисбаланс під час вагітності;
  • ендокринні захворювання (цукровий діабет, ожиріння).

Дерматофіброма шкіри також може виникати на тлі захворювань сполучної тканини (системного червоного вовчаку), лейкемії (злоякісного захворювання системи крові) та імунодефіциту (ВІЛ-інфекції).

Симптоми дерматофіброми

Дерматофіброма — це новоутворення округлої форми з гладкою поверхнею. За натискання на осередок ураження виникає ямочка. Залежно від зовнішнього вигляду новоутворення, дерматологи виділяють два види дерматофіброми:

  • м'яка фіброма шкіри (новоутворення з м'якою консистенцією на тонкій ніжці);
  • тверда фіброма шкіри (щільне новоутворення на широкій основі).

Колір фіброми варіюється від світло-рожевого до темно-коричневого. У разі розвитку запалення дерматофіброма може свербіти та викликати біль. Фіброма під шкірою характеризується появою твердого новоутворення у глибоких шарах покривів шкіри.

Дерматофіброма на обличчі може завдавати естетичний дискомфорт. Дерматофіброма небезпечна тим, що у разі її травмування виникають запалення шкірних покривів і кровотеча.

Видалення дерматофіброми в Чернігові

Для діагностики патології хірург збирає анамнез та проводить огляд шкірних покривів. Для оцінки структури новоутворення призначається дерматоскопія фіброми. Щоб унеможливити злоякісність дерматофіброми, лікар бере біопсію (зразок тканини).

У Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» проводиться хірургічне лікування дерматофіброми. Лікар видаляє новоутворення за допомогою радіохвильового методу — малоінвазивної процедури, що ґрунтується на локальному впливі променів високої температури на патологічні ділянки шкіри.

апарат Сургітрон для видалення дерматофіброми у медичному центрі ОН Клінік Чернігів

апарат Сургітрон для видалення дерматофіброми у медичному центрі ОН Клінік Чернігів

Операція проводиться в амбулаторних умовах: людина може повернутись додому відразу після видалення новоутворення. Перевагами радіохвильового методу лікування дерматофіброми є атравматичність, низький ризик виникнення кровотечі та рецидиву (повторної появи) патології. Для швидкого загоєння рани та запобігання розвитку ускладнень хірург призначає необхідний догляд за шкірними покривами.

Записатися на консультацію хірурга та на видалення дерматофіброми в Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» можна, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Лаппо Андрій Олександрович
Лаппо Андрій Олександрович
Лікар відділення хірургії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому хірургів у Чернігові

Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Чернігів

Відгуки про лікарів-хірургів у Чернігові

Хочу подякувати лікарю Руденко Володимиру за його професіоналізм, чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Хочу, щоб в Україні було більше таких лікарів! Слава...
Марк Борисович , 19.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Була на прийомі у лікаря Руденко В. Т. Це дуже досвідчений та компетентний лікар-хірург. Дякую за оперативно надану медичну допомогу та лікування....
Наталія , 12.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Записала маму в клініку до хірурга, Руденко Володимира Трохимовича Від візиту сказати що я в шоці - нічого не сказати. По-перше відношення лікаря до пацієнта...
Христина , 05.11.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.