Logo
0 800 30 17 33

Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) у жінок у Сумах

Венеричні захворювання — це група захворювань, інфікування якими найчастіше відбувається під час незахищеного сексуального контакту. До видів статевих інфекцій у жінок належать:

 • вірусні жіночі інфекції (ВІЛ, генітальний герпес, цитомегаловірус);
 • грибкові інфекції у жінок (трихомоніаз, кандидоз);
 • жіночі бактеріальні інфекції (мікоплазмоз, сифіліс, уреаплазмоз, хламідіоз).

Діагностика жіночих венеричних захворювань включає огляд лікаря-венеролога і проведення діагностичних досліджень. У разі виявлення ЗПСШ у жінки, її сексуальний партнер повинен пройти обстеження на чоловічі венеричні захворювання. Венеролог у Сумах приймає в медичному центрі «ОН Клінік Суми».

Ознаки зараження венеричними захворюваннями у жінок

Перші ознаки венеричних захворювань у жінок з'являються по закінченню інкубаційного періоду, а не відразу після зараження. Інкубаційний період венеричних захворювань у жінок залежить від збудника хвороби та може становити від декількох днів до шести місяців.

До симптомів венеричних захворювань у жінок належать:

 • біль під час сечовипускання;
 • біль внизу живота;
 • біль під час і після сексу;
 • запалення пахових лімфовузлів;
 • виділення зі статевих органів (слизові, сирні, гнійні);
 • кондиломи та папіломи;
 • загальна слабкість;
 • набряк геніталій;
 • підвищена температура тіла;
 • почервоніння зовнішніх статевих органів;
 • висипання на геніталіях.

Передача ЗПСШ здійснюється і за переливання крові. Крім того, венеричні хвороби передаються під час пологів від інфікованої матері до немовляти.

Ускладнення жіночих статевих інфекцій

Небезпека венеричних захворювань для жінок полягає в тому, що в багатьох випадках захворювання, що передаються статевим шляхом, протікають безсимптомно, тому їх не завжди можна виявити на ранніх стадіях розвитку. Відсутність профілактичних оглядів у гінеколога підвищує ризик перетікання жіночих венеричних хвороб у хронічну форму і розвитку їх ускладнень. До ускладнень ЗПСШ у жінок належить безпліддя і запальні захворювання органів малого таза.

Лікування вірусу папіломи у жінок у Сумах

Вірус папіломи людини (ВПЛ) є найбільш поширеною вірусною інфекцією, що передається статевим шляхом, і характеризується розвитком доброякісних новоутворень (кондилом) на геніталіях. Зараження ВПЛ супроводжується підвищеним ризиком розвитку злоякісних пухлин.

Лікування вірусу папіломи людини включає:

Ефективним заходом профілактики розвитку ВПЛ є вакцинація. Пройти вакцинацію від вірусу папіломи людини та здати аналізи на статеві інфекції у жінок у Сумах можна в медичному центрі «ОН Клінік Суми».

Лікування генітального герпесу у жінок у Сумах

Генітальний герпес викликається вірусом герпесу людини. Характерною ознакою генітального герпесу є поява висипання у формі пухирців (везикул) на статевих губах, в області промежини та заднього проходу. Для лікування генітального герпесу гінеколог виписує противірусні препарати, а також симптоматичні медикаменти, які зменшують свербіння і дискомфорт в області висипань.

Лікування трихомоніазу у жінок у Сумах

Збудником трихомоніазу є одноклітинний найпростіший механізм роду трихомонади. До симптомів трихомоніазу належать рясні, пінисті виділення з піхви з рибним запахом, і диспауренія (біль під час статевого акту). Лікування трихомоніазу проводиться шляхом медикаментозної терапії антибактеріальними препаратами.

Лікування уреаплазмозу у жінок у Сумах

Уреаплазмоз являє собою бактеріальну інфекцію, збудник якої паразитує всередині клітин слизової оболонки статевих шляхів. До ускладнень уреаплазмозу у жінок належать запальні захворювання органів малого таза, викидень, завмирання вагітності та передчасні пологи. Для лікування уреаплазмозу гінеколог виписує антибіотики та протизапальні препарати.

Лікування хламідіозу у жінок у Сумах

Збудником хламідіозу є бактерія хламідія. У жінок хламідіоз проявляється больовими відчуттями в області малого таза, виділеннями зі статевих органів і болючим сечовипусканням. Лікування хламідіозу включає прийом антибіотиків і протимікробних препаратів.

Лікування цитомегаловірусу у жінок у Сумах

Цитомегаловірусну інфекцію викликає вірус герпетичної групи. Особливо небезпечна інфекція для вагітних, оскільки вона може порушити розвиток плода. За лікування цитомегаловірусу гінеколог виписує противірусні засоби та імуномодулювальні препарати.

Лікування мікоплазмозу у жінок у Сумах

До симптомів мікоплазмозу належать больові відчуття або свербіння в уретрі, порушення сечовипускання і порушення менструального циклу. Лікування мікоплазмозу включає антибактеріальну терапію і прийом імуномодулювальних препаратів. Як додатковий метод лікування мікоплазмозу гінеколог може призначити фізіотерапію.

Запобігання розвитку жіночих захворювань, що передаються статевим шляхом

Профілактика жіночих статевих інфекцій включає застосування методу бар'єрної контрацепції (презервативів) і відмову від незахищених статевих зв'язків. Крім того, жінкам необхідно проходити регулярні профілактичні огляди у гінеколога.

Для запису на консультацію до гінеколога і на лікування жіночих статевих інфекцій у Сумах зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на прийом лікаря приймаються цілодобово.

Воловик Олена Леонідівна
Воловик Олена Леонідівна
Лікар відділення гінекології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому гінекологів у Сумах

Відеокольпоскопія
Ехосальпінгоскопія
2400 грн
Індивідуальний підбір методів контрацепції
380 грн
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Пайпель-біопсія порожнини матки
1350 грн
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Суми

Відгуки про лікарів-гінекологів у Сумах

Все супер
Софія , 17.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна Ліщинській Т.В. Відповідальна, чуйна, призначає тільки те,що дійсно потрібно
Анна , 22.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую персоналу лікарів ОН Клінік Суми зарозуміння, чуйність, відмінне обслуговування. окреме ДЯКУЮ Галині Анатоліївні Баранік та дівчаткам з реєстратури. Мирно...
Ніна , 05.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна чудовому лікарю Ліщинській Т.В. за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність! Дуже приємно , що у нас є такі лікарі! Дякую в...
Гуща Інна , 17.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую лікарю Ліщинській Т.В. За увагу, за гарне ставлення до пацієнта Дякую!!!
Олена , 12.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобалось відношення лікаря Ліщинської Т. В. до пацієнта і гарне відношення персоналу
Наталія , 12.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Щось не так з лабораторією. Проходила лікування від трихомоніаз, після лікування здала аналіз в Онклінік і знову позитивний результат, перездала в сінево негат...
Васіліса , 10.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Звернулась до лікаря клініки гінеколога Кравченко Вікторії Анатоліївни, прийом дуже сподобався, був уважний огляд, якісна консультація. Взагалі персонал клініки...
Ірина , 06.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.