Logo
0 800 30 11 77
Дякую лікарю Пригара Інна Геннадіївна за кваліфіковану консультацію, за поміч у лікуванні, за детальне поз'яснення причин хвороби і подальшому ії лікуванні. Дуже добра, приємна та доброзичлива лікар!!!
Світлана
Ужгород, 15.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Пригара Інна Геннадіївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініці я другий раз. Дуже приємна атмосфера, ввічливий персонал. Компетентні лікарі. Отримала кваліфіковану консультацію та рекомендації від лікаря-гастроентеролога Пригари І.Г. Дякую медперсоналу за кваліфіковану допомогу та турботу.
Тетяна
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пригари Інни Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримав консультацію у Валентини Петрівни Гарчар. Напевно найкраща консультація у моєму житті. Дуже щиро дякую особисто лікарю і всьому персоналу. Буду рекомендувати усім. Окрім професіоналізму присутня величезна людяність. Низький уклін.
Микола
Ужгород, 05.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Гарчар Валентиною Петрівною. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую гастроентеролога Гарчар Валентину Петрівну! Дуже чуйна , уважна,видно ,що лікарю дійсно важливо розібратися в проблемі . Призначила ефективну схему лікування. Дала хороші рекомендації,виписала препарати ,які покращили мій стан. Після консультації залишилися приємні враження і відчуття, що все буде добре.Дуже вдячна, буду й надалі спостерігатись у цього лікаря.
Інна
Ужгород, 03.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінує Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гарчар Валентини Петрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі гастроінтерелога Гарчар Валентини. Жахливий прийом,таке відчуття що сиділа в якійсь державній поліклініці де з тобою поводяться заерхньо,нічого толкового лікар мені не сказала та вела себе не професійно. прийом абсолютно не коштував своїх грошей,жалкую що потрапила саме до неї(
Крістіна
Ужгород, 16.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Безумовно, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливими. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту з лікарем, то завжди можна звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволений візитом. Гарчар Валентина Петрівна - фахівець найвищого рівня. Дуже ввічлива, добродушна, дуже доступно розповідає. Лікар від Бога! Дуже дякуємо!!!
Ілля
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Гарчар Валентини Петрівни та залишилися задоволені спілкуванням з фахівцем. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій лікар - висококваліфікований фахівець. Мої проблеми були вирішені в першу консультацію, було призначено лікування, яке допомогло позбутися проблеми. Величезна подяка Пригарі Інні Геннадіївні за її доброзичливість і увагу до пацієнтів.
Зоя
Ужгород, 03.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зоє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пригари Інни Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо персоналу клініки ,лікарям Гарчар В.П., Павлик Ю.Г. з уважне ставлення до пацієнтів.
Шапар Даніїл Іванович
Ужгород, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даніїле. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Гарчар Валентини Петрівни та Павлика Юрія Георгійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарчар Валентина Петрівна,чудовий лікар,чуйна,професіонал своєї справи.
Ольга
Ужгород, 11.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гарчар Валентини Петрівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила ендоскопію у лікаря Павлика Юрія Георгійовича та у анастазиолога Гидківського Олександра. Дуже раджу,бо атмосфера дуже позитивна і весела. Професіоналізм на високому рівні!! Одразу відчуваєш довіру до цих людей! Дякую!!!
Євгенія
Ужгород, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу наших спеціалістів. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Згодні з Вами, саме комфорт у спілкуванні та довіра до фахівців допомагають пацієнту почуватися комфортно під час проведення діагностичних досліджень. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Анастасія
Ужгород, 15.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна гастроентерологу Гарчар Валентині Петрівні за уважне та професійне ставлення. І сама клініка бездоганна.
Анна
Ужгород, 12.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам, що знайшли можливість публічно відзначити роботу нашої клініки та лікаря. Завжди готові допомогти, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги гастроентеролога в Ужгороді

Консультація лікарів в «ОН Клінік Ужгород»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Інфектологія

Діагностика, лікування та профілактика інфекційних захворювань.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.