Була у Тетяни Вілховни , дуже сподобалося , дуже ввічлива ,приємна у спілкуванні, завжди усміхнена , все гарно пояснює . Одним словом Лікар з Великої літери ! Рекомендую !
Вероніка
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Ми раді знати Вашу думку щодо прийому лікаря. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кравченко Вікторія Анатоліївна та Шевченко Олена Борисівна чудові лікарі. Дуже приємні у спілкуванні. Пояснили все детально та доступною мовою. Від відвідування залишилися лише позитивні емоції.
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за добрі слова на адресу наших лікарів. Сподіваємось на продовження співпраці, бажаємо всім миру та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У цій клініці ніколи не потрапляєш вчасно на прийом. Поспішати, щоб не запізнитися, приходиш свого часу, і в результаті чекаєш як мінімум півгодини поки звільниться лікар. І так щоразу! Як у поліклініці безкоштовною. Пропадає бажання звертатися знову. За таких цін сервіс залишає бажати кращого.
Олена
Оцінка:
<p>Добрий день, Олено. Дякую, що є пацієнтом нашої клініки. Для нас важливе кожне звернення, адже завдяки думці наших пацієнтів ми можемо покращувати якість обслуговування. Ситуація опрацьована, зауваження врахували і вибачаємося за доставлений дискомфорт. Завжди будемо раді бачити у клініці, будьте здорові.</p>
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Анна
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі УЗД у Коболєвої Анастасії Євгенівни, все дуже сподобалося. Уважний лікар робить все акуратно. Надалі планую обстежитись у неї.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводив наш спеціаліст, пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Дякую за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Тетяна Вілховна Ліщинська дуже приємна, ввічлива та людяна 10 із 10! Всім рекомендую цього спеціаліста! З цією людиною я себе відчувала як поряд з мамою! Дякую, все було супер
Лілія
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Очень понравилось на приёме у Татьяны Вилховны. Доктор все понятно объяснила, ответила на все интересующие вопросы, дала рекомендации по лечению. Остались только приятные эмоции от диалога с Татьяной Вилховной.
Колієнко Катерина
Суми, 30.11.2021
Оцінка:
Постійно проходжу огляд та лікуюсь у гінеколога Ліщінської Тетяни Вілховни. Вона справді кваліфікований спеціаліст, дуже ввічлива і приємна людина. І взагалі, весь колектив "ОН Клінік Суми" дуже ввічливий і уважний, особливо дівчата на рецепшині.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Одним з головних наших принципів роботи є комфорт пацієнтів на кожному етапі, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гінеколог Тетяна Вілховна дуже ввічлива і чуйна. Компетентна у своїй справі. Весь персонал клініки добродушний і ввічливий.
Світлана
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ліщинської Т.В. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінна клініка, привітний персонал. Окреме спасибі лікаря гінеколога Ярковій Ользі, прекрасний фахівець добре підібране лікування, а головне результат. Залишилися приємні враження від відвідування і спілкування з колективом. Починаючи з порога, вражає чистота, затишок приймальні, привітний персонал на ресепшені. Все відбувалося чітко і оперативно. Приємно усвідомити, що є в нашому місті місце де можна отримати якісну медичну допомогу витративши на це мінімум часу. Рекомендую ОН КЛІНІК, тут хороші фахівці і чудова аура.
Анна
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, ми надаємо якісну медичну допомогу в максимально комфортних умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці в розпорядженні яких знаходиться інноваційне обладнання. Ми раді, що звернення в наш медичний центр було результативним. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після візити до лікаря Яркової О. В. я залишилась дуже задоволеною кваліфікацією цього лікаря, чемністю, уважністю. Я рекомендую цього лікаря.
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на консультації у гінеколога Ліщинської Т. В. Дуже компетентний і уважний лікар. Звертаюся до неї не перший раз для щорічного огляду, цього разу привела і маму на консультацію. Лікар відповіла на всі виниклі питання, рекомендую. Також були на УЗД у Шевченко О. Б., такого уважного лікаря я не зустрічала.
Анна
Оцінка:
Добрий день, Анна. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується в наших медичних центрах. Раді, що звернення до наших фахівців було комфортним і ефективним. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік