Logo
0 800 30 11 77
...
Юлія
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Ліщинській Т.В. За увагу, за гарне ставлення до пацієнта Дякую!!!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ліщінської Тетяни Вілховни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалось відношення лікаря Ліщинської Т. В. до пацієнта і гарне відношення персоналу
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам сподобався візит до клініки та Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ліщінської Тетяни Вілховни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щось не так з лабораторією. Проходила лікування від трихомоніаз, після лікування здала аналіз в Онклінік і знову позитивний результат, перездала в сінево негативний і по зішкрібу і по крові. Дуже обурена. Тепер не зрозуміло чи був правильний первинний результат на трихомоніаз який здавала в Онклінік. Бо в чоловіка не знайшли трихомоніаз і в мене не було симптомів.
Васіліса
Оцінка:
Доброго дня, Василісо. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що в нашій лабораторії проводяться якісні дослідження згідно встановлених стандартів. Виявлення інфекційних збудників — це складний процес. На кінцевий результат може впливати маса зовнішніх і внутрішніх чинників, перш за все якості самого матеріалу, який поступає на дослідження. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до лікаря клініки гінеколога Кравченко Вікторії Анатоліївни, прийом дуже сподобався, був уважний огляд, якісна консультація. Взагалі персонал клініки сподобався, всі дуже привітні і компетентні у своїх питаннях, буду і надалі сюди звертатись
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кравченко Вікторії Анатоліївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась в ОН Клінік , а саме до Кравченко Вікторії Анатоліївни. Візитом залишилась задоволена - гарне професійне ставлення до пацієнтів.Дуже чутливий, приємний та відповідальний спеціаліст, відповіла на всі мої питання та надала корисні рекомендації.Після досліджень, звертатимусь ще, рекомендую!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Кравченко Вікторії Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була назначена онлайн консультація з лікарнм гінекологом на 12:00. Я зайшла в особистий кабінет і обрала підключитись до відкоконференції. На екрані було інформація про те що чекаємо підключення лікаря. Я прочекала 35 хвилин. Після того я зателефонувала і мені сказали, що я не підключилась і мені телефонували, але в мене немає зв‘язку і я просто прочекала 35 хвилин даремно!!!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Наш пріоритет — це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Перепрошуємо за ситуацію. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарі Ліщинська Тетяна Вілховна та Петров Сергій Володимирович приймали вічливо , в назначений час та надали фахову консультацію
Івченко Наталія Петрівна
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Петрівно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Ліщінської Тетяни Вілховни та Петрова Сергія Володимировича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была на приёме у врача-гинеколога Косенко Н.П. Осталась очень довольна. Внимательно подошла к моим вопросам, дала нужную и важную для меня консультацию. Расположила к себе, что тоже не мало важно. Спасибо огромное за таких специалистов. Рекомендую!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Косенко Наталії Павлівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Ліщінській Тетяні Вілховній за свою роботу, завжди усміхнена, добра та щира Була на прийомі, лікар виписала якісне лікування яке мені допомогло.
Далена
Оцінка:
Доброго дня, Далено. Вдячні за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Ліщінської Тетяни Вілховни. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з лікарем та результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ліщинська Тетяна Вілховна – лікар з великой букви! Завжди допоможе, порадить та призначить правильне лікування. Дуже вам дякую!
Дар'я
Оцінка:
Доброго дня, Дар'я. Ми раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці під наглядом лікаря Тетяни Вілховни. Завжди будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах і дякуємо за відгук.
Служба контролю якості ОН Клінік
Більшість працівників (на рецепції та лікарі) спілкується російською мовою, навіть коли клієнти звертаються українською. До якості самих консультацій критичних претензій немає.
Дмитро
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що клініки нашої Мережі працюють в рамках чинного законодавства, обслуговування проводиться державною мовою. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Будемо раді бачити в клініці на наступних візитах та зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.