Logo
0 800 30 11 77
...
Антоніна
Харків, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливе ставлення. Приїхали на прийом із дитиною до педіатра, запис був на 11:30. У дитини температура, слабкість, сил немає, очі сльозяться, болить сильно живіт. Ми приїхали за 10 хвилин до прийому об 11:20, у підсумку просиділи ми до 12:00, підійшла на ресепшен, кажу дитині погано, у неї температура, чому ми сидимо вже півгодини, якщо запис на 11:30, на що вони просто принесли свої вибачення і ми далі сиділи чекали. Тому що люди перед нами запізнилися, і тепер ми маємо чекати невідомо скільки 🤷🏻‍♀️. З горем навпіл ми потрапили до лікаря, дитині виміряли температуру температуру 37,2, хоча за станом дитини очевидно була більшою, ми здали аналізи і я попросила перемирити температуру, як виявилось в нього 38,6. Вони ледве знайшли йому нурофен, лікар бачить що дитині погано, але при цьому ледве рухається. Після чого ми вийшли з кабінету дитину вирвало, до нас підбігла медсестра і каже обирайте ШВИДКІВШЕ УКОЛ ДИТИНІ АБО ЗНОВО НУРОФЕН, а то В ЛІКАРЯ ВЖЕ ПІД'ЇХАЛО ТАКСІ. Питання просто як так, моїй дитині погано, ми тільки вийшли з кабінету, а місце того, щоб доктор надала допомогу, їде на таксі. Загалом якщо хочете гарне ставлення і правильний діагноз своєму малюкові, то вам точно не в цю клініку.
Анна
Харків, 02.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. На жаль, нам не вдалось поспілкуватись з Вами особисто - абонент не відповідає на дзвінки. Службою контролю якості було проведено предметний розбір по ситуації. Перепрошуємо, якщо візит був дискомфортним для Вас. Для отримання більш розгорнутого зворотнього зв'язку за Вашим зверненням можна телефонувати за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо добра і здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у дитячого дерматолога Мангушевої В. Ю. Це дуже уважний професіонал свого діла! Знайшла до дівчики-підлітка підхід за 5 хвилин розмови. Нічого зайвого не призначила. Більше б таких фахівців !
Ірина
Харків, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка педіатру Санжаревській Тетяні Олегівні за високий професіоналізм, турботливе ставлення до дитини, що особливо важливо у час війни.
Алла
Харків, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Санжаревської Тетяни Олегівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прокололи доньці вушка кілька днів тому, все супер, стерильно, сережки відмінні, дуже здивувало заморожування вушка, дитина і не зрозуміла нічого, безболісно! Загалом задоволені на всі 💯, рекомендую!!!
Катерина
Харків, 14.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі докторові Литвиновій Мар'яні Володимирівні. Протягом року зверталися до неї не один раз. Дуже уважно проводить огляд і легко ладнає з дитиною. Лікування завжди ефективне. Ми дуже задоволені, а наша дитина здорова!!
Олена
Харків, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Вдячні Вам за відгук. Дуже раді, що Ви обрали саме наш медичний центр та залишилися задоволені роботою лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку та залишити рекомендацію Мега професійному педіатру Аліні Миколаївні Боресюк! Дівчата якщо йдете в Він клінік то тільки до неї! Реальні діагнози, все по справі, дуже душевна та чуйна! Супер дитячий лікар!
Христина
Харків, 29.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо Вам позитивний відгук та теплі слова. Для нас дуже цінна Ваша думка про нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу подякувати Он Клінік за гарний продуманий сервіс і кваліфікований ввічливий персонал. Особлива подяка Литвиновій Мар'яні Володимирівні. Завдяки ній походи до дитячого лікаря проходять легко і без істерик. Вона завжди на зв'язку і готова відповісти на всі запитання.
Зоряна
Харків, 23.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Зоряно. Дякуємо за відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Литвинової М.В. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати за професіоналізм, людяність та уважне ставлення доктора Литвинову Мар'яну Володимирівну! Лікар завжди ретельно проводить огляд, препарати призначає, виходячи з доцільності. ній!
Ірина
Харків, 23.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти Вам та Вашим близьким. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Знову те саме, що будо в дитячому на Пушкінський… Сьогодні були на прийомі в педіатра Борисюк Аліни Миколаївни, дуже чуйний та дійсно класний спеціаліст, до якого дитина йде завжди на позитиві і така сама виходить! Спеціаліст просто вищий пілотаж!!! Але!!!! Знов в дитячому відділенні здають дорослі люди ПЛР тести!!!! Адміністратор без усіляких запитань відправляє на здачу до 5го кабінету, це нікого ніяк не засмучує… До яких пір це буде продовжуватися????? Поряд є доросле відділення з окремим входом для ПЛРників!!! Скільки можна наражати дітей та дорослих на зайвий ризик????
Аркадій
Харків, 14.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аркадію. Дякуємо за діалог зі Службою контроляю якості та високу оцінку роботи нашого спеціаліста Борисюк А.М. Хочемо зазначити, що в дитячому відділенні проводиться прийом пацієнтів до 18 років. Більш детальна інформація Вам була надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаємо подякувати колективу ОН Клінік відділення "Палац Спорту". Ми дуже задоволені Вашим сервісом, а саме можливістю отримати кваліфіковану допомогу, не чекаючи величезні черги. Особливу подяку хочеться висловити педіатру Літвіновій Мар'яні Володимирівні та дівчатам-адміністраторам, що завжди знаходять "віконця" для запису до лікарів, рентген і т.д. Дякуємо!
Іван
Харків, 03.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один з основних принципів нашої роботи. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую чуйному лікарю Мар'яні Володимирівні за кваліфіковано надану допомогу дитині. Завжди даються чіткі рекомендації з лікування, ураховуються особливості дитини. Завдяки вчасно наданій допомозі лікуємося швидко та без наслідків. Звертаємося тепер тільки до нашого улюбленого лікаря, Мар'яни Володимирівни!
Кирило
Харків, 03.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кириле. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Нам приємно, що звернення до нашого медичного центру пройшло на позитивній ноті та в комфортній атмосфері. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

Дитяче відділення «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту)
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.