Logo
0 800 30 11 77
При обстеженні КТ в ОН Клінік мені все сподобалось, враження від обстеження добрі, медичний персонал дуже ввічливий, врач Василенко Анна Вікторівна дуже ввічлива та професіональна.
Эдуард
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Едуарде. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Василенко Анни Вікторівни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обстеження по моєму вопросу проведено лаборантом Оленою Миколаївною на вищому уровні, дуже професійно та делікатно. Також особа подяка всьому персоналу за привітність, повагу, професіоналізм.
Андрей
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за відгук та слова подяки. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим персоналом та високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарні враження в цілому від клініки, дуже вівчливий персонал на ресепшені та лікар дуже швидко та професійно усе швидко провів обстеження. Лікар Томіліна А.В
Андрій
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Томіліної Анастасії Валеріївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз звертаюсь до клініки за обстеженням - все дуже подобається. Лікарі та мед.персонал дуже привітний, чемний, все дуже гарно. Сьогодні робила КТ у Томіліної А.В - сподобалось, все запитала для аналізу, швидко провели процедуру. Дякую всьому персоналу.
Ольга
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашими фахівцями. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томіліної Анастасії Валеріївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подяка персоналу ОН Клінік за доброзичливість і професіоналізм. Доктор Біла Наталія Сергіївна нас просто зачарувала. Своєю увагою, знанням справи і ставленням до пацієнтів. перший раз ми були у неї тиждень тому, але вона пам'ятає в подробиці діагноз. доктор з великої літери, спасибі!
Євген
Дніпро, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгенію. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Білої Наталії Сергіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Біла Наталія Сергіївна за добре відношення до пацієнтів.
Ганна
Дніпро, 18.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Ми вдячні Вам, що знайшли можливість відзначити роботу нашого лікаря. Будемо раді допомогти за необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Радий, що звернувся до On Clinic. Велике дякую Наталі Сергіївні та персоналу за їхнє ставлення та професіоналізм.
Володимир
Дніпро, 07.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова нашим спеціалістам. Ми раді, що звернення було комфортним для Вас. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.