Logo
0 800 30 11 77
Лікар рентгенолог дуже сподобалась,уважно, приємна,надала пояснення, відповіла на всі запитання. Дякую
Олена
Дніпро, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Задоволений обслуговуванням адміністратора зокрема Жулянової Світлани.
Олександр
Дніпро, 30.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим співробітником. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже швидко
Анастасія
Дніпро, 02.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо Вам за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороші працівники, хороші лікарі.
Andriana
Дніпро, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за добрі слова на адресу нашої клініки та спеціалістів. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі 17.11.2021 р. у лікаря-ренгенолога Відішевої Н.М. Прийом пройшов швидко, зручно, лікаря рекомендую, т.к. отримала професійну консультацію.
Ігор
Дніпро, 22.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити здоров'я. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила рентген легенів. На результат чекала 50 хвилин, з такою швидкістю відповіді можна було зробити цей рентген у державній клініці за 50 грн, а не за 300. Не рекомендую!!!
Маргарита
Дніпро, 15.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маргарито. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що результат рентген-дослідження був виданий у регламентний термін. Більш детальну інформацію ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати величезне спасибі за роботу Корабельниковій Юлії Олександрівні! Відмінний лікар-рентгенолог, чуйна людина, терпляче все пояснює і добре розбирається в знімках і їх описі. Вдячні всією сім'єю, звертаємося тільки до неї!
Ольга
Дніпро, 30.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться передове медичне обладнання. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар - рентгенолог Видишева Н.М. і лаборант Салатовка О.А. прекрасні фахівці і душевні люди. Процедуру провели швидко, комфортно, професійно. Велике спасибі за чуйну роботу.
Зоя
Дніпро, 17.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Зоя. У нашій клініці використовують сучасне цифрове рентгеноскопічне обладнання, яке не тільки дозволяє отримати максимально інформативний результат, а й багаторазово знизити променеве навантаження. Дякуємо за добрі слова про наших фахівців і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.