Полтава , вул. Небесної Сотні, 81 / , (0532) 65-35-35; 0 800 30 11 77 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Медичний центр «ОН Клінік Полтава»

Наші переваги
11 років в Україні, 31 рік у світі
Унікальні ліки та обладнання
Комплексний підхід до лікування
Поетапний та безготівковій розрахунок
Цілодобова підтримка пацієнтів
‭73 614‬‬‬ звернень за час роботи

Відділення

Адреса: Полтава, вул. Небесної Сотні, 81

Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 20:00 Сб: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: (0532) 65-35-35; 0 800 30 11 77 цілодобово

Представництва ON Clinic в Україні

Youtube ОН Клінік

Відкрита у Полтаві в 2010 році філія Міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік» була другим в Україні медичним центром, що складається всього лише з двох відділень: проктологічного та дерматологічного. Однак успіх інноваційних методик і сучасного підходу до лікування перевершив всі очікування. Через два роки – Полтавська філія розширилася: до вже існуючих відділень приєдналися гінекологічне, урологічне та гастроентерологічне відділення, кабінет УЗД, збільшився спектр фізіотерапевтичних процедур.

Основна відмінність медичних послуг, що надаються в «ОН Клінік Полтава», в їх високій ефективності та – одночасно – безпеці для організму в цілому. Сучасні технології в медицині дозволяють:

  • вилікувати геморой, тріщини прямої кишки без болю та операції;
  • відновити потенцію;
  • усунути простатит і зупинити розвиток аденоми;
  • вилікувати ерозію шийки матки без операції, рубців та шрамів;
  • позбутися псоріазу без гормонів;
  • видалити новоутворення на шкірі радіохвильовим методом, що виключає шрами та рецидиви;
  • перевірити шлунково-кишковий тракт та налагодити процеси травлення.

Ефективність лікування в «ОН Клінік Полтава» оцінили тисячі пацієнтів. Саме тому, після перших двох років роботи, було прийняте рішення розширити спектр послуг і доповнити його новими відділеннями.

Незалежно від того, якого фахівця відвідує пацієнт, він отримує однаково високий рівень обслуговування: попередній запис за телефоном, за бажанням – анонімний прийом, просторі, сучасно оснащені лікарські кабінети, комплексна діагностика на першому візиті, унікальні методики лікування, деякі з яких використовуються тільки в «ОН Клінік Полтава».

Кваліфікація профільних фахівців у всіх відділеннях підтверджується не тільки сертифікатами, але й практичним досвідом. Стаж роботи лікарів «ОН Клінік Полтава» – не менше десяти років, на їхньому рахунку – тисячі успішно вилікуваних пацієнтів щорічно.

В сукупності, всі переваги роблять медичний центр «ОН Клінік Полтава» унікальним, де з усіма інтимними захворюваннями справляються сучасними, малоінвазивними методами і підтримують європейські стандарти лікування та медичного обслуговування пацієнтів.

Записатися на прийом або отримати консультацію можна за телефоном: 0 800 30 11 77; 0532 65-35-35.