Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування геморою в Ужгороді

Геморой являє собою запалення венозного вузла, яке приносить із собою гострий біль, дискомфорт і кров'янисті виділення. Учені підрахували: заручником цієї хвороби стає кожен п'ятий представник планети. При цьому симптоми геморою в жінок і чоловіків подібні: біль під час сидіння та при зміні положення тіла, а також поява крапель крові на туалетному папері або нижній білизні.

До основних причин появи цієї хвороби відносять:

  • проблеми із припливом і відтоком крові, що приводить до появи застійних процесів;
  • неправильне харчування (зловживання фаст-фудом, бутербродами, стравами швидкого приготування, солодкими газованими напоями, кондитерськими виробами);
  • ожиріння, спадковість, надмірні фізичні навантаження;
  • малорухливий спосіб життя, часті стреси або депресії;
  • постійні запалення, хронічні патології, пухлини;
  • інфекції, ГРВІ, збої в роботі кишечника.

Геморой, симптоми й лікування якого можна з'ясувати тільки за допомогою кваліфікованого проктолога, — серйозна хвороба. Це не просто дискомфорт. Якщо ігнорувати ознаки, він викликає кровотечі прямої кишки, тромбоз гемороїдальних вузлів або парапроктит.

Зверніть увагу: ускладнення можуть виникати навіть на тлі загострення вже наявних проблем зі здоров'ям. Тому якщо ви виявили дискомфорт в анусі — поспішайте до лікаря-проктолога. Своєчасне реагування допоможе швидко позбутися недуги, повернутися до спокійного та щасливого життя.

У «ОН Клінік Ужгород» ви можете вилікувати геморой без болю й наслідків за допомогою малоінвазивних методик. Тут вам нададуть якісну медичну допомогу, а профілактика геморою не здасться нездійсненною. Проктологи з багаторічним стажем роботи й сучасними способами боротьби підберуть ефективний лікувально-профілактичний курс.

Симптоми геморою у чоловіків і жінок

Симптоми внутрішнього геморою в жінок і в сильної половини людства можна легко сплутати зі схожими проктологічними захворюваннями. Наприклад, з онкологією прямої кишки або анальними поліпами.

Лікування геморою здійснює кваліфікований лікар-проктолог. Забудьте про самолікування. Народні засоби й ліки, куплені в аптеці, у неправильно підібраному дозуванні можуть зіграти проти вас. Добрі наміри виявляться бомбою сповільненої дії.

У «ОН Клінік Ужгород» ви отримаєте ефективне лікування зовнішнього геморою, минаючи біль, наслідки, оперативне втручання. Лікування геморою без операції — не вигадка. Така методика успішно застосовується у відділенні проктології клініки.

Уже на першому сеансі геморой, симптоми якого активно дошкуляють, буде викритий. Точна постановка діагнозу допоможе підібрати діючий варіант впливу на проблему. З «ОН Клінік Ужгород» ви незабаром забудете про неї!

Види геморою: внутрішній і зовнішній

Методи лікування геморою залежать від виду хвороби. Наприклад, лікування зовнішнього геморою спрямоване на ліквідацію болючих відчуттів, кровоточивості. У кожній ситуації ефективне лікування геморою підбирає лише фахівець, опираючись на історію хвороби пацієнта.

У «ОН Клінік Ужгород» лікар-проктолог визначить, яке необхідне лікування геморою на ранній стадії. Пацієнт обов'язково пройде обстеження у проктолога, яке включає в себе дослідження пальцями ануса й за допомогою обладнання ректороманоскопа й аноскопа.

Гострий геморой, лікування якого починають зі зняття больових симптомів знеболюючими препаратами, усувають за допомогою латексного лігування. Це щадний сучасний засіб боротьби з недугою. Цей спосіб безпечний, оскільки не порушує цілісність слизової й м'язового покриву товстої кишки.

Профілактика геморою

Лікування геморою медикаментами дає ефект тільки під час дотримання правил прийому препаратів. У якості профілактики лікар може заборонити носити важке, займатися активним спортом, а також обмежити анальні статеві контакти.

У «ОН Клінік Ужгород» ви отримаєте постійний зв'язок з лікарем, який вас лікує. Тут можливе успішне лікування геморою в жінок або чоловіків у зручний час. Вам потрібно тільки записатися на обраний час!

 

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.