Logo
0 800 30 07 00

Електрокардіограма з розшифровкою в Черкасах

Електрокардіограма або ЕКГ - інформативний і доступний метод діагностики хвороб серця, заснований на реєстрації та запису електричних імпульсів, що виникають у тканинах. Отримані дані показують електричну активність серця та дозволяють визначити структуру і товщину міокарда, характер кровообігу. Тому методика є типовою при широкому спектрі серцевих патологій.

кардіограф для проведення електрокардіограми в медичному центрі ОН Клінік Черкаси

кардіограф для проведення електрокардіограми в медичному центрі ОН Клінік Черкаси

До інших її переваг належить:

  • можливість отримання даних в режимі реального часу;
  • простота і безболісність процедури;
  • відсутність протипоказань.

До недоліків відноситься складна та трудомістка розшифровка ЕКГ. Діяльність серцевого м'яза відображається у вигляді графіка. Тільки досвідчений лікар-кардіолог може «прочитати» результати аналізу, розшифрувати їх і точно встановити стан серцево-судинної системи.

 Які проблеми з серцем виявляє ЕКГ?

Кардіограма серця проводиться як в плановому, так і в екстреному порядку. З профілактичною метою дослідження призначають у випадках:

В екстреному порядку електрокардіограма призначається при наступних симптомах:

  • поява болю або дискомфорту в грудях;
  • виникнення різкої задишки та проблем з утрудненням дихання;
  • тривала хворобливість верхніх відділів живота;
  • порушення серцевого ритму;
  • втрата свідомості або дезорієнтація в просторі.

Багато в чому результативність методу визначається можливостями використаного обладнання. Тому проходити огляд рекомендується в медичному центрі з сучасними електрокардіографами. У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» використовується 6-канальний кардіограф, що дозволяє отримувати точні параметри роботи серцевого м'яза та відстежувати відразу кілька показників: частоту серцевих скорочень, електричну систолу серця, роботу шлуночків і міокарда.

 Чи можна самостійно розшифрувати електрокардіограму?

За результатами ЕКГ пацієнт отримує на руки папір з зубцями та піками - графічним відображенням електричних імпульсів серця. При розшифровці враховується безліч факторів: висота та частота зубців, протяжність між ними і так далі. Існує безліч пояснень, як розшифрувати кардіограму, але правильно прочитати її може тільки фахівець. Тому після проходження обстеження необхідно отримати результати та прийти з ними на огляд до сімейного лікаря (терапевта) або кардіолога.

Лікар швидко і точно розшифрує кардіограму, поставить діагноз, розробить ефективну програму лікування і профілактики серцево-судинних патологій. Вивченням подібних хвороб займається кардіологія - розділ медицини, що вивчає будову та функції серцевого м'яза. Однак для того, щоб пройти електрокардіограму, не обов'язково звертатися до кардіолога - найчастіше на аналіз направляє сімейний терапевт.

Сімейна медицина спрямована на попередження розвитку небезпечних для здоров'я і життя станів. Тому сімейний лікар найчастіше направляє на дослідження з профілактичною метою - щоб вчасно виявити будь-які незначні відхилення в роботі органу і вчасно усунути їх. Рання діагностика і лікування на початкових стадіях дозволяє уникнути багатьох серйозних хвороб. Тому краще не відкладати візит до фахівця і записатися на огляд прямо зараз.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому діагностів у Черкасах

Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.