0 800 30 07 00

Лікування себореї в Черкасах

Себорейний дерматит — небезпечна дерматологічна хвороба, яка швидко переходить із гострої в хронічну форму. Улюбленим місцем локалізації хвороби служить Т-подібна зона області носа і чола, а також підборіддя. Іноді себорея вражає верхню частину грудей, живота і спини. Хворобу частіше діагностують у людей старшого віку (після 35 років), найчастіше у літніх жінок і чоловіків.

Причини себореї можуть бути різними. До основних факторів, які викликають появу дерматиту відносять:

  • порушення обміну речовин;
  • загострення хронічних хвороб;
  • зниження імунітету;
  • гормональні збої, стреси і депресії.

У тих людей, у яких діагностовано параліч верхніх або нижніх кінцівок, хворобу Паркінсона або нервовий зрив спостерігається висока схильність до появи себореї.

Ознаки себореї з'являються відразу після враження: ділянки шкіри починають свербіти, лущитися і покриватися червоними плямами. За традицією себорея швидко переходить на волосисту частину голови. Іноді червоні плями з'являються навіть у вушному проході.

Якщо не лікувати себорею, на її тлі може виникати бактеріальна або інша інфекція в організмі (частіше у внутрішніх органах).

Діагностика себореї в «ОН Клінік Черкаси» проводиться досвідченим дерматологом за допомогою лабораторної діагностики та цифрової дерматоскопії. Цей метод дозволяє визначити глибину ураження тканин і підібрати найбільш ефективний варіант лікування.

Цифрова дерматоскопія — безболісний спосіб дослідження уражених шкірних покривів. Її застосовують для постановки діагнозу багатьох дерматологічних захворювань.

Лікування себореї в медичному центрі починається з огляду лікарем уражених шкірних покрив пацієнта, вивчення історії хвороби та результатів досліджень. Після цього лікар-дерматолог розробляє індивідуальну комплексну програму реабілітації.

Види себореї

Ігнорувати захворювання не можна, краще відразу звертатися за допомогою до лікаря. Хвороба може протікати в різних формах, серед яких:

  • жирна себорея є результатом інтенсивної роботи сальних залоз. Причиною її розвитку частіше виступає незбалансоване харчування, проблеми з вагою. Через деякий час з'являється лупа, шкіра набуває нездорового відтінку;
  • суха себорея — недостатнє вироблення шкірного сала. За зовнішнім виглядом нагадує дрібний висип, схожий на пил. Частіше виникає на шкірі голови. Характерне випадання і ламкість волосся;
  • змішана себорея — присутні симптоми жирної та сухої себореї.

Лікування себореї в Черкасах в «ОН Клінік Черкаси» допоможе позбутися від недуги без госпіталізації. Ви проходите лікування хвороби амбулаторно. Лікар призначає протизапальні препарати, які допоможуть подолати осередок запалення. За показаннями доктор призначає фізіотерапевтичні процедури.

Якщо хвороба знаходиться в надто запущеній стадії, вилікувати себорею вкрай складно. У цьому випадку доктор полегшує симптоматику хвороби і знімає загострення. Зазвичай себорея з'являється на тлі патології шлунково-кишкового тракту, гормональних збоїв і важких захворювань. Тому лікування підбирається комплексно з урахуванням історії хвороби. За загальним правилом пацієнту призначають підтримуючу терапію.

Профілактика себореї зводиться до виконання правил особистої гігієни. Зокрема, лікарі рекомендують приймати щоденний душ, не контактувати з людьми і тваринами, у яких виявлено лишай, інші шкірні хвороби.

Обов'язково потрібно переглянути свій раціон харчування, отримати консультацію лікаря або дієтолога. Вживання алкоголю та шкідливі звички збільшують ризик виникнення хвороби.

Запишіться до дерматолога в «ОН Клінік Черкаси». Зробити це можна за допомогою електронної форми або за контактним телефоном.

Пастушок Ірина Сергіївна
Пастушок Ірина Сергіївна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Дерматоскопія (1 елемент)
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про дерматологах ОН Клінік у Черкасах

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.