Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) у жінок у Сумах

Венеричні захворювання — це група захворювань, інфікування якими найчастіше відбувається під час незахищеного сексуального контакту. До видів статевих інфекцій у жінок належать:

 • вірусні жіночі інфекції (ВІЛ, генітальний герпес, цитомегаловірус);
 • грибкові інфекції у жінок (трихомоніаз, кандидоз);
 • жіночі бактеріальні інфекції (мікоплазмоз, сифіліс, уреаплазмоз, хламідіоз).

Діагностика жіночих венеричних захворювань включає огляд лікаря-венеролога і проведення діагностичних досліджень. У разі виявлення ЗПСШ у жінки, її сексуальний партнер повинен пройти обстеження на чоловічі венеричні захворювання. Венеролог у Сумах приймає в медичному центрі «ОН Клінік Суми».

Ознаки зараження венеричними захворюваннями у жінок

Перші ознаки венеричних захворювань у жінок з'являються по закінченню інкубаційного періоду, а не відразу після зараження. Інкубаційний період венеричних захворювань у жінок залежить від збудника хвороби та може становити від декількох днів до шести місяців.

До симптомів венеричних захворювань у жінок належать:

 • біль під час сечовипускання;
 • біль внизу живота;
 • біль під час і після сексу;
 • запалення пахових лімфовузлів;
 • виділення зі статевих органів (слизові, сирні, гнійні);
 • кондиломи та папіломи;
 • загальна слабкість;
 • набряк геніталій;
 • підвищена температура тіла;
 • почервоніння зовнішніх статевих органів;
 • висипання на геніталіях.

Передача ЗПСШ здійснюється і за переливання крові. Крім того, венеричні хвороби передаються під час пологів від інфікованої матері до немовляти.

Ускладнення жіночих статевих інфекцій

Небезпека венеричних захворювань для жінок полягає в тому, що в багатьох випадках захворювання, що передаються статевим шляхом, протікають безсимптомно, тому їх не завжди можна виявити на ранніх стадіях розвитку. Відсутність профілактичних оглядів у гінеколога підвищує ризик перетікання жіночих венеричних хвороб у хронічну форму і розвитку їх ускладнень. До ускладнень ЗПСШ у жінок належить безпліддя і запальні захворювання органів малого таза.

Лікування вірусу папіломи у жінок у Сумах

Вірус папіломи людини (ВПЛ) є найбільш поширеною вірусною інфекцією, що передається статевим шляхом, і характеризується розвитком доброякісних новоутворень (кондилом) на геніталіях. Зараження ВПЛ супроводжується підвищеним ризиком розвитку злоякісних пухлин.

Лікування вірусу папіломи людини включає:

Ефективним заходом профілактики розвитку ВПЛ є вакцинація. Пройти вакцинацію від вірусу папіломи людини та здати аналізи на статеві інфекції у жінок у Сумах можна в медичному центрі «ОН Клінік Суми».

Лікування генітального герпесу у жінок у Сумах

Генітальний герпес викликається вірусом герпесу людини. Характерною ознакою генітального герпесу є поява висипання у формі пухирців (везикул) на статевих губах, в області промежини та заднього проходу. Для лікування генітального герпесу гінеколог виписує противірусні препарати, а також симптоматичні медикаменти, які зменшують свербіння і дискомфорт в області висипань.

Лікування трихомоніазу у жінок у Сумах

Збудником трихомоніазу є одноклітинний найпростіший механізм роду трихомонади. До симптомів трихомоніазу належать рясні, пінисті виділення з піхви з рибним запахом, і диспауренія (біль під час статевого акту). Лікування трихомоніазу проводиться шляхом медикаментозної терапії антибактеріальними препаратами.

Лікування уреаплазмозу у жінок у Сумах

Уреаплазмоз являє собою бактеріальну інфекцію, збудник якої паразитує всередині клітин слизової оболонки статевих шляхів. До ускладнень уреаплазмозу у жінок належать запальні захворювання органів малого таза, викидень, завмирання вагітності та передчасні пологи. Для лікування уреаплазмозу гінеколог виписує антибіотики та протизапальні препарати.

Лікування хламідіозу у жінок у Сумах

Збудником хламідіозу є бактерія хламідія. У жінок хламідіоз проявляється больовими відчуттями в області малого таза, виділеннями зі статевих органів і болючим сечовипусканням. Лікування хламідіозу включає прийом антибіотиків і протимікробних препаратів.

Лікування цитомегаловірусу у жінок у Сумах

Цитомегаловірусну інфекцію викликає вірус герпетичної групи. Особливо небезпечна інфекція для вагітних, оскільки вона може порушити розвиток плода. За лікування цитомегаловірусу гінеколог виписує противірусні засоби та імуномодулювальні препарати.

Лікування мікоплазмозу у жінок у Сумах

До симптомів мікоплазмозу належать больові відчуття або свербіння в уретрі, порушення сечовипускання і порушення менструального циклу. Лікування мікоплазмозу включає антибактеріальну терапію і прийом імуномодулювальних препаратів. Як додатковий метод лікування мікоплазмозу гінеколог може призначити фізіотерапію.

Запобігання розвитку жіночих захворювань, що передаються статевим шляхом

Профілактика жіночих статевих інфекцій включає застосування методу бар'єрної контрацепції (презервативів) і відмову від незахищених статевих зв'язків. Крім того, жінкам необхідно проходити регулярні профілактичні огляди у гінеколога.

Для запису на консультацію до гінеколога і на лікування жіночих статевих інфекцій у Сумах зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на прийом лікаря приймаються цілодобово.

Вартість прийому лікарів у Сумах

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
290грн. / 276грн.
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
420грн. / 399грн.
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
290грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
230грн.
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
275грн. / 261грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
230грн. / 219грн.
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
290грн. / 276грн.
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Сумах

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі