Ужгород , пр. Свободи, 43 / , (0312) 45-15-15 цілодобово
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування анальних бахромок

Анальні бахромки — шкірний наріст, який з'являється в задньому отворі. Його вважають естетичним дефектом м'яких тканин ануса. Розмір бахромки може коливатися від 50 мм до 1 см. Такі недоліки легко діагностувати під час купання або виконання процедур інтимної гігієни. Бахромки не провокують свербіж, печіння, болю.

Однак ігнорувати появу бахромки не можна. Сильне переохолодження організму, застуда, проникнення вірусів і інфекцій викликає процес запалення. Це призводить до болю й дискомфорту. Стає боляче сидіти, змінювати положення тіла.

Анальна бахромка, видалення якої проходить безболісно, відноситься до косметичних дефектів ануса. У «ОН Клінік Ужгород» кваліфіковані фахівці допоможуть вам вирішити цю делікатну проблему.

Висічення (видалення) анальної бахромки

Висічення анальної бахромки здійснюється радіохвильовим методом. Для цього проктологи «ОН Клінік Ужгород» використовують спеціальний апарат «Сургітрон».

Радіохвильова терапія не завдає шкоди здоровим ділянкам шкіри, не сприяє кровотечі, не залишає шрамів і рубців у місці обробки. Запишіться на прийом!

Обстеження проктолога - 270 грн

Обстеження включає: фізикальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія, ректороманоскопія. Детальніше про обстеження.

Повторний прийом проктолога - 220 грн

Повторний прийом лікаря-проктолога не оплачується пацієнтами, які перебувають на курсовому лікуванні.