0 800 30 11 77
Близько року лікуємо алергічний нежить, були у багатьох лікарів як у приватних центрах, так і в державних медичних установах, але безрезультатно. Після візиту до Коноваленко Оксани Леонідівни та призначеного нею лікування, дитина почала нормально дихати і перестав покахикувати. Спасибо большое за допомогу у вирішенні нашої проблеми, в якій до вас ніхто не міг розібратися.
Наталія
Миколаїв, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого фахівця. Ми щиро раді, що лікар Коноваленко О.Л. виправдала Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатами лікування пацієнта. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в "ОН Клінік" до лікаря Коноваленко О. Л. з хронічною нежиттю і набряком. Дуже компетентний лікар, уважний і ввічливий. Всім задоволена, лікаря рекомендую.
Христина
Миколаїв, 14.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримала дуже багато позитивних відгуків про клініку від друзів. Дитина захворіла і вирішила відвести в ОН на прийом до отоларинголога. Оскільки тут швидкий прийом без черг і ефективне лікування. Лікар доброзичлива, призначила лікування і дитина пішла на поправку. Якісне і доступне лікування. При необхідності, будемо звертатися тільки сюди. Дякуємо!
Аліна
Миколаїв, 11.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний відгук. Спеціаліст Коноваленко О.Л. дійсно кваліфікований і уважний лікар, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги в максимально комфортній атмосфері. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з дитиною на прийомі у лікаря Коноваленко Оксани Леонідівни. Гарне враження від прийому. Огляд дитини провела, запитала про проблеми, виписала лікування і призначила повторний прийом після курсу лікування. Нічого зайвого.
Віта
Миколаїв, 20.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віта. Дякуємо за відгук. Раді, що в особі нашого лікаря Коноваленко О.Л. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Щиро раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приходимо в ОН Клінік вже не перший раз. На рецепшені завжди привітні адміністратори. Дуже радує той факт, що зовсім немає черг. Приємно перебувати в приміщенні медичного центру - світло, чисто. Зручно, що в дитячому відділенні є розвиваючі іграшки - діти ніколи не нудьгують. Радує високий рівень кваліфікації лікарів і їх ставлення до пацієнтів. Загалом, медичний центр ОН Клінік - це чисте комфортне місце, в якому комфортно, без черг можна відвідати будь-якого лікаря і здати потрібні аналізи.
Галина
Миколаїв, 13.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Галина. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова та високу оцінку роботи нашого медичного центру. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, що надаються і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід. В межах клініки пацієнти мають можливість отримати максимально повний спектр медичних послуг. Комфорт пацієнта на кожному етапі перебування в стінах клініки - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік», рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на профілактичних оглядах у лікарів: Кузика І. В. (врач УЗИ), Коноваленко О. Л. (врач ЛОР), Бойко Т. В. (врач невролог), Гомберг М. В. в ОН Клінік Миколаїв. Залишилося дуже добре враження від спеціалістів і всього персоналу клініки. Дуже сподобалось дитяче відділення ігровий куточок, телевізор, іонізатор. Будемо радити знайомим клініку.
Лариса
Миколаїв, 20.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про наших спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Миколаїв», атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за гарну консультацію та ретельний огляд дитини. Консультативно надано відповідь на всі питання. До дитини ставлення лікаря Коноваленко О. Л. було надзвичайно добре та щире.
Олена
Миколаїв, 29.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталися в клініку до педіатра і ЛОРа. Це може статися навіть у неділю. Дуже приємна обстановка, чисто кваліфіковані й уважні лікарі. Реагувати адекватно і швидко. Є іграшки, мультики, водичка, WI-FI, дуже гарний дизайн. Видно, що вклали душу, дуже цікаві дитячі люстри. Тепер тільки ОН Клінік! P.S Ціни адекватні.
Галина
Миколаїв, 31.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Галина. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що наші фахівці змогли виправдати Вашу довіру і у Вас залишилися тільки позитивні враження. Також хочемо зазначити, що вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в нашому медичному центрі була комфортною. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.