0 800 30 11 77
Вже не перший раз ми з донькою на прийомі у лікаря. Нам дуже подобається лікар Попов Є. В., він дуже уважний. На мій погляд, я вперше зустрічаю такого доброго лікаря.З донькою ми вдячні лікарю Попову. Дякуємо!
Тетяна
Миколаїв, 10.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір «ОН Клінік Миколаїв» та високу оцінку роботи нашого лікаря Попова Є. В. Завжди раді допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати персоналу ОН Клінік, за дуже теплі та професійні прийоми! Я та мій 2-х річний син задоволені прийомом висококваліфікованих лікарів. Ми були на прийомі у УЗД спеціаліста, та у лікаря ортопеда. Наш огляд проходив у дуже теплій атмосфері, і ми і дитина дуже задоволені. Отримали належну консультацію, під час якої лікарі все доступно пояснювали, та за потребою продемонстрували. Будемо звертатися до ОН Клінік ще!
Анастасія
Миколаїв, 28.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що перебування в стінах нашого медичного центру було комфортним для пацієнта. Згодні з Вами, наші спеціалісти знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись в клініку до ортопеда Попова Є В. На прийомі сподобалось відношення лікаря, був уважний, зрозуміло пояснив наступні дії та направив на УЗІ кулькових суглобів. Дуже сподобалося, будемо звертатися.
Анастасія
Миколаїв, 21.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за відгук і теплі слова про нашого спеціаліста. Дійсно, лікар Попов Є.В. кваліфікований спеціаліст, який знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Попова Євгенія Володимировича, який після УЗІ (де нам сказали, що можливо, у нас дисплазія тазостегнових суглобів), заспокоїв перелякану матір :) чітко, по справі все пояснив. За результатами УЗІ не відразу під «одну гребінку», а уважно оглянув дитину, призначив рентген, і виявилося, що все в порядку! Дуже уважний кваліфікований фахівець, до якого приємно приходити на прийом! Спасибі!
Марія
Миколаїв, 14.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марія. Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Попова Є. В. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким ..
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше відвідали з сином клініку. Адміністратор під час запису врахував всі наші побажання щодо візиту у кількох спеціалістів закладу, так щоб було зручно і нам і дитині. Приємно вражені обслуговуванням, комфортом, уважністю з боку персоналу. Відмітили професіоналізм і підхід до дитини з боку таких фахівців як: Кузик Ігор Володимирович, Попов Євген Володимирович. Дякую!
Анна
Миколаїв, 28.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру та спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб пацієнти почувалися комфортно протягом усього перебування в клініці, і пропонуємо індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у ортопеда Попова Є. В. доктор дуже сподобався, все чітко пояснив, консультацією в захваті. Клініка дитині сподобалася, багато іграшок, шарики – що ми дуже любимо. В ОН Клінік звертаємось ні в перший раз, дівчата на стійці регістрації молодчинки, привітні, улибчиві і раді кожному клієнту. Обов’язково будемо звертатися ще!
Вікторія
Миколаїв, 08.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про наш медичний центр. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Попова Євгена Володимировича виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики й лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медичний центр дуже гарний, медичний персонал дуже ввічливий і дуже приємний. Лікар ортопед спеціаліст своєї справи. Рекомендую!!!
Євгенія
Миколаїв, 29.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашу клініку і спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в клініку з дитиною (болі в колінах). Дуже швидко записали на УЗД і до лікаря ортопеда-травматолога Попової Е. В. Залишилися задоволені УЗД, Кузик І. В. дуже уважний, все пояснює. На прийомі у лікаря ортопеда-травматолога все дуже сподобалося. Уважний, позитивний, компетентний лікар. Велике дякую клініці за таких фахівців.
Тетяна
Миколаїв, 06.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку професіоналізму наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в ОН Клінік до дитячого ортопеда для уточнення діагнозу дитини. Попов Євген Володимирович кваліфікований лікар, який поставив сину правильний діагноз! Уміло пішов контакт з дитиною, консультація пройшла спокійно в дружній атмосфері. Залишилися повністю задоволені прийомом у лікаря. Будемо рекомендувати знайомим. Хочу відзначити хороші умови в клініці, затишок чистота, дизайн, привітна і дружня обстановка. Дитині було приємно отримати після прийому у лікаря - м'ячик.
Катерина
Миколаїв, 22.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом звернення до нашого фахівця і високо оцінили благоустрій клініки. Одним з головних стандартів нашої Мережі є комфортний емоційний стан пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, використовується сучасне обладнання. Нам приємно отримувати відгуки та побажання від наших пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в On Clinic, дитяче відділення вперше. Що хочу сказати, дівчатка на ресепшені дуже привітні, атмосфера в відділенні в цілому дуже сприяє. А ось з приводу фахівця ортопеда Попова Є.В. у мене залишилося не дуже хороше враження. Після огляду діток, були призначені аналізи і процедури. Перший момент який змусив мене засумніватися в цьому фахівці, це призначення процедур, яких як виявилося в Вашій клініці не проводять. Другий момент, це здайте кров з пальчика, виявилося аналіз беруть з вени, але це не настільки важливо, підготувалися, здали. Ну і самий останній пункт, для процедур в бланку огляду написано ліки, яке продається і робиться безпосередньо тільки в 110-якій аптеці. Лікар навіть не подумав про те, що б виписати рецепт, невже фахівець своєї справи про це не знає? Після особистого дзвінка доктору з приводу рецепта, отримала відповідь, я Вам зателефоную. Чекаю дзвінка вже третій день. Ми звичайно питання з рецептом вирішили, але без участі Попова Є.В. Підсумок: дуже незадоволена фахівцем. А клініці бажаю удачі і процвітання.
Ірина
Миколаїв, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо за добрі слова на адресу клініки і персоналу. Хочемо зазначити, що на даний момент в клініці дійсно не проводяться подібні процедури дітям, і це не є приводом сумніватися в компетенції лікаря. У різних лабораторіях різні вимоги до біоматеріалів для виробництва лабораторних досліджень - це може бути як венозна, так і капілярна кров. Прописаний медикамент не відноситься до групи рецептурних препаратів, тому лікар не акцентував на ньому увагу. Ми завжди просимо наших пацієнтів з усіх питань звертатися на цілодобовий контактний центр, в такому випадку пацієнт може оперативно отримати відповідь лікаря на своє питання. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким!
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась ваша клініка. Особливий підхід до кожного клієнта. Лікар пояснив усе по поличках. Такого відношення ще ніде не зустрічала. Були у вас перший раз и будемо звертатися ще. Дякуємо лікареві Попову Євгенію Володимировичу ортопеду-травматологу.
Анастасія
Миколаїв, 20.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговувалися у Вашій клініці, всім залишилися задоволені. Дуже уважні лікарі. Особливо хороші поради дав лікар Попов Євген Володимирович лікар ортопед-травматолог. Спасибі Вам велике, що Ви відкрилися в нашому місті!
Тетяна
Миколаїв, 12.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.