Logo
0 800 30 11 77
Медичний центр дуже гарний, медичний персонал дуже ввічливий і дуже приємний. Лікар ортопед спеціаліст своєї справи. Рекомендую!!!
Євгенія
Миколаїв, 29.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашу клініку і спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в On Clinic, дитяче відділення вперше. Що хочу сказати, дівчатка на ресепшені дуже привітні, атмосфера в відділенні в цілому дуже сприяє. А ось з приводу фахівця ортопеда Попова Є.В. у мене залишилося не дуже хороше враження. Після огляду діток, були призначені аналізи і процедури. Перший момент який змусив мене засумніватися в цьому фахівці, це призначення процедур, яких як виявилося в Вашій клініці не проводять. Другий момент, це здайте кров з пальчика, виявилося аналіз беруть з вени, але це не настільки важливо, підготувалися, здали. Ну і самий останній пункт, для процедур в бланку огляду написано ліки, яке продається і робиться безпосередньо тільки в 110-якій аптеці. Лікар навіть не подумав про те, що б виписати рецепт, невже фахівець своєї справи про це не знає? Після особистого дзвінка доктору з приводу рецепта, отримала відповідь, я Вам зателефоную. Чекаю дзвінка вже третій день. Ми звичайно питання з рецептом вирішили, але без участі Попова Є.В. Підсумок: дуже незадоволена фахівцем. А клініці бажаю удачі і процвітання.
Ірина
Миколаїв, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо за добрі слова на адресу клініки і персоналу. Хочемо зазначити, що на даний момент в клініці дійсно не проводяться подібні процедури дітям, і це не є приводом сумніватися в компетенції лікаря. У різних лабораторіях різні вимоги до біоматеріалів для виробництва лабораторних досліджень - це може бути як венозна, так і капілярна кров. Прописаний медикамент не відноситься до групи рецептурних препаратів, тому лікар не акцентував на ньому увагу. Ми завжди просимо наших пацієнтів з усіх питань звертатися на цілодобовий контактний центр, в такому випадку пацієнт може оперативно отримати відповідь лікаря на своє питання. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким!
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми звернулися в клініку перший раз і отримали необхідну консультацію і допомогу від лікарів. Лікарі професіонали, компетентні, дівчата-медсестри привітні, допомагають у всьому. Дуже добре, що всі необхідні спеціалісти зібрані під одним дахом, це дуже економить час.
Людмила
Миколаїв, 12.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Ми прагнемо надавати максимальний спектр послуг та якісне медичне обслуговування для комфорту наших пацієнтів. Будемо раді надалі виправдовувати Вашу довіру. Вдячні за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.