Logo
0 800 30 11 77
Лікар Головченко найкраща. Професійний лікар з досвідом. Дійсно лікує. Дякую.
Олександр
Черкаси, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-ендокрінолог Головченко Олена дуже уважна, роз'яснює інформацію ретельно,так щоб було зрозуміло. Маніпуляційні сестри працюють відмінно, навіть з моєю відсутністю вен впорались, прокапали курс крапельниць без проблем. Дякую!
Олена
Черкаси, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Головченко Олени Валеріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже велике дякую Вашому центру за гарно проведений час у Вашому центрі. Ваші дівчата - це просто супер: уважні, привітливі, надають весь обсяг інформації. Лікар Головченко Олена Валеріївна - це професіонал своєї справи, уважна, привітлива. Хочеться ще раз прийти до Вас! Рекомендую! Дякую!
Ірина Валентинівна
Черкаси, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Валентинівно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головченко Олени Валеріївни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Хочу висловити подяку лікарю ендокринологу Головченко Олені Валеріївні. Я була у неї на онлайн прийомі з онуком Лопаткіним Д. М. У нього з'явилися проблеми зі здоров'ям. У свої 18 років він важив 110 кг і скаржився на погане самопочуття. Ніхто з лікарів не міг йому поставити діагноз. Тому ми звернулися до Олени Валеріани, оскільки знаємо її не один рік, як чуйного, грамотного фахівця, лікаря з великої літери. Вона провела нам онлайн консультацію. Виявила причину недуги, призначила потрібні аналізи і за аналізами та спілкуванням із пацієнтом поставила діагноз і продовжує його лікування. Я вдячна Олені Валеріївні за її чуйність. Це лікар від Бога. Добре, що ще є у нас такі спецілісти, які не дарма давали клятву Гіппократа і які допомагають людям бути здоровими. З повагою сім'я Лопаткіних.
Данило
Черкаси, 06.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даниле. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що наш лікар Головченко Олена Валеріївна допомогла у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше відвідала вашу клініку з приводу консультації ендокринолога. У захваті! Дівчата на рецепції дуже привітні, ввічливі. Лікар Головченко О.В. - лікар для мене з великої літери. На своєму місці. Добре знає свій фах, консультує не тільки по профільним захворюванням, але й суміжнім. Дуже сподобалось. Відтепер я ваш клієнт.
Галина Рудольфівна
Черкаси, 28.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино Рудольфівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Головченко Олени Валеріївни. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати клініці за професійного лікаря -ендокринолога Головченко Олену Валеріївну. Дуже уважно розглянула мою проблему та призначила лікування, котре мені допомагає. Ніяких зайвих обстежень та аналізів. Олена Валеріївна ще дуже доброзичлива та позитивна людина, що потрібно нам, пацієнтам. Лікуюсь в неї вже півроку та рекомендую всім своїм знайомим.
Тетяна
Черкаси, 20.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зворушені теплими словами на адресу нашого лікаря Головченко Олени Валеріївни. Для нас важливо, що Ви маєте позитивний результат лікування та високо цінуєте професіоналізм лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки з приводу захворювання в ендокринології до лікаря Дяченко Р.В. Дуже задоволена обслуговуванням. Привітний персонал, уважний. Лікар дуже уважно вислухала, все пояснила. Призначила лікування і обстеження, яке дійсно стосувалося моєї проблеми. Дуже вдячна лікарю і всім, хто працює в цьому закладі. Буду обов’язково рекомендувати друзям, колегам, родичам. Дякую!!
Ольга Віталіївна
Черкаси, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Віталіївно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані спеціалісти та сучасне обладнання є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю-ендокринологу Дьяченко Раїсі Вікторівні за уважне ставлення та рекомендації. Також сподобався процес організації обстеження - швидко та зручно.
Олена
Черкаси, 19.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги ендокринолога в Черкасах

Консультація лікарів в «ОН Клінік Черкаси»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Ендоскопія

Комплексне обстеження організму за напрямками. Новітнє ендоскопічне обладнання.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.