Logo
0 800 30 11 77

Кравченко Олена Миколаївна

Кравченко Олена Миколаївна Кравченко Олена Миколаївна
Лікар-інфекціоніст. Вища категорія.
Стаж роботи 23 роки
Кравченко Олена Миколаївна досвідчений та кваліфікований спеціаліст, який постійно вдосконалює свої навички. Лікар приймає пацієнтів з такими захворюваннями: ГРВІ, вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз, кір, краснуха, гострі кишкові інфекції, бешиха, хвороба Лайма, вірусні гепатити, ВІЛ-інфекція, опортуністичні інфекції, гельмінтози.
Повернутися назад до опису лікаря
2001 - закінчила Дніпропетровську державну медичну академію, спеціальність «Лікувальна справа».
2002 - закінчила інтернатуру, кваліфікація лікар-спеціаліст «Інфекційні хвороби».
2002 - працювала лікарем–інфекціоністом МСЧ «ДМЗ ім. Петровського».
2009 - працювала лікарем–інфекціоністом КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21 ім. Є.Г. Попкової» ДОР.
2012 - лікар–інфекціоніст за сумісництвом у відділенні хворих на Ко–інфекцію ВІЛ/туберкульоз КЗ «Дніпропетровський протитуберкульозний диспансер» ДОР.
2018 - працювала асистентом кафедри «Інфекційних хвороб» КЗ «ДМА» МОЗ України.
2020 - працювала лікарем-інфекціоністом за сумісництвом в терапевтичному відділенні для лікування хворих на коронавірусну хворобу КНП «МКЛ №16» ДМР.
2020 - працювала лікарем–інфекціоністом кабінету «Довіра» КНП «Міська поліклініка №4» ДМР (Філія №1 МКЛ №16).
2022 - приймала участь в семінарі «Інфекційні захворювання в період військових дій», Громадська організація «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, Одеський національний медичний університет.
2022 - приймала участь у НПК з міжнародною участю «Гострі, хронічні та мікст-інфекціі під час війни та надзвичайних ситуацій: сучасні клінічні прояви, діагностика, лікування», Українська військово-медична академія ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України» , м.Київ.
2022 - приймала участь у НПК з міжнародною участю «Актуальні інфекційні захворювання в жаркий період часу: клініка, діагностика, лікування», Українська військово-медична академія ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України» , м.Київ.
2022 - приймала участь у НПК з міжнародною участю «Актуальні інфекційні захворювання та суміжна патологія. Алгоритми діагностики та лікування», Українська військово-медична академія ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України» , м.Київ.
2022 - приймала участь у НПК «Інфекційні та паразитарні хвороби: особливості діагностики та лікування», Громадська організація «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.
2022 - приймала участь у НПК з міжнародною участю «Інфекційні хвороби сучасності: етіологія, епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, біологічна безпека», Українська військово-медична академія ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України», м.Київ.
2022 - приймала участь у НПК «Актуальні інфекційні та паразитарні хвороби в Україні: проблеми діагностики та лікування», Громадська організація «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів».
2023 - початок роботи в «ОН Клінік Дніпро».

Вартість консультації інфекціоніста у Дніпрі

Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста за кордон
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.