Лікування анальних тріщин у Полтаві

Анальна тріщина (анальна фісура, тріщина анального проходу) - це пошкодження слизової оболонки ануса. Тріщини анального проходу викликають біль і дискомфорт, іноді кровоточать під час дефекації. Причиною появи анальних тріщин може бути порушення стулу (закреп або діарея), а також хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту і геморой.

Симптоми анальної тріщини

Анальні тріщини можуть бути гострими та хронічними. Гостра анальна тріщина виникає раптово, переважно після тривалої діареї або закрепу, супроводжується больовим синдромом і може зникнути самостійно після нормалізації стулу. Хронічна анальна тріщина - це розрив слизової оболонки анального проходу, який не загоюється тривалий час, зарубцьовується, характеризується наявністю горбків (анальна бахромка, сторожовий горбок).

Симптоми гострої анальної тріщини наступні:

Анальні тріщини можуть супроводжуватися одним або декількома симптомами. За гострого болю і кровотечі слід звернутися до лікаря-проктолога для діагностики та лікування анальної фісури.

Методи лікування анальної тріщини в Полтаві

Лікування анальних тріщин у Полтаві здійснюється в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» наступними методами:

  • медикаментозне лікування анальної тріщини;
  • радіохвильове лікування анальної тріщини.

Медикаментозне лікування гострих анальних тріщин проводиться за допомогою спеціальних мазей зовнішнього застосування. У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» проктологи використовують комплекс із двох унікальних ліцензованих мазей власного виробництва, які знімають спазм і сприяють загоєнню анальної тріщини.

Радіохвильовий метод лікування хронічної анальної тріщини проводиться за допомогою приладу «Сургітрон». Під час процедури спрямований пучок радіохвиль впливає на утворення в анусі (рубець, горбок анальної тріщини), не зачіпаючи здорові тканини та не залишаючи шрамів. Радіохвильовий метод видалення анальної тріщини - це безкровна і безпечна процедура, яка виключає ускладнення, запалення і рецидив.

Малоінвазивний радіохвильовий метод лікування тріщини заднього проходу в Полтаві у відділенні проктології «ОН ​​Клінік Полтава» має ряд переваг:

  • відсутність необхідності госпіталізації (процедура проводиться амбулаторно);
  • проводиться без наркозу (безболісна і безкровна операція);
  • відсутність необхідності реабілітації (швидке відновлення);
  • відсутність побічних ефектів.

Лікування анальної тріщини радіохвильовим методом не має протипоказань. За допомогою приладу «Сургітрон» може проводиться лікування анальної тріщини під час вагітності.

Лікування анальної тріщини направлено на видалення анальної тріщини, а також виявлення причин її виникнення. Для виключення захворювань кишечника, геморою та інших проктологічних захворювань, а також наявності новоутворень ШКТ проктолог може призначити ряд досліджень (ендоскопію, аналізи крові, УЗД черевної порожнини). Лікування геморою в Полтаві здійснює медичний центр «ОН Клінік Полтава». Записатися на консультацію проктолога і дізнатися вартість лікування анальної тріщини в Полтаві можна за номерами телефону або за допомогою форми на сайті.

Гавриленко Віталій Миколайович
Гавриленко Віталій Миколайович
Лікар відділення проктології

Вартість лікування анальної тріщини у Полтаві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Полтава

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Полтаві

Золотарёва Лариса Степановна - золото, а не медсестра. Очень разполагающий к себе человек. Спасибо вам большое за поддержку во время проведения лигирования. С вами совсем не страшно и не больно.
Тамара , 09.01.2022. Показати відгук
Оцінка:

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама