Увага! «ДокторПРО» стає «ОН Клінік»

07.10.2021 10:44
Увага! «ДокторПРО» стає «ОН Клінік»

Повідомляємо вам, що «ДокторПРО» стає частиною міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік». Тому 01.09.21 сайт doctorpro.ua буде відключено. Всю інформацію про медичні центри, послуги та лікарів можна знайти на сайті onclinic.ua

Злиття двох мереж допоможе:

  • покращити якість медичного обслуговування, перейнявши досвід міжнародної мережі;
  • проводити лабораторні дослідження у власній лабораторії;
  • зробити сервіс більш зручним і зрозумілим для пацієнтів.

Зверніть увагу, що адреси та контактні номери медичних центрів «ДокторПРО» залишаються незмінними. Так само без змін працюють особисті кабінети пацієнтів, а в медцентрах зберігаються їх медичні картки. 

Ця новина напевне викликала у вас багато питань. Тому ми зібрали відповіді на найпоширеніші з них, щоб допомогти вам краще зрозуміти ситуацію.

Поширені питання від пацієнтів «ДокторПРО»

1. Я записаний на прийом до лікаря в «ДокторПРО». Прийом не скасовано?

Ні, усі записи залишаються дійсними. Ми в жодному разі не залишимо своїх пацієнтів без медичної допомоги, тож усі медичні центри працюють у звичному режимі.

2. Медичний центр «ОН Клінік» у моєму місті буде розміщуватися там, де і «ДокторПРО»?

Так, адреси медичних центрів залишаються незмінними. 

3. Мої медичні записи, результати аналізів і досліджень збережуться?  

Так, медичні картки пацієнтів залишаться доступними як для них, так і для лікарів, в яких вони проходять лікування. 

4. Щоб отримати доступ до медичної картки, доведеться заново зареєструватися в особистому кабінеті «ОН Клінік»?

Ні, особисті кабінети залишаються доступними пацієнтам. Ви в будь-який момент можете переглянути попередні консультативні висновки від лікарів, результати аналізів і обстежень. Нові медичні записи теж будуть доступні в дійсному кабінеті пацієнта.

5. Я вже не перший рік звертаюся по допомогу лише до конкретного лікаря в медичному центрі «ДокторПРО». Скажіть, мій лікар продовжить працювати в «ОН Клінік»?

Так, після злиття двох мереж усі лікарі будуть проводити консультації в тих самих медцентрах. Якщо вам знадобиться допомога конкретного фахівця, ви завжди можете звернутися до нас і записатися до нього на прийом.

6. Як тепер записатися до лікаря в медичному центрі «ДокторПРО»?

Алгоритм запису на прийом залишився незмінним. З 01.09.21 ви можете зателефонувати до контактного центру за номером медичного центру «ОН Клінік» у вашому місті або залишити заявку на сайті onclinic.ua, і наш менеджер перетелефонує вам. Пацієнти, зареєстровані в особистому кабінеті, також можуть записатися до лікаря в ньому.  

7. Медичні центри «ОН Клінік» також є в Харкові, Одесі, Дніпрі, Ужгороді та інших містах України. Чи означає це, що я зможу звернутися до будь-якого закладу по допомогу?

Так. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, де є медичний центр нашої мережі, і потребуєте медичної допомоги, ви завжди можете звернутися в будь-який із закладів «ОН Клінік». При цьому ваша медична картка з результатами всіх обстежень та аналізів буде доступна лікарю, до якого ви прийдете на прийом.

8. Чи зміниться вартість послуг у медичному центрі?

Ні, вартість консультацій лікарів, діагностичних процедур та лаборатоних аналізів залишиться незмінною.

Не знайшли відповідь на своє питання? Тоді звертайтеся за контактними номерами, вказаними на сайті, і ми надамо вам вичерпну інформацію з будь-якого питання, що стосується роботи медичних центрів «ДокторПРО» та «ОН Клінік».