0 800 30 11 77

Відгук від Лілія 04.04.2021

Мар'яна Володимирівна дуже професійний педіатр: виписала всі необхідні аналізи і призначила лікування, яке допомогло впоратися з хворобою дитини. Вона дуже добра і чуйна. Завжди на зв'язку, дуже швидко відповідає на питання, навіть поза робочий час. Дуже дбайлива: завжди пише і дізнається як самопочуття дитини. Я дуже вдячна Мар'яні Володимирівні. Ще рік тому вона вилікувала мого брата від двосторонньої пневмонії. А місяць тому вилікувала у моєї доньки бактеріально-вірусну ангіну. Була дуже висока температура 39.9, що зовсім не збивалася. Мар'яна Володимирівна поставила правильний діагноз і виписала лікування. Я дуже рада, що ми познайомилися з таким чудовим лікарем, хоч і причиною тому була хвороба дитини. Уже близько 2 років у доньки проблеми з аденоїдами, були у багатьох фахівців, але все призначення допомагали тимчасово. В даний момент дитина перебуває під наглядом лікаря і отримує необхідне лікування, яке допомагає.
Лілія
Харків, 04.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашого фахівця. Литвинова Мар'яна Володимирівна дійсно уважний, досвідчений і кваліфікований лікар, в чому Ви змогли переконатися особисто. Ми розуміємо, наскільки важливою є для пацієнта позитивна емоційна зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним і ефективним, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Літвінова Мар’яна Володимирівна

Хочу сказати велике спасибі докторові Литвиновій Мар'яні Володимирівні. Протягом року зверталися до неї не один раз. Дуже уважно проводить огляд і легко ладнає з дитиною. Лікування завжди ефективне. Ми дуже задоволені, а наша дитина здорова!!
Олена , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.