Лікування псоріазу в Черкасах

Псоріаз — це захворювання шкіри, яке супроводжується появою червоних плям, покритих лусочками на різних частинах тіла. На питання: "Від чого псоріаз виникає?" точної відповіді немає. Існують фактори ризику, які підвищують ймовірність появи псоріазу:

Переживати щодо того, що псоріаз заразний, не потрібно — він не передається від людини до людини.

Псоріаз — як він проявляється?

Псоріаз проявляється висипом, який розвивається поступово. До того, як людина помітить висипання, може виникати свербіж і відчуття стиснення шкіри в місцях тертя одягу. Після цього виникають дрібні червоні плями на волосистій частині голови, ліктях, колінах, спині і сідницях. Через деякий час плями можуть зливатися між собою, вражаючи великі ділянки тіла. На наступному етапі розвитку псоріатичних бляшок висипання покриваються лусочками, які можуть сильно свербіти і легко знімаються. Пізніше лусочки можуть змінитися скоринкою жовтуватого відтінку. При спробі прибрати її, відкривається мокра і кровоточива рана.

Існують різні форми псоріазу, які можуть відрізнятися характерними симптомами. Псоріаз, болі в суглобах - це прояв псоріатичного артриту. Однак, який псоріаз (форма, стадія) може встановити тільки лікар, він же дасть рекомендації, що потрібно зробити, щоб позбутися від псоріазу.

Чого не можна при псоріазі?

Псоріаз — це захворювання, яке вимагає дотримання деяких правил. Існує ряд рекомендацій, що не можна робити при псоріазі:

  • допускати загострення хронічних хвороб або розвиток інших інфекційних захворювань;
  • надмірно засмагати на сонці;
  • голодувати;
  • курити;
  • вживати спиртні напої;
  • порушувати дієту, призначену лікарем (обмежити вживання цитрусових, меду, шоколаду, молока, солодощів, гострих і смажених страв).

При дотриманні цих простих правил у людини, яка захворіла на псоріаз, високі шанси відстрочити загострення на тривалий період часу.

Як назавжди позбутися від псоріазу?

Основна мета лікування псоріазу - полегшити симптоми і домогтися стійкої ремісії, бо повністю вилікувати його неможливо. Гормональні мазі не рекомендується застосовувати при псоріатичних бляшках. На період їх прийому симптоми можуть зникнути, а після відміни препаратів — виникнути знову. Боротьба з псоріазом самостійно неефективна, тому що необхідний комплексний підхід до лікування, який може забезпечити тільки дерматолог.

"Як лікувати псоріаз без гормонів?", - запитаєте ви. Лікарі "ОН Клінік Черкаси" не перший рік успішно застосовують на практиці негормональне лікування псоріазу. Базовими препаратами є мазі від псоріазу без гормонів. Завдяки їх застосуванню псоріатичні бляшки, червоні плями і лусочки зникають на тривалий період часу. Лікування псоріазу без гормонів - це не тільки призначення препаратів, але і дотримання деяких рекомендацій, таких як: дієтичне харчування, відсутність стресів, відмова від куріння і зловживання алкоголем, помірні фізичні навантаження, здоровий спосіб життя.

Щоб зняти загострення псоріазу та позбутися його на довгі роки, необхідно при виникненні перших симптомів звернутися до лікаря. Не варто займатися самолікуванням псоріазу. Лікарі "ОН Клінік Черкаси" призначать лікування і дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо того, як вилікувати псоріаз. Подбайте про своє здоров'я вже сьогодні — записуйтеся на прийом до дерматолога.

Вартість лікування псоріазу у Черкасах

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
300грн. / 285грн.
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
240грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
300грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
300грн. / 285грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
240грн. / 228грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
300грн. / 285грн.
Дерматоскопія (1 елемент)
100грн. / 95грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Черкасах

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі