0 800 30 07 00

Гінекологія в Черкасах

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна пройти повне гінекологічне обстеження.

Основними причинами виникнення проблем з жіночим здоров’ям гінекологи називають недотримання правил особистої та інтимної гігієни, часту зміну статевих партнерів і носіння одягу не за погодою, особливо при зміні сезонів. Короткі спідниці та сукні можуть стати причиною серйозного запалення жіночих статевих органів.

Ми приймаємо з:

До другорядних факторів розвитку гінекологічних захворювань відносять:

 • загострення хронічних хвороб;
 • аборти;
 • безконтрольний прийом антибіотиків;
 • часті стреси.

Ефективне лікування гінекологічних захворювань ви можете пройти у відділенні гінекології «ОН Клінік Черкаси». Сучасна діагностика гінекологічних захворювань дозволяє підібрати оптимальну програму реабілітації без ризику для внутрішніх органів і репродуктивної функції.

Звертайтеся до гінеколога, якщо:

 • турбують періодичні болі в нижній частині живота;
 • з’явилися нехарактерні виділення з піхви, біль під час сечовипускання;
 • виникає свербіж або печіння в зоні статевих органів;
 • підвищилася температура тіла.

У більшості випадків при появі перших ознак дискомфорту жінка не поспішає відвідати гінекологічний медичний центр в Черкасах. Однак зазначені симптоми ніколи не проходять самі по собі. Поступово вони набирають обертів і проявляються більш вираженими ознаками поганого самопочуття. Не ризикуйте і пройдіть лікарський огляд вже сьогодні.

До речі, планові огляди у гінеколога дозволяють своєчасно виявити хворобу навіть на ранніх стадіях, виявити патології і почати своєчасне лікування.

На первинному прийомі досвідчений лікар-гінеколог проводить гінекологічний огляд (візуальний та інструментальний огляд, взяття мазків з піхви на аналіз) і після постановки діагнозу підбирає схему лікування.

Записатися в гінекологічне відділення «ОН Клінік Черкаси» можна телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку. Своєчасне гінекологічне обстеження — запорука жіночого здоров’я та щасливого материнства.

Консультація лікаря-гінеколога

Гінекологічна консультація необхідна жінці не тільки у випадках, коли у неї діагностовано ерозію шийки матки або молочницю.

Проходження планових оглядів і постійна консультація з гінекологом необхідна як при підборі засобів контрацепції, так і при плануванні вагітності. Зокрема, правильний підбір контрацептивів, в тому числі й екстремального характеру, допоможе убезпечити себе і партнера від статевих інфекцій, зменшити ризик розвитку гінекологічних хвороб, злоякісних пухлин.

Прислухатися і враховувати рекомендації лікаря-гінеколога потрібно, навіть якщо ви відчуваєте себе абсолютно здоровими. Насторожувати мають будь-які нехарактерні виділення з піхви, болі внизу живота і навіть збої менструального циклу. Можливо, такі симптоми пов’язані з менструальними дисфункціями, а може вони є наслідком розвитку інших гінекологічних хвороб.

У більшості випадків патології та хвороби жіночих статевих органів гінеколог виявляє під час гінекологічного огляду пацієнтки. Наприклад, дисфункція яєчників може протікати безсимптомно і навіть не один місяць. Самостійно виявити таку патологію практично неможливо. У цьому випадку необхідно пройти обстеження.

Діагностика в гінекології ґрунтується на гінекологічному огляді, яка включає:

 • опитування на предмет скарги та вивчення історії хвороби пацієнтки;
 • інструментальний метод діагностики (взяття мазків на аналіз);
 • фолікулометрія (УЗД яєчників).

За отриманими результатами доктор встановить точний діагноз. Якщо для постановки діагнозу необхідні додаткові дослідження, пройти УЗД обстеження у відділенні гінекології можна в «ОН Клінік Черкаси».

При підтвердженні підозр і виявленні гінекологічного захворювання (вагініту, кольпіту, хламідіозу) лікар-гінеколог підбирає індивідуальну програму лікування.

Вакцинація від вірусу папіломи людини (ВПЛ)

ВПЛ - це вірусні інфекційні захворювання, при яких розвиваються специфічні утворення на слизових оболонках і шкірі. У деяких випадках ВПЛ може викликати розвиток раку шийки матки та дисплазії, раку зовнішніх статевих органів. На даний момоент не існує лікарського препарату, який може повністю вилікувати від ВПЛ. Але за допомогою вакцинації можна себе застерегти.

В «ОН Клінік Черкаси» доступна вакцина Церварикс, яка призначена для профілактики захворювань ВПЛ 16 і 18 типів. Після вакцинації в організмі виробляються особливі клітини імунної системи, які в майбутньому будуть блокувати проникнення ВПЛ в організм людини. Вакцинація не здатна вилікувати хворих ВПЛ, але захищає здорових від зараження.

У відділенні гінекології «ОН Клінік Черкаси» пройти огляд ви зможете у зручний час в комфортних умовах. Запис на прийом ведеться телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Олексієнко Юлія Юріївна
Олексієнко Юлія Юріївна
Лікар відділення гінекології

Відгуки про лікарів-гінекологів у Черкасах

Вартість прийому лікарів гінекології у Черкасах

Відеокольпоскопія
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Пайпель-біопсія порожнини матки
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.