Logo
0 800 30 11 77
Дуже дякую лікарю Павлихі Святославу Олексіювичу, який на виклику надав максимально професіональну діагностику та допомогу.
Данило
Харків, 05.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даниле. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Павлихи Святослава Олексійовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Хочу висловити величезну подяку бригаді швидкої , лікарям Павлихі Святославу Олексійовичу та Чопенко Маргариті Миколаївні! Лікарі максимально швидко та професійно провели огляд, зробили висновок , та запропонували варіанти вирішення. Була підозра на апендицит , або ниркову коліку. Привезли до клініки, на місці про все домовились , обстежив хірург та УЗД, виключили апендицит , і повезли в урологію . Весь цей час з максимальною увагою і людяним відношенням! Вони не просто привезли и передали , вони зі мною пройшли по всіх кабінетах, та вислухали всі заключення, і тільки в крайній точці, коли все було зрозуміло і вирішено , вони поїхали. Я безмежно їм за це вдячна! Якщо і викликати швидку , то тільки таку))) низький Вам уклін!!!
Ольга
Харків, 19.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до наших фахівців Павлихи Святослава Олексійовича та Чопенко Маргарити Миколаївни. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення та отриманої допомоги. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тепер я вірю, що ще є медичний персонал, який давав клятву Гіппократа і свято їй слідує.Папі 92... з бідою залишилася сама і звернулася в Он-клінік по допомогу. Величезне спасибі, Маргарито Миколаївно! Ваша допомога для тата неоціненна. Так уважно, дбайливо і професійно до тата давно ніхто не ставився. Ще раз, ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!
Надія
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали свою думку та висловили щиру подяку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Чопенко Маргарити Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Татові 92... все розумію... з бідою залишилася сама і ось звернулася у вашу швидку по допомогу. Величезне спасибі! Таких професіоналів своєї справи не зустрічала давно, Ваша допомога,Святостав Олексійович, для тата неоціненна.
Надія
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павлихи Святослава Олексійовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хотіла б висловити подяку. Ми визивали доктора на дом на забор аналізів Святослава Олексійовича. Який професіонал! Молодець! Нам все сподобалось і ми висловлюємо велику подяку.
Антон
Харків, 06.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павлихи Святослава Олексійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Павлиха Святослав Олексійович - все нам сподобалося, ми задоволені. Хороші хлопці, велике спасибі. Були б усі лікарі такі - було б усе чудово. Тато дуже задоволений.
донька Ольга
Харків, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого фахівця Павлихи Святослава Олексійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю швидкої допомоги Павлихе Святославу та його команді за якісне і швидке обслуговування
Ірина
Харків, 04.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарям швидкої допомоги Павлиха Святославу Олексійовичу та Чопенко Маргариті Миколаївні. Грамотні,уважні та чутливі лікарі! Якщо буде потреба раджу звертатись до них не роздумуючи.
Світлана
Харків, 01.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю швидкої допомоги Святославу Олексійовичу Павлиха за кваліфіковану ,ввічливу та якісну допомогу ,приїхали за межі міста дуже швидко і я залишилась дуже задоволена рівнем обслуговування лікаря
Смірнова Вікторія Володимирівна
Харків, 21.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павлихи Святослава Олексійовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Якщо є потреба, то обираю ОН клінік, особливо коли людина не може ходити. Якість обслуговування і швидкий сервіс в ОН клінік на висоті. Викликала додому лікаря для бабусі. З перших хвилин спілкування лікар встановив контакт із хворим і в легкому, невимушеному спілкуванні провів тривале опитування, зробив усі необхідні процедури. Хочу висловити величезну подяку лікарю Павлиха Святославу Олексійовичу, все добре пояснив, поставив діагноз, призначив правильне лікування, враховуючи той фактор, що пацієнт алергік.
Вікторія
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Павлихи Святослава Олексійовича. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення та маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Павлиха Святослав - чудовий доктор! Виклик був за межі міста, прийхав вчасно, приділив багато часу, уваги на обстеження і призначення лікування. Лікування швидко допомогло. Уважний, професійний, турботливий лікар. Дуже вдячні!
Віктор
Харків, 23.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павлихи Святослава Олексійовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Оксана
Харків, 08.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Швидка невідкладна допомога
Приймаємо: 8:00 - 20:00
Запис по телефону: 7103 ,
0577283103 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.