Що буде, якщо прийняти віагру здоровому чоловіку, жінці або дитині?

Що буде, якщо прийняти віагру здоровому чоловіку, жінці або дитині?
Читати 5 хвилин | Опубліковано: 22 November 2019 | Перегляди 166143
Віагра — один з найбільш відомих препаратів для покращення чоловічої потенції. Однак, як і будь-який лікарський засіб, вона має побічні ефекти. Тому треба бути обережним під час прийому таблеток та володіти інформацією про те, в яких випадках їх приймають.

Мало хто знайомий із американською фармацевтичною компанію «Pfizer», але назву їх препарату для підвищення потенції знає весь світ. Сьогодні одна маленька таблетка під назвою Віагра представляє цілий ряд схожих по дії лікарських засобів, які відновлюють чоловічу силу, дарують насичений та довгий секс. Чи дійсно це так та що буде, якщо Віагру вип'є здоровий чоловік, жінка або дитина?

Секрет Віагри або про те, звідки з'являється чоловіча сила

Віагра — один із найпопулярніших препаратів, який приймають чоловіки при проблемах з ерекцією. Цікавим є той факт, що виробник Віагри розробляв препарат для лікування проблем із серцем. Однак під час випробувань дослідники виявили вплив препарату на статевий член, що призвело до появи Віагри.

Урологи та сексологи стверджують, що еректильна дисфункція може виникати як з причини певного захворювання (цукрового діабету, гіпотеріозу, хвороби Паркінсона, ниркової недостатності тощо), так і через дію різних психогенних факторів (хронічного стресу, постійної втоми, проблем вдома та на роботі). Причому порушення, пов`язані з ерекцією, здатні виникати у чоловіків в будь-якому віці та проявлятись по-різному. Наприклад, деякі представники сильної статі відчувають послаблення або відсутність ерекції, а інші — скорочення тривалості статевого акту.

Препарати на основі силденафілу, до яких відноситься Віагра, допомагають стимулювати нерви статевого члену. Це призводить до розслаблення м'язів кавернозних тіл, наповнення пенісу кров'ю та появи ерекції. При еректильній дисфункції зв`язок між мозком та нервами порушується, що унеможливлює процес наповнення пенісу кров'ю у самий відповідальний момент.

Тобто Віагра та подібні по дії препарати впливають на природній механізм виникнення ерекції, а не на сексуальне бажання. Тому, якщо бажання не було, Віагра може не подіяти. Як стверджують медики, все залежить від причини, що призвела до проблем з ерекцією. Зокрема, при вживанні алкоголю препарати на основі силденафілу не діють. Це пояснюється тим, що спиртовмісні напої зменшують приплив крові до статевого члену.

Що буде, якщо випити Віагру здоровому чоловіку?

Препарати на основі силденафілу, у тому числі Віагра, показані до застосування тим чоловікам, які зіткнулись з еректильною дисфункцією. Якщо чоловік абсолютно здоровий, немає сенсу у прийомі пігулок. Хоча препарат пройшов клінічні випробування, краще не приймати його без потреби. Хоча б тому, що він має побічні ефекти. Наприклад, від Віагри можна осліпнути, що не є вигадкою, але це трапляється рідко. Виробники пігулок попереджають про це у протипоказаннях. Зокрема, вживання Віагри може викликати такі проблеми із зором як втрату чіткості та підвищення чутливості до світла.

Якщо здоровий чоловік все ж таки вирішить її спробувати, спостерігається скорочення рефрактерного періоду (перерви між двома актами) приблизно на 10 хвилин. Це підтверджує дослідження, опубліковане в січні 2000 року в журналі «Human Reproduction».

Тобто чоловіки можуть скуштувати пігулку, якщо їм цікаво. Але треба пам`ятати, що у разі перевищення рекомендованої дози, є ризик виникнення серцевого нападу або довготривалої ерекції (близько 4 годин). Остання погрожує розвитком гангрени статевого органу, що може призвести до його ампутації.

Що буде, якщо жінка вип'є Віагру?

Епізод серіалу «Секс у великому місті» говорить про досвід вживання Віагри жінками. Головна героїня Саманта активно експериментувала із Віагрою заради сексуального задоволення. Чи є ефект? Можливо, частково. Оскільки дія силденафілу на жіночий організм й досі є об`єктом досліджень.

В інтерв'ю виданню «Metro News» експерт «MedExpress» доктор Клер Моррісон відмічала те, що препарат збільшує приплив крові до статевих органів жінки, але, мабуть, не впливає на жіноче сексуальне бажання. Це може говорити про те, що у разі наявності проблем із лібідо, Віагра жінці не допоможе. Одночасно побічні ефекти препарату (головні болі, розлад шлунку, почервоніння шкіри, запаморочення) можуть проявлятись як у жінок, так і у чоловіків. Інакше кажучи, якщо свідомо або несвідомо жінка вип’є Віагру, вона навряд чи буде відчувати шалене сексуальне бажання. Але зможе отримати проблеми зі здоров’ям. У той же час деякі жінки говорять про те, що препарат їм дійсно допомагає. Однак все індивідуально. Якщо жінка вирішила інколи бавитись Віагрою, спершу варто проконсультуватись з гінекологом.

Що буде, якщо Віагру вип'є дитина?

Дітям протипоказано приймати препарати на основі силденафілу, оскільки вони не призначені для вживання у дитячому віці. Це стосується як дітей молодшого віку, так і підлітків. Якщо підліток зіткнувся із проблемою еректильної дисфункції, необхідно звернутись по допомогу до уролога і не експериментувати з таблетками Віагри.

Однак, як свідчить портал «CBS News», лікарі можуть призначити Віагру немовлятам і деяким дітям з діагнозом легенева гіпертензія. Але це стосується лише конкретних випадків. Такий метод лікування поширений в Індії, США, Канаді та Великобританії. Попри те, деякі критики говорять про ризики такого підходу до одужання, адже препарат не тестувався на дітях. Відтак невідомо, яка саме доза може вважатись безпечною для дітей того чи іншого віку. Навіть представник «Pfizer» у інтерв'ю виданню «Reuters» по цьому питанню ухиляється від надання конкретної відповіді.

Віагра — фармакологічний препарат, який має чітку інструкцію до застосування. Однак, як і будь-який лікарський засіб, може підходити одній людині та не підходити іншій. Якщо вирішили спробувати Віагру або є статеві проблеми, краще прийти на прийом до лікаря.

Рейтинг статті:
5 з 5 на основі 2 оцінок
Що буде, якщо прийняти віагру здоровому чоловіку, жінці або дитині?
Лікар-уролог. Вища категорія. Стаж роботи 16 років.

Задайте своє питання урологу
«ОН Клінік»

Інші статті на тему

Схожі статті: