0 800 30 77 33

Дерматологія в Ужгороді

Захворювання шкіри можуть мати бактеріальну, грибкову, вірусну або паразитарну природу, а також вказувати на розвиток різних патологій (наприклад, алергія, порушення обміну речовин).

Діагностика та лікування шкірних хвороб в Ужгороді проводиться у відділенні дерматології медичного центру «ОН Клінік Ужгород».

Ми приймаємо з таких питань:

Шкірні (дерматологічні) захворювання — це група хвороб, які вражають шкірний покрив обличчя й тіла, волосся, нігті, потові та сальні залози.

Ознаки захворювань шкіри

Шкірні захворювання мають характерні симптоми. Ознаки захворювань шкіри:

  • висипання на шкірі у вигляді гнійників, пухирців або пухирів;
  • припухлість, печіння та свербіж на шкірі;
  • порушення пігментації (білі, коричневі або синюшні плями на шкірі);
  • сухість і лущення шкірних покривів;
  • підвищене вироблення шкірного сала, чорні цятки і прищі на обличчі;
  • зміна кольору, витончення і відшаровування нігтьових пластин.

Обстеження у дерматолога необхідно пройти в разі появи шкірних новоутворень: невусів (родимок), папілом і бородавок. Деякі родимки (асиметричні, з нерівними краями, ті, що швидко ростуть і змінюють пігментацію) можуть перероджуватися на злоякісні утворення, тому їх потрібно своєчасно обстежити і видалити. Діагностика родимок в Ужгороді проводиться під багаторазовим збільшенням за допомогою оптичного приладу (дерматоскопа), що дає змогу визначити характер новоутворення.

До найпоширеніших шкірних захворювань обличчя належать акне (прищі), розацеа і купероз. Залежно від форми і ступеня патології, акне може проявлятися у вигляді чорних цяток, внутрішніх прищів, запалених вузлів і кіст на обличчі, спині та грудях. Щоб позбутися прищів, необхідно пройти огляд у дерматолога.

Хвороби шкіри голови (себорейний дерматит, псоріаз) зазвичай проявляються свербінням, лущенням і утворенням кірочок на волосистій частині голови. Якщо у пацієнта свербить шкіра на голові, дерматолог також може скерувати на консультацію трихолога

Шкірні хвороби на ногах зазвичай спричинені грибковими інфекціями, на які може вказувати сіро-жовтий відтінок шкіри в місці ураження. У разі мікозу стоп лущиться шкіра на пальцях і між ними, з'являються почервоніння і свербіж. Хвороби шкіри рук (псоріаз, екзема, дерматити) можуть супроводжуватися висипом, свербінням, утворенням ранок і набряком епідермісу. Визначити причину висипу і призначити лікування може тільки лікар, тому за перших симптомів шкірних патологій необхідно записатися на консультацію дерматолога.

З якою метою застосовується плазмоліфтинг у дерматології?

Плазмоліфтинг це процедура з відновлення шкіри на клітинному рівні, під час якої в проблемні місця вводиться власна плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами, вітамінами та мінералами. Плазмоліфтинг у дерматології застосовують у разі акне (прищів), дерматиту, розтяжок, псоріазу, екземи та інших проблем шкіри. Плазмоліфтинг для обличчя використовують з метою запуску процесу регенерації клітин, омолодження і підтяжки шкіри. Процедура підходить для всіх типів шкіри і проводиться в будь-яку пору року. Протипоказаннями до проведення плазмоліфтингу є алергія на гепарин, гострі інфекційні хвороби, приймання антибіотиків, онкологічні та психічні захворювання, а також хронічні хвороби в стадії загострення.

Консультація дерматолога в Ужгороді

Отримати консультацію дерматолога в Ужгороді можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород». Прийом дерматолога починається зі збору анамнезу та візуального огляду пошкоджених ділянок шкіри, волосся і нігтів. За необхідності лікар може призначити додаткові обстеження. Діагностика шкірних захворювань може включати:

Дерматоскопія в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» проводиться для обстеження родимок і папілом, дає змогу оцінити структуру новоутворень. Якщо родимка доброякісна, за бажанням пацієнта дерматолог може видалити її радіохвильовим методом.

Для лікування акне в Ужгороді в «ОН Клінік Ужгород» застосовується медикаментозна та фізіотерапія. Для визначення причини вугрової висипки дерматолог може направити пацієнта на консультацію до ендокринолога та гастроентеролога. Після лікування прищів в Ужгороді лікар також допоможе підібрати правильний догляд за шкірою, щоб запобігти рецидиву хвороби.

Записатися до дерматолога в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення дерматології

Відгуки про лікарів-дерматологів у Ужгороді

Вартість прийому лікарів дерматології у Ужгороді

Дерматоскопія (1 елемент)
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.