Діагностика

Діагностичне обстеження в «ОН Клінік Дніпро» здійснюється у відділеннях урології, проктології, гінекології, хірургії та дерматології. Багаторічний досвід в проктології та сучасне діагностичне обладнання дозволяє лікарям медичного центру «ОН Клінік Дніпро» безпомилково ставити діагноз, підбирати в подальшому найбільш ефективну схему лікування.

В «ОН Клінік» урологічне обстеження вже включає: УЗД передміхурової залози внутрішнім і поверхневим датчиками, перевірку стану судин статевого члена, вимірювання статевої чутливості та вазоактивний тест. А за необхідності, також в нашій клініці можна здати аналізи.

Прийом в «ОН Клінік Дніпро» ведуть висококваліфіковані гінекологи. Їх напрацювання в поєднанні з сучасним обладнанням гінекологічних кабінетів дозволяють проводити всі різновиди маніпуляцій.

Комплексне обстеження організму в «ОН Клінік» допоможе запобігти Вам розвиток імпотенції, уникнути раку прямої кишки, шийки матки або молочних залоз, виявити небезпечні дерматологічні захворювання на ранній стадії.

Щоб пройти діагностичне обстеження в «ОН Клінік Дніпро», Вам достатньо зателефонувати за телефонним номером для Вашого регіону або оформити запис на нашому сайті.

Фахівці «Діагностика»

Крилова
Олена
Олександрівна

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Кандидат медичних наук. Стаж роботи понад 17 років.

Симонова
Олена
Віталіївна

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Стаж роботи 35 років.

Буряк
Ірина
Вікторівна

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Стаж роботи 30 років.

Дзвінок в один клік