Logo
0 800 30 17 30

Мамологія в Дніпрі

Мамологія - це розділ медицини про функціонування молочної залози в нормі і при виникненні патологічного процесу.

Спеціаліст, який проводить діагностування і лікування захворювань даного органу - лікар-мамолог.

Відділення мамології медичного центру «ОН Клінік Дніпро» укомплектовано сучасним обладнанням для проведення комплексного обстеження грудей, а наші лікарі мають глибокі знання і великий практичний досвід виконання як діагностичних процедур, так і розробки ефективного курсу лікування.

Своєчасна консультація мамолога дозволяє виявити захворювання молочної залози на початковій стадії, що істотно підвищує сприятливість прогнозу одужання. Рання діагностика і грамотне лікування забезпечують повне одужання пацієнтів в 90% випадків (дані ВООЗ).

Що лікує мамолог?

Молочні залози є органом, який схильний до впливу перебудов гормонального фону (менструація, гестації, менопауза). Це природні фізіологічні процеси, які регулюються гормональною системою, але при виникненні збою можливий запуск розвитку різних захворювань.

Найбільш частими причинами появи захворювань молочної залози є:

 • різка зміна гормонального фону (фіброзна мастопатія, кістозні утворення та ін.);
 • пухлинний процес (фіброма, ліпома, саркома, лактуючих аденома та ін.);
 • запальний процес (мастит та ін.).

Якщо в ході досліджень з'ясувалося, що захворювання злоякісної природи, то подальшим лікуванням займається мамолог-онколог. На сьогоднішній день рак молочної залози успішно лікується. П'ятирічна виживаність після терапії раку першої стадії становить 94% (ВООЗ).

Ми настійно рекомендуємо регулярно відвідувати мамолога для профілактичного огляду, і в обов'язковому порядку звернутися до нього за позапланової консультацією при появі болю в грудях і виділень із соска, самостійному виявленні ущільнення або асиметрії молочних залоз.

Коли краще відвідувати мамолога?

Частота відвідувань лікаря залежить від багатьох факторів, вона обумовлена:

Починаючи з 25 років, кожній жінці необхідно записатися на прийом до мамолога і, при відсутності термінових показань, відвідувати його раз на рік.

Як проходить консультація мамолога?

Консультація мамолога включає в себе збір анамнезу, огляд молочних залоз, призначення обстеження при підозрах на наявність захворювання, складання плану терапії. Також, при виявленні показань, може проводитися дерматоскопія.

На повторному прийомі мамолог інтерпретує отримані результати аналізів і обстежень, коректує схему лікування, виконує перев'язки при необхідності.

В ході огляду молочних залоз проводиться їх пальпація в різних положеннях тіла: сидячи, лежачи з опущеними / піднятими руками, стоячи з опущеними / піднятими руками.

Також оцінюється:

 • наявність збільшених лімфовузлів в пахвових западинах;
 • симетричність молочних залоз;
 • наявність / відсутність почервоніння шкіри грудей;
 • розмір і форма ареоли соска та ін.

Які питання задає мамолог?

Оскільки для діагностики важливим є спадковий фактор схильності до захворювань грудей, то з'ясовується факт наявності патологій молочних залоз у близьких родичів. Також прояснюються особливості поточної клінічної картини пацієнтки: чи проходить вона будь-який курс лікування і які лікарські препарати приймає.

Які аналізи призначає мамолог?

При наявності показань можуть призначатися:

 • пункція молочної залози з УЗД;
 • дослідження на онкомаркери;
 • біопсія тканини для цитоаналіза;
 • мазок з соска з наступним цитологічним дослідженням і ін.

Чи можна до мамолога під час місячних?

Оптимальним періодом для профілактичного відвідування мамолога є 5-6 день день менструального циклу. Бажано записатися до лікаря на огляд до настання овуляції і взяти з собою дані попереднього обстеження.

Діагностичні процедури дозволяють визначити тип і стадію захворювання і розробити індивідуальний терапевтичний курс. Для того щоб пройти обстеження і лікування захворювань молочних залоз у мамолога в Дніпрі, залиште заявку на сайті «ОН Клінік Дніпро» або зателефонуйте нам за вказаним номером телефону.

Кошелева Яна Юріївна
Кошелева Яна Юріївна
Лікар відділення мамології

Відгуки про лікарів-мамологів у Дніпрі

Дякую Кошелєвій Яні Юріївні за консультацію!!! Дуже приємно було спілкуватися!
Ірина , 05.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
На прийомі у лікаря-мамолога, Яни Юріївни, дуже сподобалось. Лікар привітна, я отримала дуже змістовну консультацію. Дуже дякую за такий підхід до роботи!
Аліна , 05.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика вдячність лікарю мамолога-онкологу Яні Юріївні Кошелевій за її професіоналізм! Я дуже рада зустріти саме такого лікаря, який зумів надати мені надію на х...
Світлана , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую велике за консультацію. Справжній спеціаліст! Дужче уважна, знайшла проблему, яку багато лікарів не помічали . Дуже рекомендую
Ольга , 24.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Хочу застерегти, та попередити батьків які так само як і я ще довіряє лікарям... Звернулись з проблемою до лікаря мамолога-ендокринолога. Лікувал...
Наталія , 07.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Я проходжу лікування у доктора невропатолога Кошелєвої Г.М. Хочу завдячити їй за допомогу та лікування. У мене на момент звернення були сильні болі в област...
Світлана , 28.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-мамологів у Дніпрі

Консультація мамолога
ОНЛАЙН Консультація мамолога
ОНЛАЙН Консультація мамолога за кордон

Лікарі відділення мамології ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.