• First
 • Second
 • Fourth

ОН Клінік - експерт у вирішенні інтимних проблем

Якщо у вас є пропозиції та побажання щодо роботи сайту,
будь ласка, заповніть форму зворотнього зв'язку.
Ми обов'язково врахуємо всі побажання!

Представництва On Clinic в Україні

Відгуки клієнтів On Clinic

 • « Я, Кокорин Олег Львович, проходил обследование и лечение в вашей клинике. Был приятно удивлен профессионализмом и приятным отношением медицинского персонала. Лечение прошло в краткие сроки, в удобное для меня время и без операции, что было очень важно с учетом моей проблемы. Огромное вам спасибо за отношение к больным и за вашу работу. »

  Олег Львович. Полтава
  Читати весь відгук

 • « По свежим впечатлениям и результатам лечения у врача дерматолога Подпориновой Зои Анатольевны хочется написать просто и со смыслом - "я вам не скажу за всю Одессу, но талант действительно не пропьешь..." :-)) А если серьезно - то и врач и операционная сестра и клиника в целом оставляют самые хорошие впечатления, все делается на современном уровне, современном оборудовании, качеств ... »

  Вячеслав Павлович. Харків (м.Пушкінська)
  Читати весь відгук

 • « Искренняя благодарность дерматологу Подпориновой Зое Анатольевне за правильно поставленный диагноз и назначенное лечение, которое начало давать результаты буквально со второго дня. Никаких дорогих анализов, препараты самые дешевые (таблетки 40 грн, мазь 115 грн). До Зои Анатольевны, мне ставили самые «экзотические» диагнозы, соответственно и дорогие уникальные лекарства назначались. Вот так, опыт ... »

  Валентина. Харків (м.Пушкінська)
  Читати весь відгук

Ласкаво просимо на сайт Мережі медичних центрів "ОН Клінік" в Україні! Корпорація «On Clinic International» функціонує з 1989 року і за роки роботи заслужила статус світового лідера в області лікування чоловічих сексуальних розладів, а також проктологічних та гінекологічних захворювань. На сьогоднішній день мережа нараховує 59 філій по всьому світу.

С 2007 р. Мережа медичних центрів "ОН Клінік" почала свою роботу в Україні. До 2014 р. корпорація в Україні нараховувала 10 філіалів.

З ПОЧАТКОМ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ МЕДИЧНІ ЦЕНТРИ "ОН КЛІНІК ЛУГАНСЬК" І "ОН КЛІНІК ДОНЕЦЬК" БУЛИ ЗАКРИТІ І ПРИПИНИЛИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ. НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ 8 КЛІНІК МЕРЕЖІ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ "ОН КЛІНІК".

Базова спеціалізація Мережі медичних центрів "ОН Клінік" в Україні:

 • безопераційне лікування геморою, тріщин прямої кишки та ін. (Проктологія);
 • лікування чоловічих сексуальних розладів та простатиту (центр андрології та урології);
 • радіохвильове лікування ерозії шийки матки, лікування різного роду гінекологічних захворювань (гінекологічний центр);
 • негормональне лікування псоріазу та інших захворювань шкіри (відділення дерматології).

Сучасний центр проктології в "ОН Клінік" дає можливість ефективно вирішувати проблеми зі здоров’ям в комфортних умовах, без черг і поквапу, а головне – без операції. У більшості клінік приймає жіночий проктолог (проктолог жінка), що дозволяє звести до мінімуму будь-який дискомфорт для представниць прекрасної статі.

Урологічний центр (Медичний центр урології та андрології), що діє в "ОН Клінік" – це повноцінна клініка андрології на базі сучасної клінічної лабораторії. Точна діагностика і високопрофесійні фахівці дозволяють успішно лікувати такі чоловічі урологічні захворювання як еректильна дисфункція, простатит, передчасна еякуляція і т.д.

Медичний центр гінекології спеціалізується на радіохвильовому лікуванні ерозії шийки матки, лікуванні запальних і незапальних захворювань, патологій шийки матки. Крім цього, в "ОН Клінік" є послуга медикаментозного переривання вагітності – найбільш щадного методу зриву вагітності. Якщо вас цікавить гінекологія, сайт надає можливість записатися до лікаря, поставити запитання або уточнити ціну на послуги.

Завдяки широкій географії корпорації "ОН Клінік" у наших лікарів є можливість стежити за передовими технологіями діагностики та лікування захворювань на всіх континентах і кожна наша клініка урології та андрології, проктології, гінекології та дерматології оперативно впроваджує їх в роботу. Високі стандарти лікування і сервісу – однакові для кожної з наших філій. У клініках працюють лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. Постійне підвищення кваліфікації здійснюється у власному Методичному центрі Корпорації спільно з Медичною Академією Післядипломної Освіти (ДОУ ДПО СПбМАПО).