Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Медичний центр ОН Клінік

ON Clinic - це 50 медичних центрів по всьому світу і 14 в Україні. Ми використовуємо унікальний досвід лікування і сучасне обладнання. Дізнатися більше про нас

Сучасне обладнання

Всі медичні центри оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє точно діагностувати захворювання і проводити безопераційні процедури.

Цілодобова підтримка пацієнтів

Навіть якщо Ви зателефонуйте нам вночі в неділю, ми зможемо проконсультувати Вас, записати до лікаря або перенести дату прийому при необхідності.

Поетапна оплата

Сплачуйте частинами будь-який вид лікування. Процедура оформлення розстрочки займає всього 30 секунд, без документів і довідок про доходи. Деталі

Власна лабораторія "ОН Лаб"

В усіх медичних центрах Ви можете здати аналізи. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними лабораторіями. А частина аналізів виконується в нашій власній лабораторії "ОН Лаб". Деталі

Усі відділення

Представництва ON Clinic в Україні

Усі лікарі

Youtube ON Clinic

Відгуки клієнтів

Представництва ON Clinic в Україні

Харків (м. Пушкінська)
53 лікаря ,
29 відділень
Детальніше
Харків (м. Палац Спорту)
49 лікарів ,
27 відділень
Детальніше
Харків (м. Проспект Гагаріна)
25 лікарів ,
23 відділення
Детальніше
Харків (м. Палац Спорту)
33 лікаря ,
23 відділення
Детальніше
Харків (Олексіївка) ОН Лаб
0 лікарів ,
3 відділення
Детальніше
Харків (м. Пушкінська)
20 лікарів ,
16 відділень
Детальніше
Харків (м. Пушкінська) ОН Лаб
1 лікар ,
4 відділення
Детальніше
Полтава
25 лікарів ,
19 відділень
Детальніше
Миколаїв
21 лікар ,
19 відділень
Детальніше
Дніпро
41 лікар ,
26 відділень
Детальніше
Полтава
12 лікарів ,
10 відділень
Детальніше
Маріуполь
9 лікарів ,
10 відділень
Детальніше
Миколаїв
28 лікарів ,
21 відділення
Детальніше
Одеса
22 лікаря ,
21 відділення
Детальніше
Суми
9 лікарів ,
8 відділень
Детальніше
Ужгород
10 лікарів ,
7 відділень
Детальніше
Харків (м. 23 Серпня) ОН Лаб
2 лікаря ,
3 відділення
Детальніше

Медичний центр андрології, гінекології, проктології та дерматології

Ласкаво просимо на сайт Мережі медичних центрів "ОН Клінік" в Україні! Корпорація «On Clinic International» функціонує з 1989 року і за роки роботи заслужила статус світового лідера в області лікування чоловічих сексуальних розладів, а також проктологічних та гінекологічних захворювань. На сьогоднішній день мережа нараховує 59 філій по всьому світу.

С 2007 р. Мережа медичних центрів "ОН Клінік" почала свою роботу в Україні. До 2014 р. корпорація в Україні нараховувала 10 філіалів.

Базова спеціалізація Мережі медичних центрів "ОН Клінік" в Україні:

  • безопераційне лікування геморою, тріщин прямої кишки та ін. (Проктологія)
  • лікування чоловічих сексуальних розладів та простатиту (центр андрології та урології);
  • радіохвильове лікування ерозії шийки матки, лікування різного роду гінекологічних захворювань (гінекологічний центр);
  • негормональне лікування псоріазу та інших захворювань шкіри (відділення дерматології).

Сучасний центр проктології в "ОН Клінік" дає можливість ефективно вирішувати проблеми зі здоров’ям в комфортних умовах, без черг і поквапу, а головне – без операції. У більшості клінік приймає жіночий проктолог (проктолог жінка), що дозволяє звести до мінімуму будь-який дискомфорт для представниць прекрасної статі.

Урологічний центр (Медичний центр урології та андрології), що діє в "ОН Клінік" – це повноцінний медичний центр андрології на базі сучасної клінічної лабораторії. Точна діагностика і високопрофесійні фахівці дозволяють успішно лікувати такі чоловічі урологічні захворювання як еректильна дисфункція, простатит, передчасна еякуляція і т.д.

Медичний центр гінекології спеціалізується на радіохвильовому лікуванні ерозії шийки матки, лікуванні запальних і незапальних захворювань, патологій шийки матки. Крім цього, в "ОН Клінік" є послуга медикаментозного переривання вагітності – найбільш щадного методу зриву вагітності. Якщо вас цікавить гінекологія, сайт надає можливість записатися до лікаря, поставити запитання або уточнити ціну на послуги.

Завдяки широкій географії корпорації "ОН Клінік" у наших лікарів є можливість стежити за передовими технологіями діагностики та лікування захворювань на всіх континентах і кожен наш медичний центр урології та андрології, проктології, гінекології та дерматології оперативно впроваджує їх в роботу. Високі стандарти лікування і сервісу – однакові для кожної з наших філій. У медичних центрах працюють лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. Постійне підвищення кваліфікації здійснюється у власному Методичному центрі Корпорації спільно з Медичною Академією Післядипломної Освіти (ДОУ ДПО СПбМАПО).

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік