Урологія в Маріуполі

Отримати консультацію уролога в Маріуполі, пройти діагностику та лікування захворювань сечостатевої системи можна в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь».

Проконсультуватися з урологом для жінок і чоловіків можна онлайн.

Ми лікуємо:

Симптоми запалення сечостатевої системи

Симптоми захворювань сечовидільної системи відрізняються залежно від виду, форми перебігу та стадії. Загальні ознаки запалення сечостатевої системи:

 • ріжучий або тягнучий біль у нижній частині живота;
 • нетримання сечі;
 • різі, болі та печіння в зоні геніталій (підсилюються під час занять сексом, під час сечовипускання);
 • виділення з домішками крові з уретри;
 • дизуричні розлади (ускладнене або часте сечовипускання);
 • зміна кольору сечі (стає темною та каламутною);
 • поява неприємного запаху сечі;
 • відчуття переповненості сечового міхура.

Біль у попереку може вказувати на запалення яєчок, придатків, передміхурової залози (простатит), сечівника, сечового міхура. Урологічні захворювання у чоловіків також можуть проявлятися передчасною або болісною еякуляцією, відсутністю спонтанних ерекцій, а також зниженням еректильної здатності. З появою зазначених симптомів слід проконсультуватися з чоловічим урологом.

Симптомом урологічних захворювань у жінок є виділення з піхви. Залежно від причини, виділення з піхви можуть мати домішки крові, слизу, гною, а також неприємний запах.

Огляд в уролога необхідний за підозри на жіночі та чоловічі венеричні хвороби (гонорея, сифіліс, мікоплазмоз, герпес, хламідіоз, трихомоніаз). На захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть вказувати печіння, почервоніння та свербіж у зоні статевих органів, збільшення пахових лімфовузлів і припухлість геніталій.

Консультація уролога в Маріуполі

Урологічна консультація необхідна з появою симптомів запалення яєчок і придатків, сечового міхура, сечівника, передміхурової залози. Перед початком лікування хвороб сечостатевої системи уролог проводить діагностику для встановлення діагнозу. Методи діагностики урологічних захворювань включають:

 • збір анамнезу (лікар-уролог опитує про симптоми та час їх появи);
 • зовнішній огляд (дозволяє виявити зміну кольору, припухлість або зовнішні нарости на статевих органах) і пальпування геніталій;
 • УЗД сечостатевої системи;
 • тест на наявність еректильної дисфункції у чоловіків;
 • доплерографія.

На консультації уролог також може спрямувати на здачу лабораторних аналізів. Здати аналізи необхідно для виключення статевих інфекцій.

За результатами обстеження, приватний уролог підбирає медикаментозне лікування урологічних захворювань. Залежно від виду захворювання, уролог під час прийому може призначити антибіотики, протизапальні препарати, спазмолітики та навіть вітамінні комплекси.

У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» доступна консультація уролога онлайн, яка проводиться через особистий кабінет пацієнта. Чоловічий і жіночий уролог на консультації призначає та коригує лікування, розшифровує результати досліджень, спрямовує на додаткову діагностику.

Записатися до уролога на консультацію можна в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті.

Костенко Едуард Миколайович
Костенко Едуард Миколайович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів урології у Маріуполі

Первинний прийом лікаря-уролога включаючи УЗД трансабдомінально
Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Повторний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога

Лікарі відділення

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі