Мезотерапія волосся в Маріуполі

Мезотерапія - це популярна процедура, яка використовується не тільки в естетичній медицині, а й для лікування волосся і шкіри голови. Принцип дії мезотерапевтичних процедур полягає в підшкірному введенні препарату, що містить біологічно активні речовини.

У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» працюють лікарі-трихологи з великим досвідом проведення сеансів мезотерапії. Тривалість курсу і склад препаратів для виконання лікувальних процедур підбираються індивідуально з урахуванням особливостей здоров'я кожного пацієнта.

Чим корисна мезотерапія волосся?

Мезотерапія волосся є дієвим лікувальним заходом для усунення порідіння і ламкості волосся, себореї і багатьох інших порушень. Поліпшення структури, якості волосся і шкіри голови обумовлено прицільним введенням препаратів мезотерапії у волосяну частину голови, що позитивно впливає на волосяні фолікули.

Позитивний вплив препаратів мезотерапії на стан волосся і шкіри голови здійснюється завдяки:

  • активізації сплячих волосяних цибулин;
  • стимуляції процесів регенерації шкіри голови;
  • поліпшенню локального кровотоку тощо.

Під час цієї процедури лікар робить множинні мікроін'єкції, вводячи лікувальний препарат. Проколи від голки спеціального шприца створюють додаткову терапевтичну дію, оскільки їх загоєння покращує процеси трофіки (живлення) клітин епідермісу.

Лікувальна мезотерапія проти випадіння волосся

Склад препаратів для мезотерапії може включати як один компонент, так і комплекс інгредієнтів - стерильні сироватки з водорозчинними формами біологічно активних речовин.

Найбільш затребуваними складовими мезококтелю є:

  • гіалуронова кислота;
  • кофеїн;
  • вітаміни;
  • L-карнітин;
  • фітоекстракти тощо.

Скільки процедур мезотерапії потрібно?

Кількість процедур мезотерапії визначається індивідуально для кожного пацієнта, оскільки залежить від типу і ступеня порушення здоров'я волосся і шкіри голови. Звичайно потрібно близько десяти процедур, що проводяться раз на тиждень.

Як часто можна робити мезотерапію волосся?

Максимальний ефект від проведення мезотерапії досягається впродовж пів року і зберігається близько року. Надалі огляд у трихолога виявить необхідність повторного лікувального курсу процедур.

Мезотерапія волосся у чоловіків

На сьогодні мезотерапія є ефективним способом зупинити випадіння волосся, посилити його зростання і зміцнити корені. Своєчасна доставка лікувальних речовин до волосяних цибулин не тільки усуває порушення в галузі терапевтичної косметології, а й лікує захворювання шкіри голови (себорея, лупа тощо).

Щоб записатися на мезотерапію до фахівців «ОН Клінік Маріуполь», залиште заявку на сайті медичного центру або зателефонуйте нам за контактним номером.

Каспрук Олена Олександрівна
Каспрук Олена Олександрівна
Лікар відділення трихології

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Маріуполь

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі