0 800 30 77 33

УЗД у Ужгороді

Ультразвукове дослідження (УЗД) — діагностична методика візуалізації внутрішніх органів, м'яких тканин і судин, що виконується за допомогою високочастотних ультразвукових хвиль.

Ультразвукові хвилі направляються на досліджувані органи спеціальним датчиком, потім відбиваються від них і перетворюються у зображення на екрані УЗ апарату.

Ми проводимо:

УЗ дослідження показує стан внутрішніх органів, дозволяє виявити патологічні зміни на початкових стадіях — до появи симптомів захворювань, коли лікування буде максимально швидким, адже хвороба не встигне дати можливих ускладнень.

Ультразвукова діагностика широко використовується в медичній практиці. До переваг УЗД відносять:

 • безпеку (ультразвук під час проникнення в тканини не викликає структурних змін клітин, не провокує розвиток запалень);
 • відсутність больових відчуттів;
 • високу інформативність (УЗД дає можливість оцінити стан і встановити розміри внутрішніх органів, своєчасно виявити мінімальні збої в їх роботі);
 • оперативність проведення дослідження та отримання результатів (тривалість УЗД в середньому не перевищує 15-20 хвилин);
 • можливість проведення УЗД на тлі проведеного лікування для відстеження його ефективності.

Також лікарі виділяють протипоказання до проведення деяких видів УЗД. Трансвагінальне, трансректальне і трансабдомінальне УЗД органів малого таза, що вимагають наповнення сечового міхура, не проводяться в післяопераційний період гінекологічних операцій, операцій на прямій кишці та сечовому міхурі, а також після видалення гемороїдальних вузлів. Доцільність проведення УЗД вирішує лікар на консультації.

Види ультразвукових досліджень

Зробити ультразвукове дослідження внутрішніх органів можна в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» у Ужгороді. У відділенні ультразвукової діагностики «ОН Клінік Ужгород» виконують різні види УЗД: УЗД молочних залоз, УЗД щитоподібної залози, УЗД м'яких тканин тощо. На підставі отриманих результатів ультразвукової діагностики лікар зможе поставити діагноз і призначити лікування. У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» використовується кілька ультразвукових методів дослідження:

 • трансабдомінальний (поверхневий) — дослідження виконується через передню черевну стінку, застосовується для діагностики внутрішніх органів травного тракту і органів малого таза;
 • трансвагінальний — гінекологічне УЗД, за якого УЗ датчик поміщається в піхву. Трансвагінальне УЗД застосовується для діагностики органів малого таза (матки, яєчників);
 • трансректальний — дослідження виконується введенням датчика в пряму кишку, застосовується для обстеження прямої кишки, ануса і простати.

Лікар медичного центру «ОН Клінік Ужгород» направить на необхідний вид УЗД залежно від скарг, результатів огляду і аналізів. Також буде підібрана методика УЗ діагностики, найкраще підходить у вашому конкретному випадків.

Для чого призначаються ультразвукові дослідження

Ультразвукове сканування призначається лікарем з метою діагностики різних захворювань внутрішніх органів, для визначення атипового положення органів, їх недорозвинення, а також для контролю результатів лікування. Ультразвукове дослідження внутрішніх органів дозволяє виявляти пухлини, діагностувати інфекційні та запальні патології (запалення сечового міхура, запалення простати, жовчнокам'яну хворобу).

УЗД органів черевної порожнини в «ОН Клінік Ужгород» проводиться для візуалізації органів шлунково-кишкового тракту (жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, селезінки), оцінки їх стану, визначення розмірів, виявлення кіст, пухлин і патологічних ущільнень. УЗД органів черевної порожнини призначається за болю в животі, розладів травлення (закрепу або проносу), здуття, жовтушності шкіри та слизових оболонок.

УЗД органів малого таза призначається жінкам за підозри на патологію матки, яєчників і придатків (дисфункції яєчників, ендометріозу — розростання клітин ендометрію поза межами матки, та інших гінекологічних захворювань). Завдяки гінекологічному УЗД також підтверджують вагітність (визначаючи плодове яйце в порожнині матки). УЗ діагностика органів малого таза у чоловіків проводиться для оцінки стану сечового міхура, простати та сім'яних пухирців.

УЗД (ультразвукова діагностика) в Ужгороді

Для більшості видів УЗД немає потреби в спеціальній підготовці. Але є деякі винятки:

 • дослідження органів черевної порожнини проводиться натщесерце, не можна вживати їжу мінімум за 6 годин перед проведенням УЗД. За три доби до дослідження органів черевної порожнини з раціону потрібно виключити сирі овочі, фрукти, борошняні вироби, солодощі, молоко, газовані напої (для попередження газоутворення);
 • УЗД сечовидільної системи виконується за наповненого сечового міхура, перед дослідженням не можна мочитися, за годину до УЗД необхідно випити до одного літра води;
 • перед трансректальною УЗ діагностикою за дві-чотири години необхідно зробити клізму.

Підготовка до інших видів УЗД полягає в тому, що людині потрібно прийти на дослідження у вільному одязі, попередньо знявши всі прикраси з досліджуваної області (вони будуть заважати проходженню ультразвуку). Перед виконанням УЗ діагностики потрібно лягти на кушетку і оголити досліджувану область.

УЗД члена в Ужгороді

У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна зробити УЗД чоловічих статевих органів (мошонки та статевого члена). УЗД члена роблять для діагностики еректильної дисфункції, імпотенції та безпліддя. Інші показання до УЗД статевого члена:

 • травми пахової ділянки;
 • набряк, почервоніння і біль статевого члена;
 • біль під час сечовипускання;
 • збільшення пахових лімфовузлів;
 • домішки крові та гною в еякуляті;
 • підозра на грижу або новоутворення.

Зробити УЗД пеніса необхідно для діагностики хвороби Пейроні (викривлення статевого члена). УЗД статевого члена з доплерографією проводиться для оцінки швидкості кровотоку в судинах пеніса.

Спеціальна підготовка до обстеження члена не потрібна. За день до УЗД пахової ділянки потрібно утриматися від сексуальних контактів. 

В «ОН Клінік Ужгород» УЗД статевих органів проводиться за попереднім записом. Після процедури сонолог видає висновок, на підставі якого уролог призначає лікування. Шкоди УЗД для статевого життя чоловіків не виявлено.

УЗД мошонки та яєчок в Ужгороді

УЗД мошонки — це метод діагностики, що дає змогу оцінити стан яєчок, їхніх придатків і сім'яних канатиків. УЗД мошонки проводять у разі почервоніння, припухлості та хворобливих відчуттів у ділянці паху, зміни розміру яєчок і скарг на зниження потенції.

УЗД яєчка проводиться в разі травм пахової ділянки для визначення наявності гематом і характеру пошкоджень яєчок. УЗД мошонки показує:

 • крипторхізм (неопущення яєчка в мошонку);
 • варикоцеле (варикозне розширення вен яєчок);
 • гідроцеле (скупчення рідини в яєчку);
 • новоутворення в мошонці (кісти, пухлини яєчка);
 • запальні процеси (орхіт, епідидиміт).

УЗД мошонки з доплером проводять для оцінки стану судин і характеру кровотоку в органах мошонки. Ультразвукове дослідження мошонки не потребує спеціальної підготовки, може проводитися в будь-який час і триває до 20 хвилин.

Уточнити ціну на УЗД мошонки в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна на сайті або за контактним телефоном. Записатися на УЗД статевих органів чоловіків в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» також можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Заявки на прийом приймаються цілодобово.

Записуйтеся на УЗД у Ужгороді в «ОН Клінік Ужгород» за вказаними нижче контактними номерами або через спеціальну форму запису на прийом на сайті. Вам передзвонить наш оператор для уточнення зручного часу проведення дослідження. Дізнатися ціну необхідного вам УЗД у Ужгороді в «ОН Клінік Ужгород» можна у оператора нашого контактного центру або на сайті.

Ківер Лідія Володимирівна
Ківер Лідія Володимирівна
Лікар відділення ультразвукової діагностики

Відгуки про відділення ультразвукової діагностики в ОН Клінік Ужгороді

Вартість прийому лікарів УЗД у Ужгороді

Доплерографія судин шиї
Знімок
Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки
Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка
Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я"
Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я"
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (органи мошонки)
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член)
УЗД молочних залоз
УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + трансабдомінальне
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів (1область)
УЗД суглоба ( коліно, плече)
УЗД щитовидної залози
Фолікулометрія

Лікарі відділення ультразвукової діагностики ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.